Bezdrátový teploměr s vlhkoměrem TFA INFO 30.3065.02
Bezdrátový teploměr s vlhkoměrem TFA INFO 30.3065.02
| Funkce měřidla |
|
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
| Rozsah teploty (min) | -10 °C |
| Rozsah teploty ext. čidla (max) | 60 °C |
| Rozsah teploty ext. čidla (min) | -40 °C |
| Rozlišení teploty | 0,1 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 10 až 99 % |
| Přesnost měření vlhkosti | +/- 3% (35...75%) |
| napájení | 2 x 1,5V AA baterie (není součástí balení) |
| Dosah | až 80 m |

Kalibrace v rozsahu akreditace
Provádíme kalibrace měřidel jako kalibrační laboratoř č. 2394 akreditovaná ČIA dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Tyto kalibrace nabízíme v rozsahu uvedeném v příloze Osvědčení o akreditaci. Měření a zpracování výsledků probíhá dle schválených kalibračních postupů a platných předpisů s důrazem na bezchybné provedení a bezpodmínečné dodržení sjednaných termínů. Kalibrační list je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.

Kalibrace, otázky a odpovědi
Jak dlouho kalibrace platí? Jaká je lhůta rekalibrace? Co je to kalibrační list a co obsahuje? Co je to validace, etalon, návaznost měřidel či úřední ověření měřidla? Odpovědi na tyto otázky naleznete právě zde.








































