IoT dataloggery GSM sdílí naměřená data internetovým připojením

IoT dataloggery nabízí většinou všechny funkce, které má běžný datalogger. Navíc však umožňuje sdílení dat a naměřených hodnot prostřednictvím připojením k internetu. Tyto dataloggery jsou vybaveny GSM modemem, který naměřená data sdílí v rámci internetového připojení do internetového úložiště či cloudu. Naměřená data tak nemusíte jen stahovat prostřednictvím datového kabelu a počítače. K údajům o měření máte přístup odkudkoli prostřednictvím jakéhokoli zařízení s internetovým prohlížečem.

Většina GSM dataloggerů podporuje běžné funkce, jako je ukládání dat do vnitřní paměti, spouštění alarmů při překročení přednastavených limitů. Naměřená data pak můžete nadále zpracovávát pomocí analytického software.

Instalace GSM dataloggerů teploty v hematologii a biochemii

Instalace GSM dataloggerů teploty v hematologii a biochemii

Pro skladování krevních vzorků je nutné monitorovat aktuální teplotu v lednicích a mrazácích. V oddělení hematologie a biochemie instalujeme GSM dataloggery s externími čidly, které dokáží zaznamenávat teploty do interní paměti ale také odesílat pomocí GSM modulu do internetového úložiště Comet cloud, ke kterému můžete přistupovat z jakéhokoli zařízení s připojením k internetu.