Elitech
Elitech je britský výrobce profesionálních měřidel pro měření teploty a relativní vhkosti v průmyslu, přepravě, potravinářském provozu či zdravotnictvím. Nabízí zejména teploměry vlhkosměry a dataloggery ale také měřidla CO2 a měřidla pro měření kvality ovzduší.


Datalogger teploty Elitech RC-5
Ihned skladem
613 Kč
bez DPH
741,73 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 70 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
Datalogger, záznamník teploty Elitech RC-5 zaznamenává teplotu okolí do interní paměti. Jednoduchým připojením do USB vašeho počítače pak…


Jednorázový datalogger teploty Elitech LogEt-1 s displejem
Ihned skladem
551 Kč
bez DPH
666,71 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 70 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
Jednorázový datalogger Elitech LogEt-1 je vybaven displejem pro zobrazení aktuální teploty. Datalogger je vhodný pro jednorázové použití…


Datalogger teploty Elitech RC-5+
Ihned skladem
723 Kč
bez DPH
874,83 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 70 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
Datalogger Elitech RC-5+ je jednoduchý záznamník teploty okolí. Teplotu ukládá do interní paměti odkud je možné ji stáhnout připojením přes…


Jednorázový datalogger teploty Elitech Tiny USB
Ihned skladem
184 Kč
bez DPH
222,64 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 30 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -10 °C |
Jednorázový datalogger Elitech Tiny USB je jedním z nejlevnějších dataloggerů pro jedno použití. Je vhodný pro měření teploty přímo v…


Jednorázový datalogger teploty Elitech RC-17
Ihned skladem
306 Kč
bez DPH
370,26 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 70 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
Jednorázový datalogger teploty s USB konektorem pro přepravu zásilek. Datalogger Elitech RC-17 lze snadno nastavit podle vašich požadavků…


Datalogger teploty, vlhkosti Elitech RC-51H
Ihned skladem
938 Kč
bez DPH
1 134,98 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 70 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 10 až 95% |
USB datalogger Elitech nabízí měření teploty a relativní vlhkosti se záznamem do interní paměti. Po připojení přes USB konektor automaticky…


Jednorázový datalogger teploty Elitech RC-17-N s NFC
Ihned skladem
368 Kč
bez DPH
445,28 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 70 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
Jednorázový datalogger pro záznam teploty během přepravy je vybaven bezdrátovou NFC konektivitou. Odesílatel snadno Elitech RC-17-N…


Datalogger teploty Elitech RC-51
Ihned skladem
858 Kč
bez DPH
1 038,18 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 70 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
USB datalogger Elitech RC-51 provádí záznam teploty do interní paměti. Po připojení pomocí USB konektoru dojde k automatickému vygenerování…


Datalogger teploty, vlhkosti Elitech RC-4HC s externí sondou teploty
Ihned skladem
738 Kč
bez DPH
892,98 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah teploty ext. čidla (max) | 85 °C |
| Rozsah teploty ext. čidla (min) | -40 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 10 až 99 % |
Datalogger Elitech RC-4HC měří teplotu a vlhkost. Teplotu lze měřit pomocí interního čidla nebo externího drátového čidla. Naměřené hodnoty…


Datalogger teploty Elitech RC-5-TE
Ihned skladem
813 Kč
bez DPH
983,73 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 85 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -40 °C |
Datalogger Elitech RC-5-TE je vhodný pro záznam teplot v mrazáku ale i okolní teploty. Datalogger je vybavený externí teplotní sondou pro…


Datalogger teploty, vlhkosti Elitech LogEt-8-TH
Ihned skladem
1 458 Kč
bez DPH
1 764,18 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 70 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 10 až 90% |
Datalogger Elitech zaznamenává teplotu a relativní vlhkost do interní paměti. Záznam hodnot pak lze stáhnout jednoduchým připojením k…


Datalogger teploty Elitech RC-4
Ihned skladem
625 Kč
bez DPH
756,25 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
Malý datalogger teploty Elitech RC-4 zaznamenává do interní paměti naměřenou teplotu. Připojením k počítači snadno data stáhnete a…


Datalogger teploty do -85°C Elitech LogEt-8-PTE
Ihned skladem
2 438 Kč
bez DPH
2 949,98 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 150 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -85 °C |
Datalogger Elitech LogEt-8-PTE měří teplotu až do -85°C. Díky tomu je vhodný do nízkých teplot v hluboko mrazících zařízení pro uchovávání…


Teploměr se záznamem teploty Elitech LogEt-8
Ihned skladem
1 237 Kč
bez DPH
1 496,77 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 70 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
Jednoduchý teploměr se záznamem teplot do interní paměti Elitech LogEt-8. Teploměr má paměť na 16 000 hodnot. Nastavovat a konfigurovat lze…


WiFi teploměr Elitech RCW-360Pro
Ihned skladem
3 908 Kč
bez DPH
4 728,68 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | závisí na typu senzoru |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | závisí na typu senzoru |
WiFi teploměr Elitech je vhodný pro měření v lednicích a mrazácích. Díky teplotním sondám může měřit čtyři lednice či mrazáky zároveň. WiFi…


Dvojitá teplotní sonda Elitech, kabel 5 metrů
Ihned skladem
674 Kč
bez DPH
815,54 Kč s DPH
| Rozsah teploty ext. čidla (max) | 80 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty ext. čidla (min) | -40 °C |
Dvojitá teplotní sonda Elitech je vhodná pro WiFi teploměr RCW. Sonda lze snadnou vložit do lednice či mrazáku díky plochému kabelu o délce…


Sonda teploty, vlhkosti Elitech, kabel 5 metrů
Ihned skladem
613 Kč
bez DPH
741,73 Kč s DPH
| Rozsah teploty ext. čidla (max) | 80 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty ext. čidla (min) | -40 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |
Sonda k měření teploty a relativní vlhkosti vzduchu je vhodná pro WiFi teploměr Elitech RCW. Díky kabelu s délkou 5 metrů lze sondu umístit…


Datalogger teploty do -196°C Elitech LogEt-8-UTE
Ihned skladem
3 063 Kč
bez DPH
3 706,23 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 150 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -196°C |
Datalogger Elitech LogEt-8UTE je vhodný do extrémně nízkých teplot dosahujících až -196°C. Je tedy vhodný pro měření teploty kapalného…


Datalogger teploty do -40°C Elitech LogEt-8-TE
Ihned skladem
1 360 Kč
bez DPH
1 645,60 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 85 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -40 °C |
Elitech LogEt-8-TE je profesionální USB datalogger teploty s externí sondou, určený pro sledování extrémně nízkých i vysokých teplot v…

