Jeřábové váhy KERN
Pro vážení těžkých břemen ve visu
Jeřábové a závěsné váhy KERN jsou nepostradatelným pomocníkem ve stavebním a strojírenském průmyslu. Jsou ideální pro vážení těžkých břemen pomocí jeřábu. Snadno a rychle tak zjistíte skutečnou hmotnost stavebního či hutního materiálu.
V této nabídce naleznete jen jeřábové váhy značky KERN, které vám nabízíme jako autorizovaný prodejce. V odkazu níže si můžete stáhnout kompletní katalog s přehlednou specifikací a objednat si přímo z našeho e-shopu, případně z tohoto katalogu.


Závěsná váha Kern HDB
Ihned skladem
od
1 470 Kč
bez DPH
od 1 778,70 Kč s DPH
| Maximální váživost | 5 kg, 6 kg, 10 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Malé a přenosné, to jsou váhy z produktové řady Kern HDB. Jednoduchá obsluha a snadná manipulace s váženým materiálem dělá z vážení…


Jeřábová závěsná váha KERN HCB
Ihned skladem
od
2 156 Kč
bez DPH
od 2 608,76 Kč s DPH
| Maximální váživost | 20 kg, 50 kg, 99 kg, 100 kg, 200 kg, 500 kg, 1 t, podle zvoleného modelu |
|---|
Váha Kern HCB pro vážení zavěšených břemen je vhodná pro rychlé převážení při příjmu či výdeji zboží, ale využití najde i u rybářů a…


Závěsná váha Kern CH
Ihned skladem
od
1 666 Kč
bez DPH
od 2 015,86 Kč s DPH
| Maximální váživost | 15 kg, 50 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Závěsná váha z produktové řady Kern CH nabízí jednoduché a rychlé vážení břemen ve visu. Využití nalezne při vážení hmotnosti ryb, zvěřiny,…


Závěsná váha KERN HCN
obvykle skladem
3 430 Kč
bez DPH
4 150,30 Kč s DPH
| Maximální váživost | 50 kg, 100 kg, 200 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Robustní a kompaktní zavěšená váha řady Kern HCN s vysokým stupněm ochrany proti prachu a stříkající vodě. Váha má certifikaci TÜV, váhy…


Závěsná jeřábová váha Kern HCD
obvykle skladem
4 900 Kč
bez DPH
5 929 Kč s DPH
| Maximální váživost | 60 kg, 100 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Závěsná jeřábová váha Kern HCD pro zatížení až do 300 kg. Váha má masivní konstrukci, která zaručuje extra úroveň bezpečnosti (testováno…


Závěsná jeřábová váha KERN HFC
obvykle skladem
od
26 215 Kč
bez DPH
od 31 720,15 Kč s DPH
| Maximální váživost | 600 kg, 1 t, 3 t, 5 t, 10 t, podle zvoleného modelu |
|---|
Váha má kvalitní povrchovou úpravu a nízkou hmotnost. Díky kompaktním rozměrům je tato jeřábová váha vhodná pro průmyslové použití, na…


Závěsná jeřábová váha Kern HFD, třírozsahová
obvykle skladem
od
11 760 Kč
bez DPH
od 14 229,60 Kč s DPH
| Maximální váživost | 600 kg, 1,5 t, 3 t, 6 t, 12 t, podle zvoleného modelu |
|---|
Závěsná jeřábová váha Kern HFD s vysokým rozlišením a váživostí až do 12 tun je ideální pro trvalé použití v průmyslovém prostředí. Váha s…


Závěsná jeřábová váha Kern HFD-IP, třírozsahová, s IP67
obvykle skladem
od
13 965 Kč
bez DPH
od 16 897,65 Kč s DPH
| Maximální váživost | 600 kg, 1,5 t, 3 t, 6 t, 12 t, podle zvoleného modelu |
|---|
Závěsná jeřábová váha Kern HFD-IP s vysokým rozlišením a váživostí až do 12 tun je ideální pro trvalé použití v průmyslovém prostředí. Díky…


Závěsná jeřábová váha Kern HCD dvourozsahová
skladem
5 145 Kč
bez DPH
6 225,45 Kč s DPH
| Maximální váživost | 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Závěsná jeřábová váha Kern HCD s dvěma rozsahy pro zatížení až do 300 kg. Váha má masivní konstrukci, která zaručuje extra úroveň…


Závěsná jeřábová váha Kern HFB
skladem
9 750 Kč
bez DPH
11 797,50 Kč s DPH
| Maximální váživost | 150 kg, 300 kg, 600 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Levná závěsná váha Kern s otočným hákem a dvěma displeji. Závěsná váha KERN HFB má certifikační značku TÜV - splňuje požadavky normy EN 131…


Závěsná jeřábová váha Kern HFA
obvykle skladem
od
16 415 Kč
bez DPH
od 19 862,15 Kč s DPH
| Maximální váživost | 600 kg, 1 t, 3 t, 5 t, 10 t, podle zvoleného modelu |
|---|
Kompaktní jeřábová váha s integrovaným displejem - lze použít i pro měření tahové síly (měření v Newtonech). Závěsná váha KERN HFA má…


Závěsná jeřábová váha Kern HFD-M, ověřitelná
obvykle skladem
od
15 435 Kč
bez DPH
od 18 676,35 Kč s DPH
| Maximální váživost | 600 kg, 1,5 t, 3 t, 6 t, 12 t, podle zvoleného modelu |
|---|
Závěsná jeřábová váha Kern HFD-M s vysokým rozlišením a váživostí až do 12 tun je ideální pro trvalé použití v průmyslovém prostředí. Váhu…


Závěsná jeřábová váha Kern HFM
obvykle skladem
od
23 275 Kč
bez DPH
od 28 162,75 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1 t, 3 t, 5 t, podle zvoleného modelu |
|---|
Závěsná jeřábová váha Kern HFM s vysokým rozlišením a váživostí do 5 tun je ideální pro trvalé použití v průmyslovém prostředí. Váha s…


Závěsná jeřábová váha Kern HFM 10000 kg
skladem
41 650 Kč
bez DPH
50 396,50 Kč s DPH
| Maximální váživost | 10 t |
|---|
Závěsná jeřábová váha Kern HFM s vysokým rozlišením a váživostí do 10 tun je ideální pro trvalé použití v průmyslovém prostředí. Váha s…


