Monitorovací systémy

V současné době stále více zákazníků požaduje komplexní monitorování podmínek prostředí, kdy by mohli z jednoho místa centrálně sledovat různé parametry prostředí a klimatu ať už ve firemním či domácím prostředí.

Potřebujete sledovat, jaká je aktuální teplota či vlhkost v jednotlivých skladech a místnostech u Vás ve firmě? Chcete mít přehled, kdy se otevíraly dveře do chladícího zařízení? Potřebujete upozornit, pokud podmínky prostředí překročí určité nastavené limity? Nebo jen chcete mít kdykoli a kdekoli přehled o podmínkách, které panují u Vás doma? Pak je řešením některý z monitorovacích systémů, které nabízíme.

Přehled systémů monitoringu:

Systém WeatherHub

Systém TFA WEATHERHUB - jednoduchý, přesto velmi univerzální a variabilní systém monitorování prostředí založený na přenosu naměřených hodnot z bezdrátových čidel přes internetovou bránu a jejich sledování pomocí aplikace v chytrém telefonu. Vhodný pro domácnosti, ale i menší firmy, lékařské ordinace či lékárny. Podrobnosti naleznete ZDE.

Systém ConWin

Systém ConWin - komplexní systém monitoringu pro větší firmy, průmysl, nemocnice, apod. Modulární systém s volitelným složením jednotlivých čidel pro sledování různých fyzikálních veličin a jejich automatické vyhodnocení a zpracování. Nabízí práci s grafy, tisk, zálohování, technickou i softwarovou podporu, možnost pravidelné validace systému, různé úrovně přístupu. Podrobnosti naleznete ZDE.