Nerezová stolní váha Kern FOB-LM, ověřitelná
Nerezová stolní váha Kern FOB-LM, ověřitelná
Kód produktu: FOB-LM
Doprava a platba
od
8 208 Kč
bez DPH (9 931,68 Kč s DPH)
Kód produktu: FOB-LM
Doprava a platba
Varianty4
Vlastnosti a funkce:
- Externí kalibrace - rychlé seřízení přesnosti vážení pomocí externího kalibračního závaží
- Vážení s tolerancí - kontrolní vážení, použití pro dávkování a třídění s možností nastavit horní a dolní mez tolerance
- IP67 - pouze při napájení bateriemi
- Snadné a hygienické čištění
- Ochranný pracovní kryt - součást dodávky
- Funkce AUTO-OFF - automatické vypnutí pro úsporu energie
- Funkce HOLD - funkce pozastavení umožňuje přesné vážení neklidného materiálu
- Napájení - síťový adaptér (součást dodávky)
- Velký LCD displej - výška číslic 25 mm, možnost podsvícení
Parametry
| Funkce vah |
|
|---|---|
| Maximální váživost | 1,5 kg, 3 kg, 6 kg, 15 kg, podle zvoleného modelu |
| Rozlišení - hmotnost (dílek) | 0,5 g, 1 g, 2 g, 5 g, podle zvoleného modelu |
| ověřitelný dílek | 500 mg, 1 g, 2 g, 5 g, podle zvoleného modelu |
| Rozměry vážící plochy | 248 x 198 mm |
| Opakovatelnost | 500 mg, 1 g, 2 g, 5 g, podle zvoleného modelu |
| Linearita | ± 1,5 g, ± 2 g, ± 4 g, ± 10 g, podle zvoleného modelu |
| napájení | síťový zdroj do zásuvky |
| krytí | IP67 |

Kalibrace v rozsahu akreditace
Provádíme kalibrace měřidel jako kalibrační laboratoř č. 2394 akreditovaná ČIA dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Tyto kalibrace nabízíme v rozsahu uvedeném v příloze Osvědčení o akreditaci. Měření a zpracování výsledků probíhá dle schválených kalibračních postupů a platných předpisů s důrazem na bezchybné provedení a bezpodmínečné dodržení sjednaných termínů. Kalibrační list je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.

Rádce při výběru kalibrace
Pracovníci naší laboratoře provedou u Vámi vybraného přístroje kalibraci. Dokladem o této kalibraci je kalibrační list, který je vystaven na konkrétního zákazníka a konkrétní měřidlo. Kalibrační list obsahuje naměřené výsledky spolu s příslušnou vypočítanou nejistotou měření. V případě, že provedená kalibrace spadá do rozsahu naší akreditace, je kalibrační list vystaven s odkazem na naši akreditaci Českým institutem pro akreditaci (ČIA) a s akreditační značkou. Rozsah naší akreditace naleznete v Osvědčení o akreditaci. Takto kalibrované měřidlo můžete využít jako hlavní etalon pro kalibraci pracovních měřidel i jako pracovní měřidlo a kalibrační list k prokázání návaznosti měření pro akreditační orgán. Kalibrační list s odkazem na akreditaci je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.

































































































































































































