Aktuality

KALIST AKL | certifikovaný prodejce COMET

Mezinárodní setkání obchodních partnerů společnosti COMET

Jako autorizovaný distributor společnosti COMET - českého výrobce dataloggerů, teploměrů, senzorů a monitorovacích systémů, jsme se již po čtvrté připojili k mezinárodnímu setkání obchodních partnerů z celého světa. Tato událost je vždy skvělou příležitostí k výměně zkušeností, nápadů a navázání nových obchodních vztahů.


KALIST podporujeme Babyboxy

Podporujeme Babyboxy

Snažíme se podílet na projektech, které mají skutečný dopad. Věříme, že investice do Babyboxů je investicí do budoucnosti a my jsme rádi, že jsme mohli přispět k tomuto smysluplnému cíli.


Validace chladících vozů a návěsů

Validace chladících vozů a návěsů

Provádíme validaci nákladových prostorů chladících vozů pro převoz termolabilních materiálů a léčiv. Jedná se zejména o chladící vozy k převážení léčiv a jiných zdravotnických prostředků.


Katalogy KERN & SOHN 2024

Katalogy KERN & SOHN 2024

Nové katalogy KERN & SOHN pro rok 2024 jsou pro vás připraveny. Můžete si je stáhnout ve formátu PDF.


Založte si B2B účet pro obchodníky.

Založte si B2B účet pro obchodníky.

Jste prodejce, eshop, vahař či servis měřící techniky? Založte si u nás B2B velkoobchodní účet a nakupujte od nás ve větším množství s větší slevou.


Kalibrace objemových pístových odměrných přístrojů

Kalibrace objemových pístových odměrných přístrojů

Naše laboratoř provádí akreditované kalibrace pístových odměrných přístrojů, jako jsou pipety (fixní i nastavitelné, jednokanálové i vícekanálové), byrety nebo dávkovače. Na kvalitně vybaveném pracovišti kalibrujeme jak manuální, tak elektronické přístroje. Pokud potřebujete kalibrovat Vaše pipety, zašlete je na adresu naší laboratoře s dostatečným množstvím špiček, které používáte.