Váhy - napájení - AC adaptér (součástí balení)
Prodáváme širokou škálu vah mnoha výrobců, značek a provedení. Vybrat si můžete profesionální váhy do laboratoře nebo počítací a paletové váhy pro vážení ve skladech a prodejnách. V nabídce ale také naleznete váhy pro domácnost, kuchyni nebo osobní váhy pro vážení osob. Nesmíme také zapomentou na váhy lékařské s tělesnou analýzou či výškoměrem.


Laboratorní váha OHAUS Scout STX
obvykle skladem
od
8 085 Kč
bez DPH
od 9 782,85 Kč s DPH
| Maximální váživost | 120 g, 220 g, 420 g, 620 g, 1,2 kg, 2,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Váhy OHAUS Scout jsou ideální pro laboratorní a průmyslové aplikace a vyznačují se snadno ovladatelným barevným dotykovým displejem a…


Laboratorní váha OHAUS Scout SKX
do 7 dní
od
5 170 Kč
bez DPH
od 6 255,70 Kč s DPH
| Maximální váživost | 120 g, 220 g, 420 g, 620 g, 1,2 kg, 2,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
OHAUS Compass CR Series Compact Scales je kompaktní a přenosná digitální váha navržená pro základní vážení v laboratořích, školách,…


Analytická váha Explorer Plus Analytical EXP ověřitelná
do 7 dní
od
123 725 Kč
bez DPH
od 149 707,25 Kč s DPH
| Maximální váživost | 120 g, 220 g, 320 g, podle zvoleného modelu |
|---|
Nová řada Explorer EXP nabízí prémiový výkon vážení, podporu shody s předpisy a sledovatelnost dat. Pokročilé funkce posouvají EXP na novou…

Podlahová váha OHAUS Defender™ 5000
do 7 dní
118 703 Kč
bez DPH
143 630,63 Kč s DPH
| Maximální váživost | 300 kg |
|---|
Podlahové váhy OHAUS řady Defender 5000 nové generace jsou solidní řadou podlahových a šachtových vah, které neslevují z kvality pro…


Gastro váha OHAUS Valor™ 4000 kovová ověřitelná
obvykle skladem
12 177 Kč
bez DPH
14 734,17 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1,5 kg, 3 kg, 6 kg, 15 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Vysokovýkonná gastro váha OHAUS Valor 4000 s dotykovým senzorem, rychlou stabilizací a odolností proti vodě (IPX8). Ideální pro…


Analytická váha OHAUS Explorer™ Semi-Micro EXR ověřitelná
do 7 dní
od
163 538 Kč
bez DPH
od 197 880,98 Kč s DPH
| Maximální váživost | 120 g, 220 g, podle zvoleného modelu |
|---|
Vysoce přesná laboratorní semi-mikrováha OHAUS Explorer Semi-Micro s citlivostí až 0,01 mg, automatickou vnitřní kalibrací (AutoCal™),…


Laboratorní váha OHAUS Explorer Plus™ High Capacity ověřitelná
do 7 dní
od
127 523 Kč
bez DPH
od 154 302,83 Kč s DPH
| Maximální váživost | 24 kg, 35 kg, 65 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nová řada Explorer EXP nabízí prémiový výkon vážení, podporu shody s předpisy a sledovatelnost dat. Pokročilé funkce posouvají EXP na novou…


Laboratorní váha OHAUS Explorer™ Precision EXR ověřitelná
do 7 dní
od
72 765 Kč
bez DPH
od 88 045,65 Kč s DPH
| Maximální váživost | 220 g, 420 g, 620 g, 1,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Precision váha OHAUS Explorer nabízí vysoce přesné vážení, intuitivní 7″ barevný dotykový displej a automatickou interní kalibraci (AutoCal…


Přenosná váha OHAUS NAVIGATOR™ NV
do 7 dní
od
6 444 Kč
bez DPH
od 7 797,24 Kč s DPH
| Maximální váživost | 12 kg, 16 kg, podle zvoleného modelu, 10,2 kg, 22 kg |
|---|
Cenově dostupná laboratorní váha OHAUS NAVIGATOR™ je ideální pro běžné vážení v laboratořích, školách a průmyslu. Nabízí rychlou…


plošinová váha OHAUS DEFENDER™3000 Front Mount
do 7 dní
od
20 482 Kč
bez DPH
od 24 783,22 Kč s DPH
| Maximální váživost | 15 kg, 30 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Defender 3000 Washdown ‑ i‑D33 ‑ D33XW15C1R6 je robustní nerezová průmyslová váha typu bench (stolní), určená pro základní vážení,…

