Datalogger teploty a vlhkosti Ebro EBI 20-TH1
Datalogger teploty a vlhkosti Ebro EBI 20-TH1
Kód produktu: 2793
Doprava a platba
2 744 Kč
bez DPH (3 320,24 Kč s DPH)
Kód produktu: 2793
Doprava a platba
Funkce a vlastnosti:
- Měřící rozsah teplota -30 °C až +70 °C
- Rozlišení teplota 0.1 °C
- Přesnost teplota ± 0,5 °C (-20 až +40°C), ± 0,8 °C ve zbytku rozsahu
- Měřící rozsah vlhkost 0 až 100%
- Rozlišení vlhkost 0.1%
- Přesnost vlhkost ± 3% (10 až 90%)
- Možnost automatického záznamu teploty
- Naměřené hodnoty + MIN / MAX na displeji
- Paměť pro 40000 hodnot
- Krytí IP52
- Napájení 3,0 V, Lithium CR2450
- Životnost baterie až 2 roky při 15 min. intervalu
- Uživatelsky vyměnitelná baterie
- Indikace alarmu pomocí LED
Parametry
| Rozsah teploty (max) | 70 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlišení teploty | 0,1 °C |
| Přesnost měření teploty | ± 0,5 °C (-20 až +40°C), ± 0,8 °C ve zbytku rozsahu |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |
| Přesnost měření vlhkosti | ± 3% (10 až 90%) |
| Paměť (počet měření) | 40000 hodnot |
| Typ senzoru | NTC |
| napájení | 3,0 V, Lithium CR2450 |
| krytí | IP52 |
| Rozměry: | 69 x 48 x 22 mm |
Ke stažení
Návod k použití EBI 20-DE_EN_FR.pdf
(pdf, 695.2 kB)

Kalibrace v rozsahu akreditace
Provádíme kalibrace měřidel jako kalibrační laboratoř č. 2394 akreditovaná ČIA dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2018. Tyto kalibrace nabízíme v rozsahu uvedeném v příloze Osvědčení o akreditaci. Měření a zpracování výsledků probíhá dle schválených kalibračních postupů a platných předpisů s důrazem na bezchybné provedení a bezpodmínečné dodržení sjednaných termínů. Kalibrační list je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.

Rádce při výběru kalibrace
Pracovníci naší laboratoře provedou u Vámi vybraného přístroje kalibraci. Dokladem o této kalibraci je kalibrační list, který je vystaven na konkrétního zákazníka a konkrétní měřidlo. Kalibrační list obsahuje naměřené výsledky spolu s příslušnou vypočítanou nejistotou měření. V případě, že provedená kalibrace spadá do rozsahu naší akreditace, je kalibrační list vystaven s odkazem na naši akreditaci Českým institutem pro akreditaci (ČIA) a s akreditační značkou. Rozsah naší akreditace naleznete v Osvědčení o akreditaci. Takto kalibrované měřidlo můžete využít jako hlavní etalon pro kalibraci pracovních měřidel i jako pracovní měřidlo a kalibrační list k prokázání návaznosti měření pro akreditační orgán. Kalibrační list s odkazem na akreditaci je mezinárodně uznatelný v rámci mezinárodních multilaterálních dohod EA MLA a ILAC MRA.





























