Tanita

Elegantní extra tenká skleněná váha s přesností vážení 50 g. Více

Výrobce: Tanita Kód produktu: BC313

1 900 Kč bez DPH
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
ČernáBílá

ks

Máte zájem o vystavení KALIBRAČNÍHO LISTU k tomuto přístroji? Vyberte si jednu z možností kalibrace uvedených v rozbalovací liště vedle obrázku produktu nebo KONTAKTUJTE přímo naše obchodní oddělení.

Moderní váha v bílé barvě s analýzou tělěsného složení s velkým dotykovým LCD displejem ve třech barevných provedeních. Váha má paměť pro 5 osob a 1 hosta a automaticky rozpozná osobu, která se váží.

3 módy měření: dospělý (18 až 99 let), dětský ( od 7 let a 110 cm výšky), atletický (trénované osoby)

Funkce váhy:
- hmotnost
- procento tělesného tuku
- procento tělesné vody
- podíl svalové hmoty
- hmotnost kostí
- viscerální tuk (útrobní tuk)
- bazální metabolická spotřeba
- metabolický věk
- celková fyzická kondice

 

 

Parametry

Funkce vah BATERIE - měřidlo může fungovat za použití bateriíBMI - funkce měření tělesné hmotnosti
Maximální váživost 150 kg
Rozlišení - hmotnost (dílek) 50 g
Rozměry vážící plochy 310 x 240 mm
napájení 4x AAA (součást balení)
Barva ČernáBílá
rozměry 310 x 240 mm

Články

Kalibrace analyzátorů tělesného složení Tanita

Kalibrace analyzátorů tělesného složení Tanita

Provádíme servis a kalibrace profesionálních tělesných analyzátorů Tanita. Kalibrujeme nejen vážící část analyzátoru, ale pomocí speciálního kalibračního zařízení i část pro měření impedance.  Správné měření impedance na analyzátoru je důležité pro získání spolehlivých výsledků při určení tělesného složení.


Kalibrace v rozsahu akreditace

Kalibrace v rozsahu akreditace

Provádíme kalibrace měřidel jako akreditovaná kalibrační laboratoř č. 2394 dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Tyto kalibrace nabízíme v rozsahu uvedeném v příloze Osvědčení o akreditaci. Měření a zpracování výsledků probíhá dle schválených kalibračních postupů a platných předpisů s důrazem na bezchybné provedení a bezpodmínečné dodržení sjednaných termínů. Kalibrační list je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.


Rádce při výběru kalibrace

Rádce při výběru kalibrace

Pracovníci naší laboratoře provedou u Vámi vybraného přístroje kalibraci. Dokladem o této kalibraci je kalibrační list, který je vystaven na konkrétního zákazníka a konkrétní měřidlo. Kalibrační list obsahuje naměřené výsledky spolu s příslušnou vypočítanou nejistotou měření. V případě, že provedená kalibrace spadá do rozsahu naší akreditace, je kalibrační list vystaven s odkazem na naši akreditaci Českým institutem pro akreditaci (ČIA) a s akreditační značkou. Rozsah naší akreditace naleznete v Osvědčení o akreditaci. Takto kalibrované měřidlo můžete využít jako hlavní etalon pro kalibraci pracovních měřidel i jako pracovní měřidlo a kalibrační list k prokázání návaznosti měření pro akreditační orgán. Kalibrační list s odkazem na akreditaci je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.

Diskuse

Vlastní doprava

Máme vlastní vozy, ale spolupracujeme i s PPL, Českou poštou a Zásilkovnou.