Můstkové váhy
Všestrané váhy pro sklad i výrobu
Můstkové váhy najdou využití v mnoha odvětvích podnikání. Často jsou používané ve výrobě a průmyslu k evidenci a vážení skladových zásob. Oblíbené jsou hlavně díky velkému můstku, na který lze umístit větší množství váženého materiálu. Vážit tak můžete celou přepravku nebo bednu se zbožím nebo materiálem.
Tyto váhy většinou poskytují běžné funkce jako je „tara" a disponují elektronickým čitelným displejem, který zobrazuje naměřené hodnoty. I když se tyto váhy mohou zdát obyčejné, jsou jedním z nejrozšířenějších typů vah. Jsou praktické a jednoduché.


Můstková váha KERN WTB-N
obvykle skladem
6 983 Kč
bez DPH
8 449,43 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1,5 kg, 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Můstková váha KERN WTB-N je vhodná pro použití v potravinářském průmyslu, splňuje HACCP a má druhý displej na zadní straně. Díky svým…


Můstková váha CAS PB úředně ověřená
obvykle skladem
od
7 900 Kč
bez DPH
od 9 559 Kč s DPH
| Maximální váživost | 30 kg, 60 kg, 100 kg, 200 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Lehká a přenosná váha CAS nabízí velký přehledný displej. Je vybavena RS232 konektorem, ke kterému snadno připojíte kompatibilní tiskárnu…


Můstková váha KERN ECB-N
obvykle skladem
2 604 Kč
bez DPH
3 063 Kč
3 150,84 Kč s DPH
| Maximální váživost | 10 kg, 20 kg, 50 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Modelová řada můstkových vah Kern ECB-N je postavena na jednoduchosti ovládání, plochém designu a možnosti přesunout váhu podle potřeby.…


Můstková váha s LCD displejem CAS DB2 úředně ověřená
obvykle skladem
od
9 100 Kč
bez DPH
od 11 011 Kč s DPH
| Maximální váživost | 30 kg, 60 kg, 150 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Tyto můstkové váhy jsou určeny pro vážení jak v obchodním styku, tak pro kontrolní vážení.

Můstková váha KERN ECE
obvykle skladem
2 291 Kč
bez DPH
2 695 Kč
2 772,11 Kč s DPH
| Maximální váživost | 10 kg, 20 kg, 50 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Jednoduchá, přenosná a mobilní. Těmito třemi slovy by se dala charakterizovat modelová řada můstkových vah Kern ECE. K ovládání váhy vám…


Můstková váha KERN FCE-N
obvykle skladem
2 812 Kč
bez DPH
3 308 Kč
3 402,52 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Můstková váha Kern FCE-N patří mezi základní typy stolních vah s jednoduchou a rychlou obsluhou. Časté využití naleznou při kontrolním…


Můstková váha KERN WTB-NM
obvykle skladem
7 350 Kč
bez DPH
8 893,50 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1,5 kg, 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Můstková váha KERN WTB-NM je vhodná pro použití v potravinářském průmyslu, podporuje systém řízení kvality HACCP a má druhý displej na…


Můstková váha KERN FCB
obvykle skladem
od
4 582 Kč
bez DPH
5 390 Kč
od 5 544,22 Kč s DPH
| Maximální váživost | 6 kg, 8 kg, 12 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Můstková váha Kern FCB je vybavena dvěma displeji a možností připojení k tiskárně pro tisk štítků prostřednictvím RS232 konektoru. Přitom…


Můstková váha KERN FFN ověřitelná
obvykle skladem
8 330 Kč
bez DPH
10 079,30 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1,5 kg, 3 kg, 6 kg, 15 kg, 25 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Můstková ověřitelná váha Kern FFN lze úředně ověřit pro účely stanoveného měřidla. Váhu je pak možné používat k prodeji nebo k vážení…


Můstková váha KERN FCF
obvykle skladem
4 373 Kč
bez DPH
5 145 Kč
5 291,33 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 30 kg, podle zvoleného modeluv |
|---|
Můstková váha Kern FCF nabízí rychlé a přesné kontrolní vážení v průmyslu i gastronomii. Využití také nalezne při kontrolním vážení dopisů.…


Můstková váha KERN FFN-N
obvykle skladem
7 963 Kč
bez DPH
9 635,23 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1,5 kg, 3 kg, 6 kg, 15 kg, 25 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Můstková váha Kern FFN-N má nerezovou vážící plochu i tělo. Díky certifikaci IP65 má také odolnost proti stříkající vodě. Vhodná je tedy do…


Můstková váha KERN FKB-A
obvykle skladem
od
7 081 Kč
bez DPH
8 330 Kč
od 8 568,01 Kč s DPH
| Maximální váživost | 8 kg, 15 kg, 30 kg, 65 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Můstková váha Kern FKB nabízí vysoké rozlišení vážení až do 65 kg, díky tomu najde uplatnění pro přesné měření zejména v průmyslové oblasti…


Můstková váha KERN FCD
obvykle skladem
4 478 Kč
bez DPH
5 268 Kč
5 418,38 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Můstková váha KERN FCD je díky kompaktní, lehké konstrukci a provozu na dobíjecí bateriový set vhodná pro používání na více místech (sklad,…


Můstková váha KERN FKB
obvykle skladem
od
11 037 Kč
bez DPH
12 985 Kč
od 13 354,77 Kč s DPH
| Maximální váživost | 6 kg, 8 kg, 16 kg, 36 kg, 65 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Můstková váha Kern FKB nabízí vysoké rozlišení až 360 000 dílků, díky tomu najde uplatnění pro přesné měření zejména v průmyslové oblasti.…


