Monitorovací systém TFA Weatherhub

Moderním, cenově dostupným a variabilním systémem monitorování prostředí je Weatherhub od firmy TFA.  Systém využívá bezdrátových čidel, která přes přenosovou jednotku (bránu) přenáší naměřené údaje na internet. Přes volně stažitelnou aplikaci (Android i iOS) pak můžete odkudkoli sledovat klima u Vás doma, ve firmě apod.

Monitorovací systém TFA Weatherhub

Pro velmi snadnou instalaci není potřeba žádných odborných znalostí, pouze si stáhnete aplikaci do svého chytrého telefonu, připojíte internetovou bránu ke svému routeru (nezbytné je kabelové připojení k routeru) a do svého telefonu naskenujete QR kód, který naleznete na bezdrátovém čidle (lze i ručně vložit kód čidla). Ihned tak můžete ve svém telefonu sledovat informace z čidla. Není potřeba se registrovat ani platit poplatky za cloudové uložiště.

TFA v tomto monitorovacím systému nabízí různé druhy čidel dvou základních typů – standardní a profesionální. Všechna standardní čidla nabízí sledování naměřených hodnot za posledních až 90 dnů, nastavitelné alarmy a upozornění při překročení alarmu. Profesionální čidla nabízí některé další funkce jako je grafické zpracování naměřených hodnot, minimální a maximální hodnoty, paměť až 18 měsíců a export dat (formát CSV) pro jejich další zpracování či uložení.

Přes jednu bránu lze připojit až 50 čidel, kterými můžete sledovat teplotu, vlhkost, sílu větru, množství srážek, teplotu vody v bazénu či akváriu nebo třeba zavření oken a dveří.  K systému lze též připojit některé další přístroje pro měření klimatu v domácnosti.

Zobrazit nabídku všech dostupných čidel a přístrojů kompatibilních se systémem Weatherhub