Kalibrace vah

Provádíme kalibrace širokého spektra vah všech značek.

KALIST AKL s.r.o. je
je akreditovaná pro kalibraci
elektronických i mechanických vah s neautomatickou činností.
  • obchodní
  • laboratorní
  • analytické
  • jeřábové
  • paletové
  • můstkové

ČSN EN ISO/IEC 17025:2005

Kalibrujeme většinu značek

Naše firma provádí kalibrace širokého spektra typů vah (např. značky CAS, RADWAG, KERN, METTLER TOLEDO, PRECIA MOLEN, atd.). Ke každé kalibraci je vystaven kalibrační list, který splňuje požadavky normy ČSN EN 45501.

CasMettler toledoRadwagKern

 

Používané etalony - laboratorní a analytické váhy

Pro kalibrace laboratorních a analytických vah používáme sady kalibrovaného etalonového závaží v rozmezí 1mg - 20 kg. Tyto etalony také používáme ke kalibraci sušících vah.

 

Používané etalony - můstkové, paletové a jeřábové váhy

Pro kalibrace vah s vyšší váživostí používáme kalibrované etalony 10 kg, 20 kg, 50 kg a bloky 500 - 1000 kg. Díky tomu můžeme kalibrovat nejen klasické můstkové váhy, ale i paletové váhy a jeřábové váhy, které jsou často využívané v průmyslu.

 

Servis a justáž - vah

Poskytujeme i možnost opravy a justáž vah. Pokud váha vykazuje odchylky větší, než jaké je zákazník ochoten akceptovat, provedeme seřízení, případně navrhneme způsob opravy.

 

MapaKontakt

David Šiška(+420) 775 185 655dsiska@kalist.cz

Kalibrace vah lze provést přímo v naší kalibrační laboratoři. Nejčastěji však provádíme kalibraci přímo u zákazníka kdekoli v České repulice.

Nabídka
kalibrovaných
vah

Vstoupit do e-shopu

Poptávka
kalibrace vaší
váhy

Vytvořit poptávku

 

Kalibrace vah - ukázky práce

Zde se můžete podívat na ukázky kalibrací u zákazníka i v naší laboratoři. Naši technici si poradí v různých typech provozu. Dokážeme pružně reagovat a měření provést efektivně, přesně a rychle.