Nerezová stolní váha Kern FOB-NL, dvourozsahová
Nerezová stolní váha Kern FOB-NL, dvourozsahová
Kód produktu: FOB-NL
Doprava a platba
od
7 228 Kč
bez DPH (8 745,88 Kč s DPH)
Kód produktu: FOB-NL
Doprava a platba
Varianty4
Vlastnosti a funkce:
- Externí kalibrace - rychlé seřízení přesnosti vážení pomocí externího kalibračního závaží
- Jednotky vážení - možnost přepínání stiskem tlačítka
- IP67 - pouze při napájení bateriemi
- Snadné a hygienické čištění
- Ochranný pracovní kryt - součást dodávky
- Funkce AUTO-OFF - automatické vypnutí pro úsporu energie
- Funkce HOLD - funkce pozastavení umožňuje přesné vážení neklidného materiálu
- Napájení - 4x 1,5 V AA baterie (součást dodávky)
- Velký LCD displej - výška číslic 25 mm, možnost podsvícení
Parametry
| Funkce vah |
|
|---|---|
| Maximální váživost | 3 kg, 7,5 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
| Vážení ve dvou rozsazích | 5 kg / 7,5 kg, 8 kg / 15 kg, 16 kg / 30 kg, podle zvoleného modelu |
| Rozlišení - hmotnost (dílek) | 0,2 g, 0,5 g / 1 g, 1 g / 2 g, 2 g / 5 g, podle zvoleného modelu |
| Rozměry vážící plochy | 252 x 200 mm |
| Opakovatelnost | 200 mg, 500 mg / 1 g, 1 g / 2 g, 2 g / 5 g, podle zvoleného modelu |
| Linearita | ± 600 mg, ± 1,5 g / 3 g, ± 3 g / 6 g, ± 6 g / 15 g, podle zvoleného modelu |
| napájení | 4x 1,5V AA baterie (součástí balení) |
| krytí | IP67 |
Ke stažení
EU prohlášení o shodě KERN FOB-S_FOB-NS_FOB-NL-CZ.pdf
(pdf, 271.7 kB)
Produktový list KERN FOB-NL-EN.pdf
(pdf, 247.9 kB)
Katalog KERN váhy a závaží 2025
(pdf, 14.4 MB)

Kalibrace v rozsahu akreditace
Provádíme kalibrace měřidel jako kalibrační laboratoř č. 2394 akreditovaná ČIA dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Tyto kalibrace nabízíme v rozsahu uvedeném v příloze Osvědčení o akreditaci. Měření a zpracování výsledků probíhá dle schválených kalibračních postupů a platných předpisů s důrazem na bezchybné provedení a bezpodmínečné dodržení sjednaných termínů. Kalibrační list je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.

Rádce při výběru kalibrace
Pracovníci naší laboratoře provedou u Vámi vybraného přístroje kalibraci. Dokladem o této kalibraci je kalibrační list, který je vystaven na konkrétního zákazníka a konkrétní měřidlo. Kalibrační list obsahuje naměřené výsledky spolu s příslušnou vypočítanou nejistotou měření. V případě, že provedená kalibrace spadá do rozsahu naší akreditace, je kalibrační list vystaven s odkazem na naši akreditaci Českým institutem pro akreditaci (ČIA) a s akreditační značkou. Rozsah naší akreditace naleznete v Osvědčení o akreditaci. Takto kalibrované měřidlo můžete využít jako hlavní etalon pro kalibraci pracovních měřidel i jako pracovní měřidlo a kalibrační list k prokázání návaznosti měření pro akreditační orgán. Kalibrační list s odkazem na akreditaci je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.




























