Lékařské laboratorní váhy
Úředně ověřené laboratorní váhy pro zdravotnictví
V této nabídce naleznete laboratorní a přesné váhy, které lze úředně ověřit pro použití tzv. stanoveného měřidla. Takovou váhu pak lze použít například pro stanovení diagnózy pacienta nebo k dávkování léčiv. Laboratorní váhy nabízejí pokročilé funkce, které usnadňují práci s váženými vzorky.
Tyto váhy nabízejí intuitivní ovládání a pohodlnou manipulaci se vzorkem. Některé laboratorní váhy lze připojit k počítači a naměřené hodnoty sdílet s nainstalovaným programem. Některé typy vah také nabízejí ochranu před poryvem vzduchu či různé možnosti nosiče zatížení.


Přesná váha Kern EG ověřitelná
obvykle skladem
od
26 215 Kč
bez DPH
od 31 720,15 Kč s DPH
| Maximální váživost | 220 g, 420 g, 620 g, 2,2 kg, 4,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Kvalitní laboratorní váha s výborným poměrem ceny a výkonu. Přesná váha Kern EG lze úředně ověřit pro účely stanoveného měřidla. Váha tak…


Laboratorní (zlatnická) váha WTC600
obvykle skladem
11 300 Kč
bez DPH
13 673 Kč s DPH
| Maximální váživost | 600 g |
|---|
Laboratorní ověřitelná váha Radwag WTC600.


Přesná váha RADWAG PS.R2 ověřitelná
obvykle skladem
od
26 800 Kč
bez DPH
od 32 428 Kč s DPH
| Maximální váživost | 2,1 kg, 3,5 kg, 4,5 kg, 6,1 kg, 8,1 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Váhy série Radwag PS.R2 představují nový standard pro přesné laboratorní vážení.


Analytická váha KERN ABJ
obvykle skladem
od
32 500 Kč
bez DPH
od 39 325 Kč s DPH
| Maximální váživost | 82 g, 120 g, 220 g, 320 g, podle zvoleného modelu |
|---|
Analytická váha Kern ABJ-NM s jedno článkovým vážícím systémem. Váha také disponuje automatickou vnitřní kalibrací, která může být…


Laboratorní ověřitelné váhy VIBRA AJ
obvykle skladem
od
17 630 Kč
bez DPH
od 21 332,30 Kč s DPH
| Maximální váživost | 220 g, 320 g, 420 g, 620 g, 820 g, 1,2 kg, 2,2 kg, 3,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, 12 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Cejchuschopná laboratorní váha VIBRA AJ třídy I. a II. třídy přesnosti. Oblíbená zejména pro rychlé ustálení, přesnost a vysoké rozlišení.


Laboratorní váha VIBRA SJ
obvykle skladem
od
13 830 Kč
bez DPH
od 16 734,30 Kč s DPH
| Maximální váživost | 220 g, 420 g, 620 g, 1,2 kg, 2,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, 12 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Cejchuschopná laboratorní váha VIBRA SJ třídy II dle OIML se zárukou pěti let na měřící člen váhy.


Analytická váha Kern ACJ ověřitelná
obvykle skladem
od
33 565 Kč
bez DPH
od 40 613,65 Kč s DPH
| Maximální váživost | 82 g, 120 g, 220 g, 320 g, podle zvoleného modelu |
|---|
Analytická váha ACJ nabízí veškeré funkce, které jsou potřeba pro laboratorní vážení. Váha lze úředně ověřit „ocejchovat" a kalibrovat. Lze…


Analytická váha Kern ABP ověřitelná
skladem
od
53 900 Kč
bez DPH
od 65 219 Kč s DPH
| Maximální váživost | 120 g, 220 g, 320 g, podle zvoleného modelu |
|---|
Analytická váha Kern ABP je v současnosti vlajkovou lodí německého výrobce Kern v oboru analytického vážení. Váha nabízí maximální možnosti…


Přesná váha Kern EWJ-SM ověřitelná
obvykle skladem
od
11 025 Kč
bez DPH
od 13 340,25 Kč s DPH
| Maximální váživost | 600 g, 6 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Úředně ověřitelná laboratorní váha Kern EWJ-SM lze použít jako stanovené měřidlo ve zdravotnictví. Možnost prvotního ověření váhy si můžete…


Laboratorní ověřitelné váhy VIBRA AJH
obvykle skladem
od
22 030 Kč
bez DPH
od 26 656,30 Kč s DPH
| Maximální váživost | 220 g, 320 g, 420 g, 620 g, 1,2 kg, 2,2 kg, 3,2 kg, 4,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Cejchuschopná laboratorní váha VIBRA AJH třídy I. a II. třídy přesnosti. Oblíbená zejména pro rychlé ustálení, přesnost a vysoké rozlišení.…


Analytická váha KERN ALJ-AM ověřitelná
obvykle skladem
36 500 Kč
bez DPH
44 165 Kč s DPH
| Maximální váživost | 160 g |
|---|
Analytická váha Kern ALJ-AM lze úředně ověřit (ocejchovat) pro účely tzv. stanoveného měřidla. Váha pak lze používat k lékařským účelům…


Analytická váha KERN ABT
obvykle skladem
od
47 500 Kč
bez DPH
od 57 475 Kč s DPH
| Maximální váživost | 101 g, 120 g, 220 g, 320 g, podle zvoleného modelu |
|---|
Analytická váha Kern ABT s automatickou interní kalibrací nabízí přesné vážení pro laboratoře a výzkum. Vystavit vám také můžeme kalibrační…


Analytická váha Kern ABP ověřitelná, dvourozsahová
obvykle skladem
od
78 400 Kč
bez DPH
od 94 864 Kč s DPH
| Maximální váživost | 52 g, 120 g, 220 g, podle zvoleného modelu |
|---|
Dvourozsahová váha Kern ABP lze úředně ověřit „ocejchovat". Nabízí analytické vážení ve vysokém rozlišení. Díky interní kalibraci můžete…


Přesná váha Kern EWJ ověřitelná
obvykle skladem
od
11 760 Kč
bez DPH
od 14 229,60 Kč s DPH
| Maximální váživost | 600 g, 6 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Úředně ověřitelná laboratorní váha Kern EWJ lze použít jako stanovené měřidlo ve zdravotnictví. Možnost prvotního ověření váhy si můžete…


Analytická váha KERN ABT-DNM ověřitelná, dvourozsahová
obvykle skladem
od
61 250 Kč
bez DPH
od 74 112,50 Kč s DPH
| Maximální váživost | 42 g, 82 g, 120 g, 220 g, podle zvoleného modelu |
|---|
Dvourozsahová analytická váha KERN ABT-DNM je vybavena funkcí automatické interní kalibrace pro přesné vážení. Dále nabízí funkce počítání…

