Osobní váha s výškoměrem Radwag C315.OW úředně ověřená
Osobní váha s výškoměrem Radwag C315.OW úředně ověřená
Váha určena pro vážení osob v nemocnicích a ordinacích. Výškoměr lze použít pro měření osob do výšky dvou metrů. V menu je možno využít funkci výpočtu BMI (body mass index). Váha je vybavena podsvíceným LCD displejem. Napájení je možné síťovým adaptérem, nebo bateriemi.- s výškoměrem (indikátor je umístěn na stojanu s výškoměrem) v nabídce také typ C315 100/200.O bez výškoměru (indikátor je umístěn na konstrukci váhy)
Váha je vybavena indikátorem PUE C315.
| Funkce vah |
|
|---|---|
| Maximální váživost | 60 kg, 150 kg, 200 kg, podle zvoleného modelu |
| Vážení ve dvou rozsazích | 60 kg / 150 kg, 100 kg / 200 kg, podle zvoleného modelu |
| Rozlišení - hmotnost (dílek) | 20 g, 50 g, 100 g, podle zvoleného modelu |
| Rozměry vážící plochy | 289 × 319 mm |
| Konektivita | RS 232, WLAN |
| napájení | možnost připojení baterie, síťový zdroj do zásuvky |
| krytí | IP43 |
| Třída přesnosti | Ⅲ. |

Kalibrace v rozsahu akreditace
Provádíme kalibrace měřidel jako kalibrační laboratoř č. 2394 akreditovaná ČIA dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Tyto kalibrace nabízíme v rozsahu uvedeném v příloze Osvědčení o akreditaci. Měření a zpracování výsledků probíhá dle schválených kalibračních postupů a platných předpisů s důrazem na bezchybné provedení a bezpodmínečné dodržení sjednaných termínů. Kalibrační list je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.

Kalibrace, otázky a odpovědi
Jak dlouho kalibrace platí? Jaká je lhůta rekalibrace? Co je to kalibrační list a co obsahuje? Co je to validace, etalon, návaznost měřidel či úřední ověření měřidla? Odpovědi na tyto otázky naleznete právě zde.


































