Nerezové a voděodolné váhy KERN
Váhy pro prostředí se zvýšenou vlhkostí
Výrobce KERN připravil řadu vah se zvýšenou odolností IP65 - IP68 pro použití ve vlhkém prostředí. Některé typy vah nabízí nejen nerezový povrch ale i odpovídající certifikaci IP proti vodě. Tyto váhy jsou často využívany v potravinářství ale i prašném prostředí v průmyslu a výrobě.
Jsem autorizovaný prodejce značky KERN a můžeme vám nabídnout kompletní sortiment jejich produktů zde v e-shopu, nebo v oficiálním katalogu Kern, který si můžete stáhnout níže.

Nerezová stolní váha Kern FOB-S
obvykle skladem
2 205 Kč
bez DPH
2 668,05 Kč s DPH
| Maximální váživost | 500 g, 5 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová stolní váha Kern FOB-S je v souladu s HACCP a vhodná pro použití v kuchyních, jídelnách, laboratořích atd. Váha se skvěle hodí pro…


Plošinová váha Kern DE-D dvourozsahová
obvykle skladem
od
5 023 Kč
bez DPH
od 6 077,83 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 35 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Praktická mobilní plošinová váha s nerezovou vážící plochou a displejem odolným proti stříkající vodě. Displej lze umístit mimo vážící…


Plošinová váha Kern DE
obvykle skladem
od
5 635 Kč
bez DPH
od 6 818,35 Kč s DPH
| Maximální váživost | 6 kg, 12 kg, 24 kg, 60 kg, 120 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern DE je vhodná pro použití na více místech díky ploché konstrukci, nízké hmotnosti a možnosti provozu na baterie nebo…


Závěsná váha KERN HCN
obvykle skladem
3 430 Kč
bez DPH
4 150,30 Kč s DPH
| Maximální váživost | 50 kg, 100 kg, 200 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Robustní a kompaktní zavěšená váha řady Kern HCN s vysokým stupněm ochrany proti prachu a stříkající vodě. Váha má certifikaci TÜV, váhy…


Plošinová váha Kern DE-DL dvourozsahová
obvykle skladem
od
8 575 Kč
bez DPH
od 10 375,75 Kč s DPH
| Maximální váživost | 15 kg, 35 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Praktická mobilní plošinová váha s velkou nerezovou vážící plochou a displejem odolným proti stříkající vodě. Displej lze umístit mimo…


Nerezová stolní váha Kern FOB-NS
obvykle skladem
3 063 Kč
bez DPH
3 706,23 Kč s DPH
| Maximální váživost | 500 g, 5 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová stolní váha Kern FOB-NS je v souladu s HACCP a vhodná pro použití v kuchyních, jídelnách, laboratořích atd. Váha se skvěle hodí…


Plošinová váha Kern DE, dvourozsahová s vysokým rozlišením
obvykle skladem
od
8 820 Kč
bez DPH
od 10 672,20 Kč s DPH
| Maximální váživost | 15 kg, 35 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern DE, dvourozsahová s vysokým rozlišením je vhodná pro použití na více místech díky ploché konstrukci, nízké hmotnosti a…


Můstková váha KERN FFN ověřitelná
obvykle skladem
8 330 Kč
bez DPH
10 079,30 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1,5 kg, 3 kg, 6 kg, 15 kg, 25 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Můstková ověřitelná váha Kern FFN lze úředně ověřit pro účely stanoveného měřidla. Váhu je pak možné používat k prodeji nebo k vážení…


Nerezová stolní váha Kern FOB-NL, dvourozsahová
obvykle skladem
od
7 228 Kč
bez DPH
od 8 745,88 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 7,5 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová stolní váha Kern FOB-NL je v souladu s HACCP a vhodná pro použití v kuchyních, jídelnách, laboratořích atd. Ochrana IP67 proti…


Nerezová stolní váha Kern FOB-LM, ověřitelná
obvykle skladem
od
8 208 Kč
bez DPH
od 9 931,68 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1,5 kg, 3 kg, 6 kg, 15 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová stolní váha Kern FOB-LM je v souladu s HACCP a vhodná pro použití v kuchyních, prodejnách, jídelnách, laboratořích atd. Váhu je…


Můstková váha KERN FFN-N
obvykle skladem
7 963 Kč
bez DPH
9 635,23 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1,5 kg, 3 kg, 6 kg, 15 kg, 25 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Můstková váha Kern FFN-N má nerezovou vážící plochu i tělo. Díky certifikaci IP65 má také odolnost proti stříkající vodě. Vhodná je tedy do…


