Plošinové váhy - Funkce vah - BATERIE - měřidlo může fungovat za použití baterií
Váhy s oddělenou vážící plochou
Plošinové váhy najdou uplatnění všude tam, kde je třeba oddělit vážící plochu od zobrazovací jednotky. Tento typ váhy nachází uplatnění zejména v různých odvětvích průmyslu a výroby. Vážící plocha tak může být umístěna jednoduše na podlaze, kde zvážíte těžké předměty nebo přímo bedny a přepravky s materiálem.
Zobrazovací jednotka, nebo chcete-li displej, je pak umístěn například v úrovni očí nebo libovolně podle aktuálních požadavků. V masné výrobě je například zobrazovací jednotka chráněna před vlhkostí i tím, že je umístěna přímo na zdi, kde je menší riziko zasažení vodou.


Plošinová váha Kern EOE
obvykle skladem
od
4 165 Kč
bez DPH
od 5 039,65 Kč s DPH
| Maximální váživost | 15 kg, 35 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern EOE je vhodná pro rychlé a snadné vážení v expedici, výrobě i v kancelářích. Displej váhy je umístěn mimo vážící plochu…


Plošinová váha Kern EOB
Ihned skladem
4 239 Kč
bez DPH
5 129,19 Kč s DPH
| Maximální váživost | 15 kg, 35 kg, 60 kg, 150 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern EOB je bestsellerem mezi balíkovými a veterinárními váhami. Nabízí velký váživý rozsah a malou vážící platformu, kterou…


Plošinová váha Kern DE-D dvourozsahová
obvykle skladem
od
5 023 Kč
bez DPH
od 6 077,83 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 35 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Praktická mobilní plošinová váha s nerezovou vážící plochou a displejem odolným proti stříkající vodě. Displej lze umístit mimo vážící…


Plošinová váha Kern DE
obvykle skladem
od
5 635 Kč
bez DPH
od 6 818,35 Kč s DPH
| Maximální váživost | 6 kg, 12 kg, 24 kg, 60 kg, 120 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern DE je vhodná pro použití na více místech díky ploché konstrukci, nízké hmotnosti a možnosti provozu na baterie nebo…


Plošinová váha Kern EOB-L
obvykle skladem
8 453 Kč
bez DPH
10 228,13 Kč s DPH
| Maximální váživost | 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern EOB-L nabízí větší vážící plochu z nerezu. Díky velkému vážicímu rozsahu lze využít ve spoustě odvětví. Displej váhy je…


Plošinová váha Soehnle Professional 9202, 9203
Ihned skladem
2 670 Kč
bez DPH
3 230,70 Kč s DPH
| Maximální váživost | 500 g, 5 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Univerzální kontrolní váhy s celonerezovou vážící platformou.


Veterinární váha KERN EOS
obvykle skladem
11 515 Kč
bez DPH
13 933,15 Kč s DPH
| Maximální váživost | 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová veterinární váha pro vážení větších zvířat. Váha je vybavena velkým nosičem zatížení z nerezové oceli. Díky tomu se dá snadno…


Plošinová váha Kern DE-DL dvourozsahová
obvykle skladem
od
8 575 Kč
bez DPH
od 10 375,75 Kč s DPH
| Maximální váživost | 15 kg, 35 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Praktická mobilní plošinová váha s velkou nerezovou vážící plochou a displejem odolným proti stříkající vodě. Displej lze umístit mimo…


Plošinová váha Kern DE, dvourozsahová s vysokým rozlišením
obvykle skladem
od
8 820 Kč
bez DPH
od 10 672,20 Kč s DPH
| Maximální váživost | 15 kg, 35 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern DE, dvourozsahová s vysokým rozlišením je vhodná pro použití na více místech díky ploché konstrukci, nízké hmotnosti a…


Plošinová váha Kern EOB-XL
obvykle skladem
10 290 Kč
bez DPH
12 450,90 Kč s DPH
| Maximální váživost | 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern EOB-L nabízí velkou vážící plochu z nerezu. Váhu tak lze využít pro vážení velkých předmětů až do 300 kg. Displej váhy…


Plošinová váha OHAUS Courier™ 7000 ověřitelná
do 7 dní
od
11 883 Kč
bez DPH
od 14 378,43 Kč s DPH
| Maximální váživost | 15 kg, 60 kg, 150 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Balíková váha OHAUS Courier 7000 je robustní průmyslová váha určená pro vážení zásilek a balíků v provozech, distribučních centrech nebo…


Plošinová váha OHAUS Courier™ 5000
do 7 dní
od
5 439 Kč
bez DPH
od 6 581,19 Kč s DPH
| Maximální váživost | 6 kg, 30 kg, 50 kg, 100 kg, 200 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
OHAUS Courier™ 5000 je nízkoprofilová váha s robustní nerezovou vážicí plochou, určená především pro obecné použití při odesílání zásilek a…


plošinová váha Ohaus DEFENDER™3000 Standard
do 7 dní
od
11 221 Kč
bez DPH
od 13 577,41 Kč s DPH
| Maximální váživost | 15 kg, 30 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Průmyslová stolní váha OHAUS Defender 3000 je robustní a spolehlivé zařízení určené pro základní vážicí operace v průmyslu, logistice a…


plošinová váha Ohaus DEFENDER™3000 Standard ověřitelná
do 7 dní
od
13 009 Kč
bez DPH
od 15 740,89 Kč s DPH
| Maximální váživost | 15 kg, 30 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, 600 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Průmyslová stolní váha OHAUS Defender 3000 je robustní a spolehlivé zařízení určené pro základní vážicí operace v průmyslu, logistice a…


plošinová váha OHAUS DEFENDER™2000
do 7 dní
od
10 437 Kč
bez DPH
od 12 628,77 Kč s DPH
| Maximální váživost | 30 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, 600 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Průmyslová stolní váha OHAUS Defender 2000 – D24P-6 je spolehlivé a cenově dostupné řešení pro každodenní vážení ve skladech, výrobě nebo…


plošinová váha Ohaus DEFENDER™6000 Front Mount
do 7 dní
od
53 973 Kč
bez DPH
od 65 307,33 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, 60 kg, 150 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Ohaus Defender 6000 Washdown je robustní průmyslová stolní váha určená pro náročná provozní prostředí, jako je potravinářství, chemický a…


plošinová váha Ohaus DEFENDER™6000 Front Mount ověřitelná
do 7 dní
od
56 889 Kč
bez DPH
od 68 835,69 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, 60 kg, 150 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Ohaus Defender 6000 Washdown je robustní průmyslová stolní váha určená pro náročná provozní prostředí, jako je potravinářství, chemický a…

