Teploměr Comet P8510 s výstupem na ethernet
Teploměr Comet P8510 s výstupem na ethernet
Kód produktu: COM-P8510
Doprava a platba
3 900 Kč
bez DPH (4 719 Kč s DPH)
Kód produktu: COM-P8510
Doprava a platba
Funkce ethernetového teploměru Comet P8510
- Výstup teploměru do vaší ethernetové sítě.
- Zobrazení měřených údajů ve webovém prohlížeči po zadání IP adresy snímače.
- Možnost ukládání naměřených dat do vaší databáze.
- Podpora komunikačních protokolů WWW, ModbusTCP, SNMPv1, SOAP, XML.
- Teploměr je napájen prostřednictvím externího adaptéru (není součástí balení).
- Teploměr podporuje alarmové, emailové protokoly E-mail, SNMP Trap, Syslog.
- Obslužný software T-senzor zdarma.
- Prodloužená záruka 3 roky.
Parametry
| Funkce měřidla |
|
|---|---|
| Pokročilé funkce |
|
| Rozsah teploty (max) | 80 °C |
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlišení teploty | 0,1 °C |
| Přesnost měření teploty | ±0,8 °C v rozsahu teplot od -10 °C do +80°C; ±2,0 °C v rozsahu teplot od -10 °C do -30 °C |
| Konektivita | Ethernet |
| Komunikační protokoly | WWW, SNMPv1, XML, SMTP, ModbusTCP, SOAP |
| Nejkratší interval záznamu | 2 s |
| napájení | síťový zdroj do zásuvky (není součástí balení) |
| krytí | IP30 |
Ke stažení

Kalibrace v rozsahu akreditace
Provádíme kalibrace měřidel jako kalibrační laboratoř č. 2394 akreditovaná ČIA dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Tyto kalibrace nabízíme v rozsahu uvedeném v příloze Osvědčení o akreditaci. Měření a zpracování výsledků probíhá dle schválených kalibračních postupů a platných předpisů s důrazem na bezchybné provedení a bezpodmínečné dodržení sjednaných termínů. Kalibrační list je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.

Rádce při výběru kalibrace
Pracovníci naší laboratoře provedou u Vámi vybraného přístroje kalibraci. Dokladem o této kalibraci je kalibrační list, který je vystaven na konkrétního zákazníka a konkrétní měřidlo. Kalibrační list obsahuje naměřené výsledky spolu s příslušnou vypočítanou nejistotou měření. V případě, že provedená kalibrace spadá do rozsahu naší akreditace, je kalibrační list vystaven s odkazem na naši akreditaci Českým institutem pro akreditaci (ČIA) a s akreditační značkou. Rozsah naší akreditace naleznete v Osvědčení o akreditaci. Takto kalibrované měřidlo můžete využít jako hlavní etalon pro kalibraci pracovních měřidel i jako pracovní měřidlo a kalibrační list k prokázání návaznosti měření pro akreditační orgán. Kalibrační list s odkazem na akreditaci je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.











































































































































































































