Datalogger teploty, vlhkosti Elitech LogEt-8-TH
Datalogger teploty, vlhkosti Elitech LogEt-8-TH
Kód produktu: LogEt-8-TH
Doprava a platba
1 458 Kč
bez DPH (1 764,18 Kč s DPH)
Kód produktu: LogEt-8-TH
Doprava a platba
Datalogger Elitech LogEt-8-TH
Výrobce uvádí přesnost měření teploty 0,3°C. Tím se datalogger dostává na poměrně vysokou příčku. Lze je tedy využít k měření teploty a relativní vlhkosti v lékařském či potravinářském provozu. Datalogger je vybaven USB konektorem díky kterému jej snadno připojíte přímo do počítače a stánete data.
- Obslužný software zdarma.
- Přesnost měření 0,3°C.
- Snadné spuštění a zastavení pomocí tlačítek.
- Automatické generování PDF reportu bez nutnosti software.
- Krytí IP65
- Vyměnitelná baterie Li-SOCl2 3,6V s dlouhou výdrží.
Parametry
| Funkce měřidla |
|
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 70 °C |
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlišení teploty | 0,1 °C |
| Přesnost měření teploty | ± 0,3 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 10 až 90% |
| Přesnost měření vlhkosti | +/- 3% |
| Paměť (počet měření) | 16000 |
| Nejkratší interval záznamu | 10 s |
| napájení | lithiová baterie 3,6 V (1/2 AA) - SAFT LS14250 |
| krytí | IP65 |
Ke stažení
Uživatelský manuál Elitech LogEt 8 Series EN
(pdf, 3.1 MB)
Obslužný software Elitech LogWIN v7.2.3
(exe, 93.2 MB)






