Dataloggery - Konektivita - USB
Pro záznam naměřených hodnot
Dataloggery jsou zařízení pro záznam naměřených hodnot. Některé slouží jako prostředník mezi čidlem a úložištěm a některé samy ukládají naměřená data, se kterými se dá později pracovat. Dataloggery se vyrábí v různých provedeních pro běžné použití až po specifické účely s různými druhy připojených externích čidel. Nejčastěji jsou využívány v průmyslu, výrobě, výzkumu a skladovacích prostorech.


Datalogger teploty Ebro EBI 300
Ihned skladem
2 211 Kč
bez DPH
2 675,31 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
Datalogger Ebro EBI 300 slouží ke sledování a záznamu teploty během přepravy a skladování potravin a jiného citlivého zboží. Datalogger…


USB datalogger Garni 175 pro měření teploty a vlhkosti
Ihned skladem
1 760 Kč
bez DPH
2 129,60 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 70 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -40 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |
USB Datalogger Garni 175 pro měření teploty a vlhkosti. Aktuální teplota a vlhkost jsou zobrazovány na malém LCD displeji. Přístroj má…


Jednorázový datalogger teploty Elitech RC-17
Ihned skladem
306 Kč
bez DPH
370,26 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 70 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
Jednorázový datalogger teploty s USB konektorem pro přepravu zásilek. Datalogger Elitech RC-17 lze snadno nastavit podle vašich požadavků…


Jednorázový datalogger teploty Elitech RC-17-N s NFC
Ihned skladem
368 Kč
bez DPH
445,28 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 70 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
Jednorázový datalogger pro záznam teploty během přepravy je vybaven bezdrátovou NFC konektivitou. Odesílatel snadno Elitech RC-17-N…


Datalogger Comet U3430 s vestavěnými čidly teploty, vlhkosti a CO2
Skladem
9 390 Kč
bez DPH
11 361,90 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -20 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |
| Rozsah měření CO2 | 0 až 5000 ppm |
Datalogger je určen pro záznam teploty, vlhkosti a CO2. Při překročení nastavených mezí jsou alarmy indikovány pomocí LED, LCD a akusticky…


Datalogger Comet U4440 pro měření teploty, vlhkosti, CO2 a atmosférického tlaku
Skladem
11 170 Kč
bez DPH
13 515,70 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -20 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |
| Rozsah měření CO2 | 0 až 5000 ppm |
Datalogger je určen pro záznam teploty, vlhkosti, atmosférického tlaku a CO2. Při překročení nastavených mezí jsou alarmy indikovány pomocí…


Teplotní datalogger Ebro EBI 310 USB, -30 až +75 °C
Ihned skladem
6 871 Kč
bez DPH
8 313,91 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 75 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
Datalogger Ebro EBI 310 slouží ke sledování a záznamu teploty během přepravy a skladování potravin nebo léčiv a jiného citlivého zboží.…


Datalogger teploty a vlhkosti Ebro EBI 300 TH, USB
Ihned skladem
4 133 Kč
bez DPH
4 503 Kč
5 000,93 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 70 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |
Datalogger Ebro EBI 300 TH pro sledování a záznam teploty a vlhkosti během přepravy a skladování potravin, léčiv a jiného citlivého zboží.…


Multilogger teploty, vlhkosti, CO2 s barometrem Comet M1323
Na dotaz
23 270 Kč
bez DPH
28 156,70 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 600 °C, závisí na typu senzoru |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -200 °C, závisí na typu senzoru |
| Rozsah měření vlhkosti | závisí na typu senzoru |
| Rozsah měření CO2 | 2000 ppm |
Multilogger Comet M1323 je maximálně vybaven pro profesionální použití. Dokáže měřit teplotu, vlhkost, CO2, barometrický tlak i napětí či…


Multilogger teploty a vlhkosti Comet M1320
Na dotaz
18 490 Kč
bez DPH
22 372,90 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 600 °C, závisí na typu senzoru |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -200 °C, závisí na typu senzoru |
| Rozsah měření vlhkosti | závisí na typu senzoru |
Tento profesionální multilogger Comet M1320 umožňuje připojení dvou sond s konektory MinDin a dalších dvou sond prostřednictvím svorkovnice…


