U nás se věci hýbou tím správným směrem

Máme široké spektrum zákazníků z mnoha oborů průmyslu, zdravotnictví, výzkumu i obchodu. Podívejte se sami na některé ukázky naší práce. Nebojíme se nových výzev a nestandartních zakázek.

Akreditovaná kalibrace analyzátoru vlhkosti

Akreditovaná kalibrace analyzátoru vlhkosti

Jako akreditovaná kalibrační laboratoř č. 2394 KALIST AKL s.r.o. provádíme mimo jiných kalibrací i akreditované kalibrace a servis analyzátorů vlhkosti (sušicích vah) různých značek a typů (Radwag, Ohaus, Shimadzu, Kern, Sartorius, Scaltec a dalších dle dohody). Pokud analyzátory vlhkosti (váhy) vykazují větší odchylky než je zákazník ochoten akceptovat, provedeme jejich seřízení, popř. navrhneme způsob opravy. Seřízení provedeme jak u vážící části, tak i u části teplotní. Ke každé z nich vystavíme kalibrační list. Naše kalibrace splňují požadavky dozorových orgánů (ISS, SÚKL, ČIA apod.).


Kalibrace odstředivek v laboratořích zákazníků

Kalibrace odstředivek v laboratořích zákazníků

U našich zákazníků provádíme kalibrace laboratorních odstředivek mnoha různých značek, jako jsou Hettich, Eppendorf, Sigma, Beckman Coulter, MPW, atd. U tohoto zařízení nabízíme kalibraci otáčkoměru a časovače, případně teplotního čidla u chlazených centrifug.


Výroba laboratorních stolů pod analytické váhy

Výroba laboratorních stolů pod analytické váhy

Nabízíme možnost zakázkové výroby laboratorních stolů pro umístění analytických vah. Stoly mají robustní dvojitou kovovou konstrukci s pružně umístěnou kamennou deskou pro eliminaci vibrací. Nabízíme individuální výrobu na míru dle Vašich požadavků a širokou nabídku designu desky stolu. Možnost výroby kompletního pracovního místa s psacím stolem a prostorem pro PC.


Kalibrace analyzátorů tělesného složení Tanita

Kalibrace analyzátorů tělesného složení Tanita

Provádíme servis a kalibrace profesionálních tělesných analyzátorů Tanita. Kalibrujeme nejen vážící část analyzátoru, ale pomocí speciálního kalibračního zařízení i část pro měření impedance.  Správné měření impedance na analyzátoru je důležité pro získání spolehlivých výsledků při určení tělesného složení.


Kalibrace závaží

Kalibrace závaží

Provádíme procesní i akreditovanou kalibraci různých druhů závaží.  Kalibrujeme závaží z nerezové oceli, mosazi i litiny, závaží třídy F1, F2, M1, M2, M3 dle doporučení OIML R 111 – 1, ale i různá speciální závaží.


Kalibrace teplotních čidel v provozu

Kalibrace teplotních čidel v provozu

Na žádost provádíme také kalibrace teplotních čidel přímo v provozních prostorách zákazníka. Jedná se o teplotní čidla, která jsou součástí přístrojů a zařízení a nelze je zaslat do laboratoře, nebo která zákazník nemůže několik dní postrádat.


Kalibrace teploty v silech

Kalibrace teploty v silech

Provádíme kalibrace měřících řetězců teploty v silech na uskladnění obilí. Kalibrujeme silozávěsy v jednotlivých buňkách sila i ukazatele měřících okruhů.


Kalibrace vah u zákazníka

Kalibrace vah u zákazníka

Provádíme kalibraci vah dle akreditovaného postupu ( jeřábových, paletových, obchodních, plošinových, analytických, laboratorních atd.) např. značky CAS.


* Pole označená hvězdičkou jsou povinná

AnketaDiskuse

Vlastní doprava

Máme vlastní vozy, ale spolupracujeme i s PPL, Českou poštou a Zásilkovnou.