Digitální teploměr, vlhkoměr a tlakoměr Greisinger GFTB 200
Digitální teploměr, vlhkoměr a tlakoměr Greisinger GFTB 200
Kód produktu: GFTB 200
Doprava a platba
5 582 Kč
bez DPH (6 754,22 Kč s DPH)
Kód produktu: GFTB 200
Doprava a platba
Parametry
| Funkce měřidla |
|
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 70 °C |
| Rozsah teploty (min) | -25 °C |
| Rozlišení teploty | 0,1 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |
| Rozsah měření atmosférického tlaku | 10,0 až 1100,0 mbar |
| Rozlišení měření atmosférického tlaku | 0,1 hPa |
| napájení | 1 x 9 V baterie, která je součástí balení |
| Materiál | plast |

Kalibrace v rozsahu akreditace
Provádíme kalibrace měřidel jako kalibrační laboratoř č. 2394 akreditovaná ČIA dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Tyto kalibrace nabízíme v rozsahu uvedeném v příloze Osvědčení o akreditaci. Měření a zpracování výsledků probíhá dle schválených kalibračních postupů a platných předpisů s důrazem na bezchybné provedení a bezpodmínečné dodržení sjednaných termínů. Kalibrační list je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.

Rádce při výběru kalibrace
Pracovníci naší laboratoře provedou u Vámi vybraného přístroje kalibraci. Dokladem o této kalibraci je kalibrační list, který je vystaven na konkrétního zákazníka a konkrétní měřidlo. Kalibrační list obsahuje naměřené výsledky spolu s příslušnou vypočítanou nejistotou měření. V případě, že provedená kalibrace spadá do rozsahu naší akreditace, je kalibrační list vystaven s odkazem na naši akreditaci Českým institutem pro akreditaci (ČIA) a s akreditační značkou. Rozsah naší akreditace naleznete v Osvědčení o akreditaci. Takto kalibrované měřidlo můžete využít jako hlavní etalon pro kalibraci pracovních měřidel i jako pracovní měřidlo a kalibrační list k prokázání návaznosti měření pro akreditační orgán. Kalibrační list s odkazem na akreditaci je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.



































































































































































































