Váhy - Maximální váživost - 220 g
Prodáváme širokou škálu vah mnoha výrobců, značek a provedení. Vybrat si můžete profesionální váhy do laboratoře nebo počítací a paletové váhy pro vážení ve skladech a prodejnách. V nabídce ale také naleznete váhy pro domácnost, kuchyni nebo osobní váhy pro vážení osob. Nesmíme také zapomentou na váhy lékařské s tělesnou analýzou či výškoměrem.


Přesná váha Kern EG ověřitelná
obvykle skladem
od
26 215 Kč
bez DPH
od 31 720,15 Kč s DPH
| Maximální váživost | 220 g, 420 g, 620 g, 2,2 kg, 4,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Kvalitní laboratorní váha s výborným poměrem ceny a výkonu. Přesná váha Kern EG lze úředně ověřit pro účely stanoveného měřidla. Váha tak…


Analytická váha KERN ABJ
obvykle skladem
od
32 500 Kč
bez DPH
od 39 325 Kč s DPH
| Maximální váživost | 82 g, 120 g, 220 g, 320 g, podle zvoleného modelu |
|---|
Analytická váha Kern ABJ-NM s jedno článkovým vážícím systémem. Váha také disponuje automatickou vnitřní kalibrací, která může být…


Laboratorní ověřitelné váhy VIBRA AJ
obvykle skladem
od
17 630 Kč
bez DPH
od 21 332,30 Kč s DPH
| Maximální váživost | 220 g, 320 g, 420 g, 620 g, 820 g, 1,2 kg, 2,2 kg, 3,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, 12 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Cejchuschopná laboratorní váha VIBRA AJ třídy I. a II. třídy přesnosti. Oblíbená zejména pro rychlé ustálení, přesnost a vysoké rozlišení.


Přesná váha Kern EW
obvykle skladem
od
18 865 Kč
bez DPH
od 22 826,65 Kč s DPH
| Maximální váživost | 220 g, 420 g, 620 g, 820 g, 2,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, 12 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Kvalitní přesná váha pro laboratorní podmínky s možností externí kalibrace pomocí zkušebního závaží. Váhu vám můžeme nabídnout v několika…


Laboratorní váha VIBRA SJ
obvykle skladem
od
13 830 Kč
bez DPH
od 16 734,30 Kč s DPH
| Maximální váživost | 220 g, 420 g, 620 g, 1,2 kg, 2,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, 12 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Cejchuschopná laboratorní váha VIBRA SJ třídy II dle OIML se zárukou pěti let na měřící člen váhy.


Analytická váha Kern ABS
obvykle skladem
od
30 000 Kč
bez DPH
od 36 300 Kč s DPH
| Maximální váživost | 82 g, 120 g, 220 g, 320 g, podle zvoleného modelu |
|---|
Nejprodávanější typ analytické váhy s vysoce kvalitním jedno článkovým vážícím systémem. Váha Kern ABS disponuje rychlou interní kalibrací…


Analytická váha Kern ACJ ověřitelná
obvykle skladem
od
33 565 Kč
bez DPH
od 40 613,65 Kč s DPH
| Maximální váživost | 82 g, 120 g, 220 g, 320 g, podle zvoleného modelu |
|---|
Analytická váha ACJ nabízí veškeré funkce, které jsou potřeba pro laboratorní vážení. Váha lze úředně ověřit „ocejchovat" a kalibrovat. Lze…


Analytická váha Kern ABP ověřitelná
skladem
od
53 900 Kč
bez DPH
od 65 219 Kč s DPH
| Maximální váživost | 120 g, 220 g, 320 g, podle zvoleného modelu |
|---|
Analytická váha Kern ABP je v současnosti vlajkovou lodí německého výrobce Kern v oboru analytického vážení. Váha nabízí maximální možnosti…


Kapesní váha OHAUS Compass CR Series Compact Scales
obvykle skladem
od
958 Kč
bez DPH
od 1 159,18 Kč s DPH
| Maximální váživost | 220 g, 620 g, 2,2 kg, 5,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Řada Compass CR nabízí základní funkce vážení a konkurenceschopný výkon za výhodnou cenu. Díky štíhlému, stohovatelnému designu a zvětšené…


