Teploměry s kabelovými i bezdrátovými čidly

Možnost připojení externího čidla je často využívána z prostého důvodu. Tím je fakt, že měřené prostředí nevyhovuje běžnému uživatelskému prostředí. Jedná se tedy hlavně o měření teploty v chladících zařízeních, lednicích a mražácích či mrazících boxech. Externí čidlo je v tomto případě umístěno právě v prostředí, které chceme měřit. Zobrazovací jednotka je pak umístěna v přijatelné teplotě, kde lze zaznamenávat či monitorovat teplotu. Podle rozsahu externího čidla se však nemusí jednat o nízké teploty ale naopak o vysoké teploty v různých pecích, sušárnách, které využívají vysokých teplot.

Teploměry s externím čidlem však můžete využít i v běžné domácnosti, kdy chcete měřit jednoduše venkovní teplotu aniž byste museli vycházet ven z pohodlí domova.

Kalibrace teplotních čidel v provozu

Kalibrace teplotních čidel v provozu

Na žádost provádíme také kalibrace teplotních čidel přímo v provozních prostorách zákazníka. Jedná se o teplotní čidla, která jsou součástí přístrojů a zařízení a nelze je zaslat do laboratoře, nebo která zákazník nemůže několik dní postrádat.