Teploměry s vlhkoměrem - Rozsah měření vlhkosti - 5 až 95 %
Pro měření teploty i vlhkosti
Pokud potřebujete měřit teplotu i vlhkost, ideální volbou jsou teploměry s integrovanou funkcí měření vlhkosti. Vše je v rámci jednoho přístroje a údaje tak můžete číst z jednoho displeje či stupnice. Vybrat si také můžete mezi analogovými teploměry, které zobrazují naměřenou hodnotu na stupnici či škále, nebo digitálními teploměry se zobrazením na displeji.
Některé teploměry s vlhkoměrem také disponují možností měřit teplotu či vlhkost pomocí externího čidla, které propojeno se zobrazovací jednotkou kabelem nebo bezdrátovým přenosem.

Teploměr s vlhkoměrem Comet C3120
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -10 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 5 až 95 % |

Teploměr s vlhkoměrem a barometrem Comet C4130
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -10 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 5 až 95 % |


Digitální teploměr, vlhkoměr se záznamem Comet D3120
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -10 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 5 až 95 % |


Teploměr a vlhkoměr Comet D3631 se záznamem
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -10 °C |
| Rozsah teploty ext. čidla (max) | 250 °C, závisí na typu připojené sondy |
| Rozsah teploty ext. čidla (min) | -50 °C, závisí na typu připojené sondy |
| Rozsah měření vlhkosti | 5 až 95 % |

Teploměr s vlhkoměrem Comet C3631
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -10 °C |
| Rozsah teploty ext. čidla (max) | 250 °C |
| Rozsah teploty ext. čidla (min) | -60 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 5 až 95 % |


Teploměr, vlhkoměr a barometr Comet D4130
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -10 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 5 až 95 % |


Teploměr, vlhkoměr Comet C3633 se sondou pro měření povrchové teploty
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -10 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 5 až 95 % |


Teploměr, vlhkoměr Comet D3633 se záznamem a sondou pro měření povrchové teploty
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -10 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 5 až 95 % |


Web Sensor Comet T6641 PoE teploty, vlhkosti a CO2 s výstupem na Ethernet
| Rozsah teploty (max) | 105 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 5 až 95 % |
| Rozsah měření CO2 | 10000 ppm |


Web Sensor Comet T6540 teploty, vlhkosti a CO2 s výstupem na Ethernet
| Rozsah teploty (max) | 80 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 5 až 95 % |
| Rozsah měření CO2 | 2000 ppm |

Web Sensor Comet T6445 teploty, vlhkosti a CO2 s výstupem RS485
| Rozsah teploty (max) | 80 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 5 až 95 % |
| Rozsah měření CO2 | 2000 ppm |
Články

Kalibrace teplotních čidel v provozu
Na žádost provádíme také kalibrace teplotních čidel přímo v provozních prostorách zákazníka. Jedná se o teplotní čidla, která jsou součástí přístrojů a zařízení a nelze je zaslat do laboratoře, nebo která zákazník nemůže několik dní postrádat.

