WiFi teploměr, vlhkoměr blebox
WiFi teploměr, vlhkoměr blebox
Vzdálená kontrola teploty a vlhkosti i s alarmem
Pomocí mobilní aplikace lze zjistit aktuální teplota, vlhkost a rosný bod odkudkoli potřebujete. V mobilní aplikaci si můžete nastavit limity, při jejichž překročení dojde ke spuštění alarmové situace. Ta vám pak dorazí do mobilního telefonu jako notifikace.
Historie naměřených dat
Naměřené hodnoty jsou uchovávány v cloudovém úložišti po dobu jednoho roku s měřeným intervalem jednou za hodinu. Přístroj ukládá hodnoty každých pět minut po dobu jedno týdne, následně je konvertuje na interval jednou za hodinu. Pokud tedy dojde k překročení limitu, lze je vyhodnotit do jednoho týdne se záznamem jednou za pět minut.. Naměřená data pak lze stáhnout v CSV či XML pro Excel.
Cena za cloudové úložiště
Aktuálně je cloudové úložiště poskytováno zcela zdarma po dobu jednoho roku. Z provozování tedy neplynou žádné další poplatky.
Zobrazení a správa dat
Aktuální data lze zobrazit v mobilních telefonech s operačním systémem Android, kde lze stáhnout mobilní aplikace wBox v Google Play i v mobilních telefonech s operačním systémem iOS v App Store. To však není vše. Naměřená data lze také stahovat a zobrazovat v počítači s operačním systémem Windows pomocí software wBox v Microsoft store. Vše je ke stažení zdarma.
Napájení přístroje
Je zasjištěno Micro USB konektorem. WiFi teploměr tedy snadno připojíte pomocí nabíječky na mobilní telefon s tímto konektorem. Tento zdroj není součástí balení.
| Funkce měřidla |
|
|---|---|
| Pokročilé funkce |
|
| Rozsah teploty (max) | 70 °C |
| Rozsah teploty (min) | -5 °C |
| Rozlišení teploty | 0,1 °C |
| Přesnost měření teploty | ±0,2 °C v rozsahu 0 až 60 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |
| Přesnost měření vlhkosti | ±1,8 % relativní vlhkosti v rozsahu vlhkosti 30 .. 70 % a teplotním rozsahu 0 ... 80 °C |
| Délka kabelu sondy | 1 m |
| Konektivita | WiFi (2,4 GHz) |
| Komunikační protokoly | Json, CSV |
| napájení | USB-C |
| krytí | IP32 |
| rozměry | 31 x 45 x 15 mm |

Kalibrace v rozsahu akreditace
Provádíme kalibrace měřidel jako kalibrační laboratoř č. 2394 akreditovaná ČIA dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Tyto kalibrace nabízíme v rozsahu uvedeném v příloze Osvědčení o akreditaci. Měření a zpracování výsledků probíhá dle schválených kalibračních postupů a platných předpisů s důrazem na bezchybné provedení a bezpodmínečné dodržení sjednaných termínů. Kalibrační list je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.

Kalibrace, otázky a odpovědi
Jak dlouho kalibrace platí? Jaká je lhůta rekalibrace? Co je to kalibrační list a co obsahuje? Co je to validace, etalon, návaznost měřidel či úřední ověření měřidla? Odpovědi na tyto otázky naleznete právě zde.






