Datalogger teploty a vlhkosti Ebro EBI 300 TH, USB
Datalogger teploty a vlhkosti Ebro EBI 300 TH, USB
Kód produktu: 4934
Doprava a platba
Běžná cena 4 503 Kčbez DPH.
Ušetříte
8 %(370 Kč bez DPH)
4 133 Kč
bez DPH (5 000,93 Kč s DPH)
Kód produktu: 4934
Doprava a platba
Funkce a vlastnosti:
- Přesnost - teplota ± 0.5°C (-20°C až +40°C), 0.8°C ve zbytku rozsahu
- Přesnost - vlhkost ± 3% (v rozsahu 10% až 90 %), ± 5% ve zbytku rozsahu
- Krytí IP20
- Programování a tisk přes USB z jakéhokoliv počítače
- Automatické generování PDF souborů
- Volitelné limity, možnost odložení startu až 72h, nastavitelný záznam 1 min. až 24h
- Software Winlog.Basic pro rychlé programování v češtině ke stažení Winlog.basic 2.8
Parametry
| Rozsah teploty (max) | 70 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlišení teploty | 0,1 °C |
| Přesnost měření teploty | ± 0.5°C (-20°C až +40°C), 0.8°C ve zbytku rozsahu |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |
| Přesnost měření vlhkosti | ± 3% (v rozsahu 10% až 90 %), ± 5% ve zbytku rozsahu |
| Paměť (počet měření) | 40000 hodnot |
| Konektivita | USB |
| Typ senzoru | NTC |
| napájení | 3,0 V, Lithium CR2450 |
| krytí | IP20 |
| Rozměry: | 129 x 33 x 14 mm |
Ke stažení
Návod k použití EBI300.pdf
(pdf, 366.4 kB)
Katalog EBI300.pdf
(pdf, 459.8 kB)

Kalibrace v rozsahu akreditace
Provádíme kalibrace měřidel jako kalibrační laboratoř č. 2394 akreditovaná ČIA dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Tyto kalibrace nabízíme v rozsahu uvedeném v příloze Osvědčení o akreditaci. Měření a zpracování výsledků probíhá dle schválených kalibračních postupů a platných předpisů s důrazem na bezchybné provedení a bezpodmínečné dodržení sjednaných termínů. Kalibrační list je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.

Rádce při výběru kalibrace
Pracovníci naší laboratoře provedou u Vámi vybraného přístroje kalibraci. Dokladem o této kalibraci je kalibrační list, který je vystaven na konkrétního zákazníka a konkrétní měřidlo. Kalibrační list obsahuje naměřené výsledky spolu s příslušnou vypočítanou nejistotou měření. V případě, že provedená kalibrace spadá do rozsahu naší akreditace, je kalibrační list vystaven s odkazem na naši akreditaci Českým institutem pro akreditaci (ČIA) a s akreditační značkou. Rozsah naší akreditace naleznete v Osvědčení o akreditaci. Takto kalibrované měřidlo můžete využít jako hlavní etalon pro kalibraci pracovních měřidel i jako pracovní měřidlo a kalibrační list k prokázání návaznosti měření pro akreditační orgán. Kalibrační list s odkazem na akreditaci je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.

