Kapesní váha OHAUS Compass CX Series Compact scales
do 7 dní
od
1 688 Kč
bez DPH
od 2 042,48 Kč s DPH
| Maximální váživost | 220 g, 620 g, 1,2 kg, 2,2 kg, 5,2 kg |
|---|
Ohaus Ohaus Compass CX je energeticky úsporná přenosná digitální váha vhodná pro běžné vážení v laboratořích, průmyslových provozech,…


Laboratorní váha OHAUS Scout STX
obvykle skladem
od
8 085 Kč
bez DPH
od 9 782,85 Kč s DPH
| Maximální váživost | 120 g, 220 g, 420 g, 620 g, 1,2 kg, 2,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Váhy OHAUS Scout jsou ideální pro laboratorní a průmyslové aplikace a vyznačují se snadno ovladatelným barevným dotykovým displejem a…


Přesná váha AND FZ-i úředně ověřená
do 14 dní
od
29 110 Kč
bez DPH
od 35 223,10 Kč s DPH
| Maximální váživost | 122 g, 220 g, 320 g, 520 g, 1,22 kg, 2,2 kg, 3,2 kg, 5,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Řada přesných vah AND FZ-i používá nejmodernější senzorové technologie. Váhy AND FZ-i nabízí přesné a rychlé vážení s rychlou odezvou. Váha…


Analytická váha VIBRA HT-RCE ověřitelná
obvykle skladem
od
36 130 Kč
bez DPH
od 43 717,30 Kč s DPH
| Maximální váživost | 80 g, 120 g, 220 g, podle zvoleného modelu |
|---|
Cejchuschopná analytická váha VIBRA HT (Třída I) pro využití v laboratořích. Modelová řada HT RCEN je vybavena možností interní kalibrace.…


Přesná váha AND FX-i
obvykle skladem
od
21 740 Kč
bez DPH
od 26 305,40 Kč s DPH
| Maximální váživost | 122 g, 220 g, 320 g, 520 g, 1,22 kg, 2,2 kg, 3,2 kg, 5,2 kg |
|---|
Řada přesných vah AND FX-i je postavená na špičkové senzorové technologii AND. Tato přesná váha umožňuje rychlé a přesné vážení s rychlou…


Analytická váha VIBRA HT-CEN ověřitelná
Na dotaz
od
32 351 Kč
bez DPH
od 39 144,71 Kč s DPH
| Maximální váživost | 80 g, 120 g, 220 g, podle zvoleného modelu |
|---|
Cejchuschopná analytická váha VIBRA HT (Třída I) pro využití v laboratořích. Modelová řada HT CEN je vybavena možností externí kalibrace.…


Laboratorní ověřitelné váhy VIBRA AJH
obvykle skladem
od
22 030 Kč
bez DPH
od 26 656,30 Kč s DPH
| Maximální váživost | 220 g, 320 g, 420 g, 620 g, 1,2 kg, 2,2 kg, 3,2 kg, 4,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Cejchuschopná laboratorní váha VIBRA AJH třídy I. a II. třídy přesnosti. Oblíbená zejména pro rychlé ustálení, přesnost a vysoké rozlišení.…


Analytická micro váha KERN ALJ 200-5DA
Na dotaz
54 390 Kč
bez DPH
65 811,90 Kč s DPH
| Maximální váživost | 82 g, 220 g |
|---|
Analytická micro váha Kern ALJ 200-5DA je díky své přesnosti vhodná ke kalibraci pipet gravimetrickou metodou. Váha nabízí vážení ve dvou…


Analytická váha KERN ABT
obvykle skladem
od
47 500 Kč
bez DPH
od 57 475 Kč s DPH
| Maximální váživost | 101 g, 120 g, 220 g, 320 g, podle zvoleného modelu |
|---|
Analytická váha Kern ABT s automatickou interní kalibrací nabízí přesné vážení pro laboratoře a výzkum. Vystavit vám také můžeme kalibrační…

Analytická váha Kern ACS
obvykle skladem
od
30 135 Kč
bez DPH
od 36 463,35 Kč s DPH
| Maximální váživost | 82 g, 120 g, 220 g, 320 g, podle zvoleného modelu |
|---|
Analytické váhy ACS německého výrobce Kern patří k nejprodávanějším modelům. Mají již vestavěný USB a RS 232 konektor pro připojení váhy k…


