Pro analýzu vlhkosti vzorku

Sušící váhy jsou také často nazývány analyzátory vlhkosti. V této nabídce naleznete jen sušící váhy značky KERN. V naší nabídce naleznete všechny modely analyzátorů, které značka KERN nabízí. Pokud zde nějaký chybí, lze jej objednat i přímo z oficiálního katalogu, který si můžete stáhnout níže.

Sušící váha je vlastně přesnou laboratorní váhou s vážící plochou nad kterou je umístěn halogenový, nebo jiný zářič, díky kterému je z váženého vzorku odpařováná vlhkost. Vlivem odpařování pak lze zjistit skutečný obsah odpařované kapaliny v daném vzorku. Sušící váhy mají několik módu a funkcí, které lze nastavit podle vašich potřeb. Jsme také schopni zajistit kalibraci teplotní i vážící části analyzátoru podle akreditovaného postupu.

Autorizovaný prodejce značky KERN

Kalibrace analyzátorů vlhkosti v akreditované kalibrační laboratoři

Kalibrace analyzátorů vlhkosti v akreditované kalibrační laboratoři

Jako akreditovaná kalibrační laboratoř č. 2394 KALIST AKL s.r.o. provádíme mimo jiné i kalibrace a servis analyzátorů vlhkosti (sušicích vah) různých značek a typů (Radwag, Ohaus, Shimadzu, Kern, Sartorius, Scaltec a dalších dle dohody). Pokud analyzátory vlhkosti (váhy) vykazují větší odchylky než je zákazník ochoten akceptovat, provedeme jejich seřízení, popř. navrhneme způsob opravy. Seřízení provedeme jak u vážící části, tak i u části teplotní. Ke každé z nich vystavíme kalibrační list. Naše kalibrace splňují požadavky dozorových orgánů (ISS, SÚKL, ČIA apod.).