Kalibrace měřidel pro ordinace

Zajistíme pravidlenou kalibraci a ověření všech měřidel pro ordinace a lékařské účely.

TONOMETRY - TEPLOMĚRY - VLHKOMĚRY - PIPETY - VÁHY - TĚLESNÉ ANALYZÁTORY - PRODEJ MĚŘIDEL - KONTAKT

Kalibrace měřidel pro ordinace

Naše kalibrační laboratoř je připravena poskytnout kompletní služby v oblasti kalibrací lékařského vybavení. Už není potřeba vyhledávat jednotlivé firmy, které zajišťují kalibrace jednotlivých veličin. KALIST AKL vám poskytne kompletní služby ve vašem oboru. Rychle a efektivně zajistíme servis, údržbu a pravidelnou kalibraci vašich měřidel.

  • Komplexní služby - Všechny kalibrace zajistí KALIST AKL. Nemusíte již ztrácet čas hledáním firem pro kalibrace jednotlivých měřidel.
  • Certifikace - Máme zajištěny potřebné certifikáty a dokumenty k provádění servisních a kalibračních zásahů. Vše je tedy v souladu se současnými zákony a nařízeními.
  • Vybavení - Abychom mohli zajistit kvalitní a přesné měření, jsme vybavení profesionálními měřidly a etalony, které zajistí vysokou přesnost měření.
  • Postupy - Dodržujeme aktuální a moderní postupy při kontrolním měření. Přitom respektujeme požadavky zákazníka, kdy pružně reagujeme na termíny kalibrací a rychlost provedení.
  • Prodej měřidel - Pokud je třeba zkoupit nové vybavení či měřidlo, v našem eshopu vám nabídneme aktuální nabídku za příznivé ceny.

 

Ověření tonometrů

Jsme autorizovaní ÚNMZ pro ověřování krevních tonometrů a holterů. Provádíme tedy ověření krevních tonometrů a holterů, které je předepsáno zákonem č. 505/1990 Sb., o metrologii, a vyhláškou č. 345/2002 Sb..

 

Nabídka
ověřených
tonometrů

Vstoupit do e-shopu Eshop ověřené tonometry
 

Více informací
o ověření
tonometru

Zjistit více Ověření tonometru

 

Kalibrace teploměrů

Kalibrujeme večkeré druhy teploměrů, které jsou v ordinacích využívány zejména ve skladech léčiv. Provedeme vám kalibraci nejen samostatných teploměrů ale i dataloggerů a teploměrů s externími bezdrátovými čidly. Vzhledem ke špičkovému vybavení pracoviště jsme schopni provádět kalibrace v širokém spektru teplot (- 196 ⁰C až 1100 ⁰C).

 

Nabídka
kalibrovaných
teploměrů

Vstoupit do e-shopu
 

Více informací
o kalibracích
teploměrů

Zjistit více

 

Kalibrace vlhkoměrů

Provádíme kalibrace všech druhů vlhkoměrů. Digitální, analogové, s externími čidly i meteostanice. Díky kvalitním klima komorám dokážeme simulovat prostředí s relativní vlhkostí vzduchu od 20 do 90 %.

 

Nabídka
kalibrovaných
vlhkoměru

Vstoupit do eshopu Kalibrované vlhkoměry
 

Více informací
o kalibracích
vlhkoměrů

Zjistit více Kalibrace vlhkoměru

 

Kalibrace pipet

V kalibrační laboratoři provádíme odbornou kalibraci všech druhů pipet, které jsou používány v laboratořích klinické biochemie, mikrobiologie a imunologie, hematologicko transfuzních odděleních, odděleních klinické biochemie, mikrobiologie a imunologie, v onkologických ústavech či lékárnách.

 

Nabídka
kalibrovaných
pipet

Vstoupit do e-shopu Eshop kalibrované pipety
 

Více informací
o kalibracích
pipet

Zjistit více Kalibrace pipet

 

Kalibrace vah

Kalist AKL kalibruje také laboratorní, osobní i kojenecké váhy. Přesné analytické váhy jsou nedílnou součástí většiny laboratoří. Díky vhodnému vybavení vám rádi provedeme pravidelnou kalibraci a vystavíme kalibrační list. V případě potřeby vám také zajistíme úřední ověření zákonem stanovené váhy.

 

Nabídka
kalibrovaných
vah

Vstoupit do e-shopu
 

Více informací
o kalibracích
vah

Zjistit více

 

Kontaktujte nás

Pro objednávku, informace a dotazy nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čisle či emailu. Zaslat nám také můžete nezávaznou poptávku pomocí potávkového formuláře.

Kontakt
Ing. Gabriela Adamcová
(+420) 775 879 010

gadamcova@kalist.cz 
 

Nezávazná
poptávka
kalibrace

Zjistit více