Multilogger teploty Comet M1200
Na dotaz
18 490 Kč
bez DPH
22 372,90 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 1800 °C, závisí na typu senzoru |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -200 °C, závisí na typu senzoru |
Pokročilý Multilogger Comet M1200 umožňuje připojení až čtyř termočlánků typu K, J, S, B, T, N. Může pracovat jako pevně instalovaný…


Multilogger teploty Comet M1200E se 4 termočlánkovými vstupy
Skladem
10 660 Kč
bez DPH
12 898,60 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 1800 °C, závisí na typu připojené sondy |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -200 °C, závisí na typu připojené sondy |
Multilogger Comet M1200E je určen pro měření a záznam až 16 veličin s nastavitelným intervalem záznamu od 1s do 24h. Umožňuje zjišťovat a…


Záznamník teploty Comet G0841 pro monitorování teploty při přepravě
Skladem
od
23 020 Kč
bez DPH
od 27 854,20 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 260 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -90 °C |
Datalogger Comet G0841 je vhodný pro uchycení přímo na návěs vozu. Záznamník je totiž vybaven odolným krytem s certifikovanou odolností IP6…


Multilogger Comet M1300
Skladem
18 490 Kč
bez DPH
22 372,90 Kč s DPH
Profesionální multilogger Comet M1300 je vybaven čtyřmi vstupy pro svorkovnici. Ty nabízí připojení externích sond pro měření…


Multilogger teploty, vlhkosti a CO2 Comet M1322
Na dotaz
21 650 Kč
bez DPH
26 196,50 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 600 °C, závisí na typu senzoru |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -200 °C, závisí na typu senzoru |
| Rozsah měření vlhkosti | závisí na typu senzoru |
| Rozsah měření CO2 | 2000 ppm |
Profesionální multilogger Comet M1322 pro měření, teploty, vlhkosti, CO2, napětí či proudu. Pro tyto účely je datalogger vybaven čtyřmi…


Multilogger teploty, vlhkosti s barometrem Comet M1321
Na dotaz
20 010 Kč
bez DPH
24 212,10 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 600 °C, závisí na typu senzoru |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -200 °C, závisí na typu senzoru |
| Rozsah měření vlhkosti | závisí na typu senzoru |
Profesionální multilogger Come M1321 měří teplotu, vlhkost a barometrický tlak. Je vybaven MiniDin konektory a terminálovými konektory pro…


Multilogger teploty a vlhkosti Comet M1140
Skladem
18 490 Kč
bez DPH
22 372,90 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 600 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -200 °C |
Multilogger Comet M1140 nabízí čtyři vstupy s konektory MiniDin, ke kterým lze připojit teplotní a vlhkostní sondy. Naměřené hodnoty se…


Multilogger teploty a vlhkosti Comet M1220
Na dotaz
18 490 Kč
bez DPH
22 372,90 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 1800 °C, závisí na typu senzoru |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -220 °C, závisí na typu senzoru |
| Rozsah měření vlhkosti | závisí na typu senzoru |
Profesionální Multilogger Comet M1220 nabízí připojení dvou teplotních či vlhkostních sond prostřednictvím konektoru MiniDIN a dvou…


Datalogger teploty Ebro EBI 40 TC-01
Skladem
42 010 Kč
bez DPH
50 832,10 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 1200 °C, podle zvoleného typu čidla |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -200 °C, podle zvoleného typu čidla |
Datalogger Ebro EBI 40 TC-01 slouží pro záznam teplot v rozsahu -200 °C až +1200 °C až ze šesti kanálů s možností zobrazení aktuálních nebo…


Datalogger teploty a vlhkosti Ebro EBI 310 TH, USB
do 14 dní
10 944 Kč
bez DPH
13 242,24 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 75 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |
Datalogger Ebro EBI 310 TH USB slouží ke sledování a záznamu teploty a relativní vlhkosti během přepravy a skladování potravin nebo léčiv a…


Datalogger teploty Ebro EBI 40 TC-02
do 14 dní
66 370 Kč
bez DPH
80 307,70 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 1200 °C, podle zvoleného typu čidla |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -200 °C, podle zvoleného typu čidla |
Datalogger Ebro EBI 40 TC-02 slouží pro záznam teplot v rozsahu -200 °C až +1200 °C až z dvanácti kanálů s možností zobrazení aktuálních…

