Akreditovaná kalibrace analyzátoru vlhkosti

Jako akreditovaná kalibrační laboratoř č. 2394 KALIST AKL s.r.o. provádíme mimo jiných kalibrací i akreditované kalibrace a servis analyzátorů vlhkosti (sušicích vah) různých značek a typů (Radwag, Ohaus, Shimadzu, Kern, Sartorius, Scaltec a dalších dle dohody). Pokud analyzátory vlhkosti (váhy) vykazují větší odchylky než je zákazník ochoten akceptovat, provedeme jejich seřízení, popř. navrhneme způsob opravy. Seřízení provedeme jak u vážící části, tak i u části teplotní. Ke každé z nich vystavíme kalibrační list. Naše kalibrace splňují požadavky dozorových orgánů (ISS, SÚKL, ČIA apod.).

Akreditované kalibrace provádíme dle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2005 a to v rozsahu uvedeném v příloze Osvědčení o akreditaci. V rámci kalibrace Vám vystavíme kalibrační list, který splňuje požadavky normy ČSN EN 45 501.

Pokud potřebujete nový kalibrovaný analyzátor vlhkosti ( sušicí váhu ), nahlédněte na stránky našeho e-shopu, nebo nás neváhejte kontaktovat e-mailem či telefonicky. S dotazy k akreditované kalibraci přístrojů se obracejte na e-mailovou adresu dsiska@kalist.cz nebo volejte tel. číslo: 775 185 655. Dohodneme si termín provedení kalibrace i její cenu.