KALIBROVANÉ TEPLOMĚRY - Zvolte možnost kalibrace (+3 dny) - Kalibrace pro sklad léčiv 0°C/+15°C/+25°C

Nástěnný teploměr TFA 12.5004
Ihned skladem
1 239 Kč
bez DPH
1 499,19 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 50 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
Kovový závěsný teploměr se stylovým designem a pevnou konstrukcí. Vhodný pro měření venkovní teploty. Kalibraci teploměru si můžete vybrat…

Teploměr TFA 12.1013 vnitřní
Ihned skladem
91 Kč
bez DPH
110,11 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 50 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -35 °C |
Teploměr TFA 12.1013 slouží pro měření vnitřní teploty. Je v mahagonové barvě s plastovým obalem. Tento teploměr lze zkalibrovat. Pokud…

Školní teploměr TFA 12.1007
Skladem
123 Kč
bez DPH
148,83 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 80 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | 0 °C |
Teploměr zobrazuje teplotu ve třech teplotních jednotkách - ve stupních Celsia, Fahrenheita a Rankina. Vyroben z bukového dřeva. Výrobek…

Nástěnný teploměr TFA 12.3048
Skladem
74 Kč
bez DPH
89,54 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 50 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -40 °C |
Nástěnný kapalinový plastový teploměr TFA 12.3048 v černé barvě. Stupnice je vyobrazena ve stříbrné barvě. Je určen k měření vnitří i…


Bezdrátový teploměr s vlhkoměrem Comet W3810P Sigfox IoT
Ihned skladem
4 860 Kč
bez DPH
5 880,60 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |
Bezdrátový teploměr a vlhkoměr Comet W3810P funguje pomocí rádiové sítě Sigfox, pomocí které přenáší naměřené teploty a vlhkost do COMET…