Analytická váha Kern ABP ověřitelná, dvourozsahová
obvykle skladem
od
78 400 Kč
bez DPH
od 94 864 Kč s DPH
| Maximální váživost | 52 g, 120 g, 220 g, podle zvoleného modelu |
|---|
Dvourozsahová váha Kern ABP lze úředně ověřit „ocejchovat". Nabízí analytické vážení ve vysokém rozlišení. Díky interní kalibraci můžete…


Analytická váha KERN ABT-DNM ověřitelná, dvourozsahová
obvykle skladem
od
61 250 Kč
bez DPH
od 74 112,50 Kč s DPH
| Maximální váživost | 42 g, 82 g, 120 g, 220 g, podle zvoleného modelu |
|---|
Dvourozsahová analytická váha KERN ABT-DNM je vybavena funkcí automatické interní kalibrace pro přesné vážení. Dále nabízí funkce počítání…


Laboratorní váha OHAUS NAVIGATOR™ NV
do 7 dní
od
3 994 Kč
bez DPH
od 4 832,74 Kč s DPH
| Maximální váživost | 120 g, 220 g, 320 g, 420 g, 620 g, 1,2 kg, 2,2 kg, 3,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Cenově dostupná laboratorní váha OHAUS NAVIGATOR™ je ideální pro běžné vážení v laboratořích, školách a průmyslu. Nabízí rychlou…


Laboratorní váha OHAUS Scout SKX
do 7 dní
od
5 170 Kč
bez DPH
od 6 255,70 Kč s DPH
| Maximální váživost | 120 g, 220 g, 420 g, 620 g, 1,2 kg, 2,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
OHAUS Compass CR Series Compact Scales je kompaktní a přenosná digitální váha navržená pro základní vážení v laboratořích, školách,…


laboratorní váha OHAUS Adventurer Precision ověřitelná
do 7 dní
od
48 388 Kč
bez DPH
od 58 549,48 Kč s DPH
| Maximální váživost | 220 g, 420 g, 520 g, 2,2 kg, 4,2 kg, 5,2 kg, 8,2 kg, podle zvoleného modelu, 1,52 kg |
|---|
Váha OHAUS Adventurer nabízí ideální rovnováhu mezi inovativními funkcemi a funkčními, nekomplikovanými možnostmi vážení a zahrnuje všechny…


Analytická váha OHAUS Pioneer Analytical s interní kalibrací
do 7 dní
od
40 425 Kč
bez DPH
od 48 914,25 Kč s DPH
| Maximální váživost | 120 g, 220 g, podle zvoleného modelu |
|---|
Cenově dostupná váha pro dosažení spolehlivých výsledků Pioneer PX kombinuje základní funkce vážení s konkurenceschopným výkonem a nabízí
…


Analytická váha Explorer Plus Analytical EXP ověřitelná
do 7 dní
od
123 725 Kč
bez DPH
od 149 707,25 Kč s DPH
| Maximální váživost | 120 g, 220 g, 320 g, podle zvoleného modelu |
|---|
Nová řada Explorer EXP nabízí prémiový výkon vážení, podporu shody s předpisy a sledovatelnost dat. Pokročilé funkce posouvají EXP na novou…


Analytická váha OHAUS Explorer™ Semi-Micro EXR ověřitelná
do 7 dní
od
163 538 Kč
bez DPH
od 197 880,98 Kč s DPH
| Maximální váživost | 120 g, 220 g, podle zvoleného modelu |
|---|
Vysoce přesná laboratorní semi-mikrováha OHAUS Explorer Semi-Micro s citlivostí až 0,01 mg, automatickou vnitřní kalibrací (AutoCal™),…


Laboratorní váha OHAUS Explorer™ Precision EXR ověřitelná
do 7 dní
od
72 765 Kč
bez DPH
od 88 045,65 Kč s DPH
| Maximální váživost | 220 g, 420 g, 620 g, 1,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Precision váha OHAUS Explorer nabízí vysoce přesné vážení, intuitivní 7″ barevný dotykový displej a automatickou interní kalibraci (AutoCal…