Můstková počítací váha Excell DHWH3, ověřená
obvykle skladem
10 900 Kč
bez DPH
13 189 Kč s DPH
| Maximální váživost | 60 kg, 150 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Můstková váha Excell DHWH3 je vybavena jednoduchým počítacím systémem, který vám usnadní práci při vyskladňování či inventuře. Váhu…


Obchodní, můstková váha Excell DAP
obvykle skladem
12 500 Kč
bez DPH
15 125 Kč s DPH
| Maximální váživost | 60 kg, 150 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Úředně ověřená můstková váha Excell DAP nabízí výpočet ceny pro přímý prodej ovoce, zeleniny, potravin, granulí ve zverimexu apod. Je…


Můstková gastro váha OHAUS VALOR™ 7000 ověřitelná
do 7 dní
15 190 Kč
bez DPH
18 379,90 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1,5 kg, 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Kompaktní potravinářská váha OHAUS Valor 7000 je nejnovější váhou v řadě spolehlivých a odolných produktů OHAUS, které zvýší vaši…


Můstková gastro váha OHAUS Valor™ 3000
do 7 dní
od
10 266 Kč
bez DPH
od 12 421,86 Kč s DPH
| Maximální váživost | 300 g, 3 kg, 6 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
OHAUS Valor 3000 je robustní a přesná stolní váha s celonerezovým provedením, ideální pro vážení potravin, ingrediencí a běžných materiálů.…


Můstková váha KERN FPB s ochranou IP68/IP69K
skladem
4 165 Kč
bez DPH
4 900 Kč
5 039,65 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
KERN FPB je robustní stolní můstková váha určená pro přesné vážení v provozech s vysokými nároky na hygienu, odolnost a spolehlivost. Díky…


Můstková gastro váha OHAUS Valor 2000 kovová
do 7 dní
8 624 Kč
bez DPH
10 435,04 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1,5 kg, 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Kompaktní váha OHAUS Valor 2000 je robustní a rychlá potravinářská váha navržená pro náročné provozy s vlhkostí a častým mytím. Má…


Gastro váha OHAUS Valor™ 4000 kovová
do 7 dní
10 413 Kč
bez DPH
12 599,73 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1,5 kg, 3 kg, 6 kg, 15 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Vysokovýkonná gastro váha OHAUS Valor 4000 s dotykovým senzorem, rychlou stabilizací a odolností proti vodě (IPX8). Ideální pro…


Můstková gastro váha OHAUS VALOR™ 4000 plastová
do 7 dní
8 820 Kč
bez DPH
10 672,20 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1,5 kg, 3 kg, 6 kg, 15 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Potravinářská váha Ohaus VALOR™ 4000 je určena pro výrobu a zpracování potravin. Váha je dodána včetně prvotního úředního ověření. Váha…


Můstková gastro váha OHAUS Valor 2000 plastová
do 7 dní
7 228 Kč
bez DPH
8 745,88 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1,5 kg, 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Kompaktní váha OHAUS Valor 2000 je robustní a rychlá potravinářská váha navržená pro náročné provozy s vlhkostí a častým mytím. Má…


Kompaktní stolní váha OHAUS Ranger 4000 ověřitelná
do 7 dní
15 068 Kč
bez DPH
18 232,28 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Kompaktní váha OHAUS Ranger 4000 je robustní průmyslová digitální váha navržená pro náročné vážení ve výrobním prostředí, dílnách a…


Kompaktní stolní váha OHAUS Ranger 3000 ověřitelná
do 7 dní
12 128 Kč
bez DPH
14 674,88 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1,5 kg, 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Kompaktní váha OHAUS Ranger 3000 je multifunkční kompaktní průmyslová váha určená pro širokou škálu vážení v dílnách, skladech a výrobních…


Můstková váha KERN FPB s ochranou IP68/IP69K ověřitelná
skladem
4 582 Kč
bez DPH
5 390 Kč
5 544,22 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
KERN FPB je profesionální stolní můstková váha určená pro přesné vážení v náročných provozních podmínkách. Je navržena pro potravinářství,…


Počítací váha OHAUS Ranger™ Count 3000 ověřitelná
do 7 dní
12 373 Kč
bez DPH
14 971,33 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1,5 kg, 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Kompaktní váha OHAUS Ranger 3000 je profesionální digitální počítací váha s kapacitou 6 kg a vysokou přesností 0,2 g. Je určena pro rychlé…


Můstková váha KERN FPE ověřitelná
skladem
3 749 Kč
bez DPH
4 410 Kč
4 536,29 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Stolní váha FPE je základní průmyslová můstková váha určená pro kontrolní vážení s možností úředního ověření. Je vybavena nerezovou vážicí…


Můstková váha KERN FPE
skladem
2 916 Kč
bez DPH
3 430 Kč
3 528,36 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Stolní váha FPE je základní průmyslová můstková váha určená pro kontrolní vážení. Je vybavena nerezovou vážicí deskou a funkcí kontrolního…


Můstková váha KERN FCB ověřitelná
skladem
6 248 Kč
bez DPH
7 350 Kč
7 560,08 Kč s DPH
| Maximální váživost | 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Váha KERN FCB-DM je stolní průmyslová váha vhodná pro kontrolní vážení, porcování, sčítání navážek i počítání kusů. Díky kompaktním…

