Plošinové váhy - 3 roky záruka
Váhy s oddělenou vážící plochou
Plošinové váhy najdou uplatnění všude tam, kde je třeba oddělit vážící plochu od zobrazovací jednotky. Tento typ váhy nachází uplatnění zejména v různých odvětvích průmyslu a výroby. Vážící plocha tak může být umístěna jednoduše na podlaze, kde zvážíte těžké předměty nebo přímo bedny a přepravky s materiálem.
Zobrazovací jednotka, nebo chcete-li displej, je pak umístěn například v úrovni očí nebo libovolně podle aktuálních požadavků. V masné výrobě je například zobrazovací jednotka chráněna před vlhkostí i tím, že je umístěna přímo na zdi, kde je menší riziko zasažení vodou.


Plošinová váha Kern DS do 30 kg
Ihned skladem
od
15 925 Kč
bez DPH
od 19 269,25 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 5 kg, 8 kg, 10 kg, 16 kg, 20 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern DS je vhodná pro objemné nebo těžké vzorky, které je potřeba zvážit s vysokou přesností. Přesné počítání, díky ruční…


Plošinová váha Kern EFC
obvykle skladem
od
9 065 Kč
bez DPH
od 10 968,65 Kč s DPH
| Maximální váživost | 30 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern EFC má vážní desku z nerezové oceli a je vhodná do průmyslového prostředí. Zobrazovací jednotka s výškou číslic 52 mm a…


Nerezová plošinová váha Kern SFB
skladem
od
24 010 Kč
bez DPH
od 29 052,10 Kč s DPH
| Maximální váživost | 50 kg, 100 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová plošinová váha Kern SFB je vhodná do náročného průmyslového prostředí. Váha i zobrazovací jednotka jsou odolné proti prachu a…


Nerezová plošinová váha Kern SFB-M, ověřitelná
skladem
od
27 930 Kč
bez DPH
od 33 795,30 Kč s DPH
| Maximální váživost | 60 kg, 150 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová plošinová váha Kern SFB-M je vhodná do náročného průmyslového prostředí. Váha i zobrazovací jednotka jsou odolné proti prachu a…


Nerezová plošinová váha Kern SFB-H
skladem
od
21 070 Kč
bez DPH
od 25 494,70 Kč s DPH
| Maximální váživost | 10 kg, 20 kg, 50 kg, 100 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová plošinová váha Kern SFB-H je vhodná do náročného průmyslového prostředí. Váha i zobrazovací jednotka jsou odolné proti prachu a…


Nerezová plošinová váha Kern SFB-HM, ověřitelná
skladem
od
21 560 Kč
bez DPH
od 26 087,60 Kč s DPH
| Maximální váživost | 15 kg, 30 kg, 60 kg, 150 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová plošinová váha Kern SFB-HM je vhodná do náročného průmyslového prostředí. Váha i zobrazovací jednotka jsou odolné proti prachu a…


Nerezová plošinová váha Kern SXS, dvourozsahová, ověřitelná
skladem
od
22 540 Kč
bez DPH
od 27 273,40 Kč s DPH
| Maximální váživost | 6 kg, 15 kg, 30 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová plošinová váha Kern SXS je vhodná do náročného průmyslového prostředí nebo potravinářského průmyslu. Váhu je možné úředně ověřit,…


Plošinová váha Kern IXS do 30 kg
obvykle skladem
od
15 860 Kč
bez DPH
od 19 190,60 Kč s DPH
| Maximální váživost | 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern IXS je vhodná do náročného průmyslového prostředí nebo potravinářského průmyslu. Zobrazovací jednotka má integrovaný…


Plošinová váha Kern IXS do 300 kg
skladem
od
18 130 Kč
bez DPH
od 21 937,30 Kč s DPH
| Maximální váživost | 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern IXS je vhodná do náročného průmyslového prostředí nebo potravinářského průmyslu. Zobrazovací jednotka má integrovaný…


Plošinová váha Kern IXS-M do 30 kg, dvourozsahová, ověřitelná
skladem
od
15 340 Kč
bez DPH
od 18 561,40 Kč s DPH
| Maximální váživost | 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern IXS-M je vhodná do náročného průmyslového prostředí nebo potravinářského průmyslu. Váhu je možné úředně ověřit, možnost…


Plošinová váha Kern IXS-M do 300 kg, dvourozsahová, ověřitelná
skladem
od
18 375 Kč
bez DPH
od 22 233,75 Kč s DPH
| Maximální váživost | 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern IXS-M je vhodná do náročného průmyslového prostředí nebo potravinářského průmyslu. Váhu je možné úředně ověřit, možnost…


Nerezová plošinová váha Kern SXS do 30 kg
skladem
od
26 705 Kč
bez DPH
od 32 313,05 Kč s DPH
| Maximální váživost | 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová plošinová váha Kern SXS je vhodná do náročného průmyslového prostředí nebo potravinářského průmyslu. Zobrazovací jednotka má…


Nerezová plošinová váha Kern SXS do 300 kg
skladem
od
34 060 Kč
bez DPH
od 41 212,60 Kč s DPH
| Maximální váživost | 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová plošinová váha Kern SXS je vhodná do náročného průmyslového prostředí nebo potravinářského průmyslu. Zobrazovací jednotka má…


Plošinová váha Kern IFB do 600 kg
obvykle skladem
od
11 750 Kč
bez DPH
od 14 217,50 Kč s DPH
| Maximální váživost | 60 kg, 150 kg, 300 kg, 600 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern IFB je vhodná do náročného průmyslového prostředí. Bluetooth, Analog nebo dobíjecí bateriový set jsou za příplatek …


Plošinová váha Kern IFB-M do 600 kg, dvourozsahová, ověřitelná
skladem
od
13 000 Kč
bez DPH
od 15 730 Kč s DPH
| Maximální váživost | 60 kg, 150 kg, 300 kg, 600 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern IFB je vhodná do náročného průmyslového prostředí. Váhu je možné úředně ověřit, možnost prvotního ověření váhy si…





































































































































































