Datalogger Comet U6841 se 3 proudovými vstupy 0-20mA a 1 binárním vstupem
Datalogger Comet U6841 se 3 proudovými vstupy 0-20mA a 1 binárním vstupem
Kód produktu: COM-U6841
Doprava a platba
6 050 Kč
bez DPH (7 320,50 Kč s DPH)
Kód produktu: COM-U6841
Doprava a platba
Zařízení Comet U6841 umožňuje:
- Měřit a zpracovávat signál ze tří proudových vstupů 0-20mA DC a současně monitorovat jeden binární vstup
- Hodnotám proudu přiřadit měřenou veličinu
- Uložit v paměti 500 000 hodnot (necyklický záznam), 350 000 hodnot (cyklický záznam)
- Nastavit interval záznamu od 1s do 24h
- Zjišťovat a ukládat minimální a maximální hodnoty od jejich posledního ručního vynulování
- Zobrazovat naměřené hodnoty na LCD displeji
- Pořizovat autonomní časový záznam měřených veličin do vnitřní, energeticky nezávislé paměti. Zaznamenávat lze kontinuálně nebo pouze při alarmu.
- Komunikovat s PC pomocí USB rozhraní (veškeré nastavování přístroje, stahování zaznamenaných dat)
Součást balení:
Parametry
| Funkce měřidla |
|
|---|---|
| Pokročilé funkce |
|
| Rozsah měření ss proudu (max) | 20 mA |
| Rozlišení měření ss proudu | lepší než 1 µA |
| Přesnost měření ss proudu | ±20 µA |
| Paměť (počet měření) | 500 000 hodnot (v necyklickém záznamu), 350 000 hodnot (v cyklickém záznamu) |
| Konektory pro čidla |
|
| Nejkratší interval záznamu | 1 s |
| napájení | 1 x lithiová baterie 3,6V/AA |
| krytí | IP20 |
| Rozměry: | 61 x 93 x 32 mm |
| Vstupní odpor | cca 100 Ω |
| Minimální proud | 0 mA (rozpojený obvod) |
| Maximální proud | omezen na cca 40 mA |
Ke stažení




































































































































































































