Kalibrace závaží

Provádíme kalibrace a prodej závaží pro laboratorní i obchodní účely.

prodej kalibrovaného závaží - kalibrace vašeho závaží - justáž závaží - kontakty

Naše Kalibrační laboratoř
KALIST AKL s.r.o. je
akreditovaná pro kalibraci všech typů závaží od 1 mg do 60 kg
  • F1
  • F2
  • M1
  • M2
  • M3
  • OIML

ČSN EN ISO/IEC 17025:2005

Pouze díky kalibovanému závaží máte jistotu, že daná hmotnost odpovídá skutečnosti v rámci tolerance. Kalibrací se rozumí porovnání hodnoty hmotnosti testovaného závaží se závažím referenčním (etalonem). Dokladem o tomto měření je Kalibrační list, ve kterém je uvedena odchylka hmotnosti závaží od jeho jmenovité hodnoty. U závaží zařazených do tříd přesnosti OIML je možné vyjádření shody s maximálními povolenými odchylkami.

Prodej kalibrovaného závaží

V našem specializovaném eshopu nabízíme širkou škálu jednotlivých závaží dané hmotnosti a třídy přesnosti včetně kalibračního listu. Nabízíme mosazné, nerezové i litinové provedení. Vybrat si také můžete kompletní sadu závaží, pouzdra, pinzety a jiné příslušenství.  

 

Prodej
závaží

Vstoupit do e-shopu Eshop závaží
 

Prodej
kalibrovaného
závaží

Vstoupit do eshopu Kalibrované závaží

 

 

Kalibrace vašeho závaží

V naší akreditované laboratoři lze provést kalibraci vašeho stávajícího závaží. Kalibrace závaží provádíme v rozsahu od 1 mg do 60 kg. Kalibrujeme závaží tříd F1, F2, M1, M2, M3 (dle OIML R111-1), závaží etalonová, závaží speciální a jiná tělesa.

Adresa pro zasílání

KALIST AKL s.r.o.
Třebětice 8
769 01 HolešovNezávazná poptávka

 

Ukázky kalibrace v laboratoři

 

Justáž závaží

Po dohodě je možné provést i justáž závaží na požadovanou hodnotu, případně můžeme zajistit i výrobu závaží dle výkresové dokumentace zákazníka s dovážením na požadovanou konvenční hmotnost.

Kontakt

Ing. Gabriela Adamcová(+420) 775 879 010gadamcova@kalist.cz