Počítací váha Kern CPB dvourozsahová, ověřitelná
Počítací váha Kern CPB dvourozsahová, ověřitelná
Váhu CPB vám nabízíme v několika vážících variantách od šesti do třiceti kilogramů. Díky tomu, že jsme autorizovaný distributor značky Kern můžeme vám nabídnout odpovídající sortiment a podporu produktu. Více
Váhu CPB vám nabízíme v několika vážících variantách od šesti do třiceti kilogramů. Díky tomu, že jsme autorizovaný distributor značky Kern můžeme vám nabídnout odpovídající sortiment a podporu produktu. Více
Pokud potřebujete úřední ověření váhy, objednejte ho již při nákupu. Prvotní ověření se provádí přímo u výrobce. Tuto volbu naleznete v rozbalovací liště vpravo vedle obrázku produktu.
Profesionální počítací váha vhodná také do obchodního styku díky možnosti úředního ověření. Dvě váhy v jedné - změna režimu počítání na režim vážení stiskem tlačítka. Díky kompaktním rozměrům, nízké hmotnosti a možnosti provozu na dobíjecí akumulátor je váha snadno přenosná a použitelná na více místech.
Váha Kern CPB má 3 samostatné displeje (celková hmotnost, referenční hmotnost jednoho kusu, počet kusů). Vyznačuje se přesným počítáním díky optimalizaci referenční hmotnosti postupným upřesněním průměrné hmotnosti jednoho kusu.
Programovatelná pomocí tlačítek (známá referenční hmotnost; požadovaný ref. počet kusů). Paměť na výsledky naměřených počtů - lze sčítat jednotlivá měření do celkového součtu počtu kusů a celkové hmotnosti.
Funkce Fill-to-target - nastavitelná cílová hmotnost či cílový počet kusů. Jakmile je této hodnoty dosaženo, ozve se zvukový signál.
Funkce PRE-TARE - možnost manuálního zadání známé hmotnosti nádoby a její odečtení, což je užitečné při kontrole již naplněných nádob.
Ochranný pracovní kryt je součástí dodávky.
| Funkce vah |
|
|---|---|
| Maximální váživost | 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
| Vážení ve dvou rozsazích | 3 kg / 6 kg, 6 kg / 15 kg, 15 kg / 30 kg, podle zvoleného modelu |
| Rozlišení - hmotnost (dílek) | 1 g, 2 g, 5 g, podle zvoleného modelu |
| Rozměry vážící plochy | 295 x 225 mm |
| Opakovatelnost | 1 g, 2 g, 5 g, 10 g, podle zvoleného modelu |
| Linearita | ± 2 g, ± 4 g, ± 10 g, ± 20 g, podle zvoleného modelu |
| Konektivita | RS 232 |
| napájení | síťový zdroj do zásuvky |
| rozměry | 315x350x105 mm |

Kalibrace v rozsahu akreditace
Provádíme kalibrace měřidel jako kalibrační laboratoř č. 2394 akreditovaná ČIA dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Tyto kalibrace nabízíme v rozsahu uvedeném v příloze Osvědčení o akreditaci. Měření a zpracování výsledků probíhá dle schválených kalibračních postupů a platných předpisů s důrazem na bezchybné provedení a bezpodmínečné dodržení sjednaných termínů. Kalibrační list je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.

Kalibrace, otázky a odpovědi
Jak dlouho kalibrace platí? Jaká je lhůta rekalibrace? Co je to kalibrační list a co obsahuje? Co je to validace, etalon, návaznost měřidel či úřední ověření měřidla? Odpovědi na tyto otázky naleznete právě zde.


























