Kalibrace měřidel pro lékařské ordinace

Zajistíme pravidlenou kalibraci a ověření všech měřidel pro ordinace a lékařské účely.

Značky a výrobci, které kalibrujeme
Etalony, které používáme
Prodej kalibrovaných vah
Kontakt
Ukázky naší práce

Naše kalibrační laboratoř je připravena poskytnout kompletní služby v oblasti kalibrací lékařského vybavení. Už není potřeba vyhledávat jednotlivé firmy, které zajišťují kalibrace jednotlivých veličin. KALIST AKL vám poskytne kompletní služby ve vašem oboru. Rychle a efektivně zajistíme servis, údržbu a pravidelnou kalibraci vašich měřidel.

  • Komplexní služby - Všechny kalibrace zajistí KALIST AKL. Nemusíte již ztrácet čas hledáním firem pro kalibrace jednotlivých měřidel.
  • Certifikace - Máme zajištěny potřebné certifikáty a dokumenty k provádění servisních a kalibračních zásahů. Vše je tedy v souladu se současnými zákony a nařízeními.
  • Vybavení - Abychom mohli zajistit kvalitní a přesné měření, jsme vybavení profesionálními měřidly a etalony, které zajistí vysokou přesnost měření.
  • Postupy - Dodržujeme aktuální a moderní postupy při kontrolním měření. Přitom respektujeme požadavky zákazníka, kdy pružně reagujeme na termíny kalibrací a rychlost provedení.
  • Prodej měřidel - Pokud je třeba zkoupit nové vybavení či měřidlo, v našem eshopu vám nabídneme aktuální nabídku za příznivé ceny.

 


Ověření tonometrů

Ověření tonometrů

Jsme autorizovaní ÚNMZ pro ověřování krevních tonometrů a holterů. Provádíme tedy ověření krevních tonometrů a holterů, které je předepsáno zákonem č. 505/1990 Sb., o metrologii, a vyhláškou č. 345/2002 Sb..

Více informací naleznete v sekci OVĚŘENÍ TONOMETRŮ

PRODEJ OVĚŘENÝCH TONOMETRŮ Eshop

 

 


 

 

Kalibrace lékařských teploměrů

Kalibrace lékařských teploměrů

Kalibrujeme veškeré druhy teploměrů, které jsou v ordinacích využívány zejména ve skladech léčiv. Provedeme vám kalibraci nejen samostatných teploměrů ale i dataloggerů a teploměrů s externími bezdrátovými čidly. Vzhledem ke špičkovému vybavení pracoviště jsme schopni provádět kalibrace v širokém spektru teplot (- 196 ⁰C až 1100 ⁰C).

Více informací naleznete v sekci KALIBRACE TEPLOMĚRŮ

PRODEJ TEPLOMĚRŮ Eshop

 

 


 

Kalibrované lékařské vlhkoměry

Kalibrace a prodej vlhkoměrů

Provádíme kalibrace všech druhů vlhkoměrů. Digitální, analogové, s externími čidly i meteostanice. Díky kvalitním klima komorám dokážeme simulovat prostředí s relativní vlhkostí vzduchu od 20 do 90 %.

Více informací naleznete v sekci KALIBRACE VLHKOMĚRŮ

PRODEJ VLHKOMĚRŮ Eshop

 

 


 

Etalony závaží 500 kg

Kalibrace laboratorních pipet

V kalibrační laboratoři provádíme odbornou kalibraci všech druhů pipet, které jsou používány v laboratořích klinické biochemie, mikrobiologie a imunologie, hematologicko-transfuzních odděleních, odděleních klinické biochemie, mikrobiologie a imunologie, v onkologických ústavech či lékárnách.

Více informací naleznete v sekci KALIBRACE LABORATORNÍCH PIPET

PRODEJ LABORATORNÍCH PIPET Eshop

 

 

 


 

Eshop váhyKalibrace lékářských osobních vah

Kalist AKL kalibruje také laboratorní, osobní i kojenecké váhy. Přesné analytické váhy jsou nedílnou součástí většiny laboratoří. Díky vhodnému vybavení vám rádi provedeme pravidelnou kalibraci a vystavíme kalibrační list. V případě potřeby vám také zajistíme úřední ověření zákonem stanovené váhy.

Více informací naleznete v sekci KALIBRACE VAH

PRODEJ VAH Eshop

.

 

 

 

 


 

Etalony závaží 500 kg

Kalibrace a servis tělesných analyzátorů Tanita

Provádíme servis a technickou kontrolu tělesných analyzátorů Tanita. Vlastníme certifikát pro provádení kalibrací a servisu a jsme autorizováni dle nejpřísnějších norem a kritérií SUKL.

Proškolení zaměstnanci Vám poskytnou veškeré informace a pomohou s výběrem osobní váhy či tělesného analyzátoru dle Vašich požadavků.

Více informací naleznete v sekci KALIBRACE A SERVIS TANITA

OSOBNÍ VÁHY S TĚLESNOU ANALÝZOU Eshop

PROFESIONÁLNÍ TĚLESNÉ ANALYZÁTORY Eshop

 

 

 


 

Kontakt

Většinu našich služeb lze provést přímo v naší kalibrační laboratoři. Nejčastěji však provádíme kalibraci přímo u zákazníka kdekoli v České repulice. 

Sídlo firmy a kalibrační laboratoře

KALIST AKL s.r.o.
Třebětice 8
769 01 Holešov 

Zobrazit na mapě

Zákaznická podpora

Ing. Gabriela Adamcová
(+420) 775 879 010
gadamcova@kalist.cz


 

 

 


 

Ukázky naší práce

Kalibrace analyzátorů tělesného složení Tanita

Kalibrace analyzátorů tělesného složení Tanita

Provádíme servis a kalibrace profesionálních tělesných analyzátorů Tanita. Kalibrujeme nejen vážící část analyzátoru, ale pomocí speciálního kalibračního zařízení i část pro měření impedance.  Správné měření impedance na analyzátoru je důležité pro získání spolehlivých výsledků při určení tělesného složení.

Rádce

Kalibrace, otázky a odpovědi

Kalibrace, otázky a odpovědi

Jak dlouho kalibrace platí? Jaká je lhůta rekalibrace? Co je to kalibrační list a co obsahuje? Co je to validace, etalon, návaznost měřidel či úřední ověření měřidla? Odpovědi na tyto otázky naleznete právě zde.