Teplotní čidla - Sensit
Právě zde naleznete čidla, sondy a snímače teploty. Vyberte si podle teplotního rozsahu, typu konektoru či senzoru. Nabízíme vpichovací a ponorné senzory, termočlánky i čidla teploty vzduchu.
Čidla teploty jsou většinou určena pro připojení k zobrazovací jednotce. V parametrech si tak můžete zvolit vámi požadovaný typ konektoru, který odpovídá vašemu zařízení.


Teplotní sonda Pt1000TG8/0 bez konektoru
Ihned skladem
od
650 Kč
bez DPH
od 786,50 Kč s DPH
| Rozsah teploty ext. čidla (max) | 200 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty ext. čidla (min) | -50 °C |
Univerzální teplotní sonda -50 až +200°C z nerezu 17240 se zaručenou hermetičností (IP67). V případě nepohyblivého uložení přívodního…


Teplotní sonda Pt1000TG8/E - ELKA
Ihned skladem
od
1 000 Kč
bez DPH
od 1 210 Kč s DPH
| Rozsah teploty ext. čidla (max) | 200 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty ext. čidla (min) | -50 °C |
Univerzální teplotní sonda -50 až +200°C z nerezu 17240 se zaručenou hermetičností (IP67). V případě nepohyblivého uložení přívodního…


Teplotní digitální sonda DSTGL40/C - CINCH
Ihned skladem
od
1 050 Kč
bez DPH
od 1 270,50 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 105 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
Digitální teplotní sonda zakončená konektorem CINCH. Nerezové pouzdro sondy má průměr 5,7 mm a délku 40 mm. Stínění kabelu není spojeno s…


Teplotní sonda Pt1000TG7/C - CINCH
obvykle skladem
od
1 130 Kč
bez DPH
od 1 367,30 Kč s DPH
| Rozsah teploty ext. čidla (max) | 200 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty ext. čidla (min) | -50 °C |
Mosazná sonda Pt1000TG7 pro měření povrchové teploty materiálů pevně spojená s kabelem volitelné délky. Sondy teploty Pt1000TG7 jsou určeny…


Teplotní digitální sonda DSTG8/C - CINCH
obvykle skladem
od
1 100 Kč
bez DPH
od 1 331 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 125 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -50 °C |
Digitální teplotní sonda DSTG8/C je zakončena konektorem CINCH. Nabízí možnost měření teploty od -50 °C do 125 °C. V případě je-li použita…

Teplotní sonda Pt1000TR160/M - MiniDin
Skladem
od
720 Kč
bez DPH
od 871,20 Kč s DPH
| Rozsah teploty ext. čidla (max) | 80 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty ext. čidla (min) | -30 °C |
Nenákladná univerzální sonda -30 až +80°C se zaručenou hermetičností IP67. Pevně spojená se stíněným PVC kabelem 2 x 0.14mm2. Délka…

