KALIBROVANÉ PŘÍSTROJE

Potřebujete kalibrovaný teploměr, datalogger, váhu nebo třeba závaží? V kategorii "Kalibrované přístroje" naleznete vybraná měřidla s kalibrací již zahrnutou v ceně.

Měřidla, která máme skladem jsme obvykle schopni do 24 hodin odeslat zákazníkovi. Pokud na dodání opravdu spěcháte, připište tuto skutečnost do poznámky v objednávce, případně se informujte o dostupnosti měřidla na e-mailu kalist@kalist.cz. Kalibrační body uvedené u jednotlivých přístrojů byly zvoleny na základě nejčastějších požadavků zákazníků a slouží ke zjednodušení a urychlení objednávky. Na Vaše přání můžeme samozřejmě kalibrovat i v jiných hodnotách.

Nenašli jste měřidlo podle Vašich představ? Podívejte se do našeho e-shopu. Pro většinu přístrojů a měřidel v našem e-shopu můžeme provést kalibraci. K měřidlům kalibrovaným v rozsahu naší akreditace bude vystaven kalibrační list s odkazem na akreditaci, který je možno použít k prokázání návaznosti měření.

Rádce

Kalibrace v rozsahu akreditace

Kalibrace v rozsahu akreditace

Provádíme kalibrace měřidel jako akreditovaná kalibrační laboratoř č. 2394 dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Tyto kalibrace nabízíme v rozsahu uvedeném v příloze Osvědčení o akreditaci. Měření a zpracování výsledků probíhá dle schválených kalibračních postupů a platných předpisů s důrazem na bezchybné provedení a bezpodmínečné dodržení sjednaných termínů. Kalibrační list je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.


Kalibrace, otázky a odpovědi

Kalibrace, otázky a odpovědi

Jak dlouho kalibrace platí? Jaká je lhůta rekalibrace? Co je to kalibrační list a co obsahuje? Co je to validace, etalon, návaznost měřidel či úřední ověření měřidla? Odpovědi na tyto otázky naleznete právě zde.


Kalibrace u zákazníka

Kalibrace u zákazníka

Mimo stálé prostory laboratoře provádíme i kalibrace u zákazníka přímo v provozu. Tímto se nejen minimalizuje nutnost přerušit běžný provoz, ale také odpadají časové prostoje při demontáži, resp. následné montáži měřidel kvůli kalibraci v externí laboratoři.