Snímač teploty Comet T0410 s výstupem RS485
Snímač teploty Comet T0410 s výstupem RS485
Kód produktu: COM-T0410
Doprava a platba
4 800 Kč
bez DPH (5 808 Kč s DPH)
Kód produktu: COM-T0410
Doprava a platba
Funkce a výhody Comet T0410
- Vestavěné čidlo teploty.
- Nastavení snímače pomocí obslužného softwaru TSensor, který je ke stažení zdarma.
- Komunikační protokoly ModBus RTU, ARION a Advantech ADAM kompatibilní protokol
- Napájení 9-30 Vdc.
- Prodloužená záruka 3 roky.
Součást balení:
Parametry
| Pokročilé funkce |
|
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 80 °C |
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlišení teploty | 0,1 °C |
| Přesnost měření teploty | ± 0,4 °C |
| Konektivita | RS 485 |
| Komunikační protokoly | ModBus RTU, Advantech ADAM, ARION |
| krytí | IP65 |
| Rozměry: | 88,5 x 148 x 39,5 mm / délka stonku 53 mm |































































































































































































