Jsme distributory německé značky Kern

Dodáváme váhy, závaží, ale i další měřící přístroje značky KERN. Tato německá firma nabízí široký sortiment vah vhodných pro mnoho různých účelů. Jedná se o váhy laboratorní (přesné, analytické, analyzátory vlhkosti),  průmyslové váhy (stolní, plošinové, podlahové, počítací, závěsné, atd.) či lékařské váhy (kojenecké, osobní, vážící křesla, atd.). Mnoho vah je cejchuschopných.

V nabídce máme také kvalitní závaží KERN různých tříd přesnosti, ať už jednotlivá, nebo celé sady. K závaží lze pořídit i ochranná pouzdra či krabičky.

Se značkou KERN máme dlouholeté zkušenosti a můžeme ji doporučit jako spolehlivou a hlavně velmi zákaznicky vstřícnou firmu, která se vždy snaží zákazníkovi ochotně a rychle vyhovět. Většinu vah a závaží jsme schopni dodat do týdne od objednání.

K váhám i závaží nabízíme provedení kalibrace v naší kalibrační laboratoři.

Postupně doplňujeme měřidla Kern na náš e-shop, ale vzhledem k rozsáhlému sortimentu této značky je možné, že Vámi vyhlédnutý přístroj u nás na stránkách ještě není. Přesto se na nás neváhejte obrátit na e-mailu kalist@kalist.cz, kde Vám obratem zašleme cenu a informaci o dostupnosti tohoto zboží. Stejně tak se na nás můžete obrátit, pokud si nejste jistí, která z nabízených vah je pro Vaše využití nejvhodnější.

Katalog zobrazíte kliknutím na obrázek, případně zde.