Analytické váhy KERN pro přesné vážení a analýzu v laboratoři

Jsem autorizovaným prodejcem analaytických a laboratorních vah značky Kern. Nabízíme plnou podporu produktů a rychlé dodání.

Analytické váhy patří k nejpřesnějším měřidlům hmostnosti. Vzhledem k náročným požadavkům na vážení je třeba dodržovat vhodné postupy při vážení a zajistit vhodné laboratorní podmínky. Analytické váhy jsou vybaveny pokročilými funkcemi, která ocení každá laboratoř. Nabízí napojení na počítač či tiskárnu. Naměřená data tedy lze sdílet a nadále s nimi pracovat v tabulkách a grafech. Vybrané typy podporují složitější funkce, jako je ukládání dat a vzorcu a jejich dovažování podle nastaveného vzorce. Nastavení procentuální odchylky či přepočet hmotnosti na jiné i nemetrické jednotky.

Autorizovaný prodejce značky KERN

Výroba laboratorních stolů pod analytické váhy

Výroba laboratorních stolů pod analytické váhy

Nabízíme možnost zakázkové výroby laboratorních stolů pro umístění analytických vah. Stoly mají robustní dvojitou kovovou konstrukci s pružně umístěnou kamennou deskou pro eliminaci vibrací. Nabízíme individuální výrobu na míru dle Vašich požadavků a širokou nabídku designu desky stolu. Možnost výroby kompletního pracovního místa s psacím stolem a prostorem pro PC.