Podlahová průjezdná váha Kern NIB
Podlahová průjezdná váha Kern NIB
Robustní průjezdná podlahová váha NIB má díky své snadné obsluze a velkému vážícímu rozsahu široké využití v mnoha odvětvích.
Váha NIB se skládá z lakované ocelové vážící plošiny a zobrazovací (ovládací) jednotky připojené na kabelu (3m).
Vážící plošina má nájezdy ze dvou stran a nízkou výšku (pouhých 40 mm). Vestavěná libela umožňuje dokonalé vyrovnání plošiny. Díky krytí IP67 je odolná proti prachu a stříkající vodě.
Zobrazovací jednotku s velkým LCD displejem lze díky přiloženému držáku připevnit na zeď. Podsvícený displej má číslice o výšce 25 mm.
Obsluha je jednoduchá pomocí pouhých 4 tlačítek.
| Funkce vah |
|
|---|---|
| Maximální váživost | 300 kg, 600 kg, podle zvoleného modelu |
| Rozlišení - hmotnost (dílek) | 100 g, 200 g, podle zvoleného modelu |
| Rozměry vážící plochy | 800 x 800 mm |
| Opakovatelnost | 100 g |
| Linearita | ±100 g |
| napájení | síťový zdroj do zásuvky, 4x 1,5V AA baterie (nejsou součástí) |
| celkové rozměry | 1000 x 1000 x 80 mm |
| rozměry displeje | 230x115x45 mm |

Kalibrace v rozsahu akreditace
Provádíme kalibrace měřidel jako kalibrační laboratoř č. 2394 akreditovaná ČIA dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Tyto kalibrace nabízíme v rozsahu uvedeném v příloze Osvědčení o akreditaci. Měření a zpracování výsledků probíhá dle schválených kalibračních postupů a platných předpisů s důrazem na bezchybné provedení a bezpodmínečné dodržení sjednaných termínů. Kalibrační list je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.

Kalibrace, otázky a odpovědi
Jak dlouho kalibrace platí? Jaká je lhůta rekalibrace? Co je to kalibrační list a co obsahuje? Co je to validace, etalon, návaznost měřidel či úřední ověření měřidla? Odpovědi na tyto otázky naleznete právě zde.