Nerezová stolní váha Kern FOB
skladem
5 880 Kč
bez DPH
7 114,80 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1,5 kg, 3 kg, 6 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Kompaktní váha Kern FOB v nerezovém provedení pro snadné čištění. Váha FOB je zvláště vhodná pro kontrolní vážení, porcování či dávkování…


Nerezová plošinová váha Kern SFB
skladem
od
24 010 Kč
bez DPH
od 29 052,10 Kč s DPH
| Maximální váživost | 50 kg, 100 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová plošinová váha Kern SFB je vhodná do náročného průmyslového prostředí. Váha i zobrazovací jednotka jsou odolné proti prachu a…


Nerezová plošinová váha Kern SFB-M, ověřitelná
skladem
od
27 930 Kč
bez DPH
od 33 795,30 Kč s DPH
| Maximální váživost | 60 kg, 150 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová plošinová váha Kern SFB-M je vhodná do náročného průmyslového prostředí. Váha i zobrazovací jednotka jsou odolné proti prachu a…


Nerezová plošinová váha Kern SFB-H
skladem
od
21 070 Kč
bez DPH
od 25 494,70 Kč s DPH
| Maximální váživost | 10 kg, 20 kg, 50 kg, 100 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová plošinová váha Kern SFB-H je vhodná do náročného průmyslového prostředí. Váha i zobrazovací jednotka jsou odolné proti prachu a…


Nerezová plošinová váha Kern SFB-HM, ověřitelná
skladem
od
21 560 Kč
bez DPH
od 26 087,60 Kč s DPH
| Maximální váživost | 15 kg, 30 kg, 60 kg, 150 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová plošinová váha Kern SFB-HM je vhodná do náročného průmyslového prostředí. Váha i zobrazovací jednotka jsou odolné proti prachu a…

Nerezová plošinová váha Kern SFE, ověřitelná
obvykle skladem
od
10 780 Kč
bez DPH
od 13 043,80 Kč s DPH
| Maximální váživost | 6 kg, 15 kg, 30 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová plošinová váha Kern SFE je vhodná do průmyslového prostředí, snadné a hygienické čištění. Váha i zobrazovací jednotka jsou odolné…


Nerezová stolní váha Kern FXN
obvykle skladem
od
10 290 Kč
bez DPH
od 12 450,90 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová stolní váha Kern FXN je v souladu s HACCP a vhodná do náročných podmínek, krytí IP68, váha zvládne i ponoření do vody. Dlouhá…


Nerezová stolní váha Kern FXN-M, ověřitelná
skladem
od
11 025 Kč
bez DPH
od 13 340,25 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová stolní váha Kern FXN-M je v souladu s HACCP a vhodná do náročných podmínek, krytí IP68, váha zvládne i ponoření do vody. Váhu je…


Nerezová plošinová váha Kern SXS, dvourozsahová, ověřitelná
skladem
od
22 540 Kč
bez DPH
od 27 273,40 Kč s DPH
| Maximální váživost | 6 kg, 15 kg, 30 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová plošinová váha Kern SXS je vhodná do náročného průmyslového prostředí nebo potravinářského průmyslu. Váhu je možné úředně ověřit,…


Nerezová plošinová váha Kern SXS do 30 kg
skladem
od
26 705 Kč
bez DPH
od 32 313,05 Kč s DPH
| Maximální váživost | 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová plošinová váha Kern SXS je vhodná do náročného průmyslového prostředí nebo potravinářského průmyslu. Zobrazovací jednotka má…


Nerezová plošinová váha Kern SXS do 300 kg
skladem
od
34 060 Kč
bez DPH
od 41 212,60 Kč s DPH
| Maximální váživost | 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová plošinová váha Kern SXS je vhodná do náročného průmyslového prostředí nebo potravinářského průmyslu. Zobrazovací jednotka má…


Nerezová stolní váha Kern FOB 10K-3NL, dvourozsahová - rozbaleno
Ihned skladem
5 070 Kč
bez DPH
7 375 Kč
6 134,70 Kč s DPH
| Maximální váživost | 30 kg |
|---|
Nerezová stolní váha Kern FOB-NL je v souladu s HACCP a vhodná pro použití v kuchyních, jídelnách, laboratořích atd. Ochrana IP67 proti…


