Váhy - napájení - interní baterie
Prodáváme širokou škálu vah mnoha výrobců, značek a provedení. Vybrat si můžete profesionální váhy do laboratoře nebo počítací a paletové váhy pro vážení ve skladech a prodejnách. V nabídce ale také naleznete váhy pro domácnost, kuchyni nebo osobní váhy pro vážení osob. Nesmíme také zapomentou na váhy lékařské s tělesnou analýzou či výškoměrem.


Kojenecká váha SOEHNLE Professional 8310
Ihned skladem
1 950 Kč
bez DPH
2 359,50 Kč s DPH
| Maximální váživost | 20 kg |
|---|
Praktická kojenecká váha Soehnle 8310 v moderním designu.


Přesná váha KERN 440
Počet hvězdiček je 5 z 5
obvykle skladem
od
4 165 Kč
bez DPH
od 5 039,65 Kč s DPH
| Maximální váživost | 60 g, 200 g, 400 g, 600 g, 1 kg, 2 kg, 4 kg, 6 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Kompaktní laboratorní váha do laboratoře s malými rozměry a jednoduchým ovládáním. Laboratorní váhy Kern 440 jsou nejpoužívanějším typem…


Osobní lékařská váha SECA 878 dr
Ihned skladem
8 159 Kč
bez DPH
9 872,39 Kč s DPH
| Maximální váživost | 200 kg |
|---|
Lékařská váha Seca 878 dr je profesionální váha do lékařských ordinací. Vybavena je LCD displejem, který je čitelný ze dvou směrů. Díky…


Kojenecká váha Seca 354
Ihned skladem
4 092 Kč
bez DPH
4 951,32 Kč s DPH
| Maximální váživost | 20 kg |
|---|
Kojenecká váha Seca 354 kombinuje dvě váhy v jedné. Po sejmutí vážící misky pro kojence lze váha použít i pro vážení osob do 20 kg. Zvážit…

Stolní váha CAS PR2-D, dvourozsahová, úředně ověřená
obvykle skladem
6 500 Kč
bez DPH
7 865 Kč s DPH
| Maximální váživost | 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Stolní váha CAS PR2-D s úředním ověřením pro použití v obchodním styku a snadnou obsluhou pomocí čtyř tlačítek. Váha má velkou nerezovou…


Kojenecká váha Seca 336
Ihned skladem
14 431 Kč
bez DPH
17 461,51 Kč s DPH
| Maximální váživost | 20 kg |
|---|
Kojenecká váha Seca 336 je všestranná kojenecká váha. Její předností je jednoduchý design s nízkou konstrukcí. Váha je vybavena funkcí Auto…


Můstková váha s LCD displejem CAS DB2 úředně ověřená
obvykle skladem
od
9 100 Kč
bez DPH
od 11 011 Kč s DPH
| Maximální váživost | 30 kg, 60 kg, 150 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Tyto můstkové váhy jsou určeny pro vážení jak v obchodním styku, tak pro kontrolní vážení.


Obchodní váha T-Scale QTP úředně ověřená
obvykle skladem
6 225 Kč
bez DPH
7 532,25 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Obchodní dvourozsahová ověřená váha s výpočtem ceny v nízkém provedení. Provoz váhy na baterie nebo ze sítě.
Možné propojení s pokladními…


Plošinová váha Soehnle Professional 9202, 9203
Ihned skladem
2 670 Kč
bez DPH
3 230,70 Kč s DPH
| Maximální váživost | 500 g, 5 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Univerzální kontrolní váhy s celonerezovou vážící platformou.


Můstková váha KERN FFN ověřitelná
obvykle skladem
8 330 Kč
bez DPH
10 079,30 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1,5 kg, 3 kg, 6 kg, 15 kg, 25 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Můstková ověřitelná váha Kern FFN lze úředně ověřit pro účely stanoveného měřidla. Váhu je pak možné používat k prodeji nebo k vážení…


Osobní lékařská váha SECA 799
Ihned skladem
11 246 Kč
bez DPH
13 230 Kč
13 607,66 Kč s DPH
| Maximální váživost | 200 kg |
|---|
Seca 799 je úředně ověřená osobní váha určená pro vážení pacientů v ordinacích a zdravotnictví. Váha splňuje podmínky váhy III. třídy…


Počítací váha Excell FDH3-C úředně ověřená
obvykle skladem
5 990 Kč
bez DPH
7 247,90 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 6 kg, 15 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Počítací váha Excell FDH3-C je již včetně úředního ověření (ocejchování). Váhu tedy lze použít pro přímý prodej například v železářství,…


Kuchyňská váha T-Scale T28 úředně ověřená
obvykle skladem
4 955 Kč
bez DPH
5 995,55 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 25 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Dvourozsahová váha se dvěma displeji pro kuchyně, výrobny a sklady......


Můstková váha KERN FFN-N
Ihned skladem
7 963 Kč
bez DPH
9 635,23 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1,5 kg, 3 kg, 6 kg, 15 kg, 25 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Můstková váha Kern FFN-N má nerezovou vážící plochu i tělo. Díky certifikaci IP65 má také odolnost proti stříkající vodě. Vhodná je tedy do…


Počítací váha Kern CPE
skladem
5 880 Kč
bez DPH
7 114,80 Kč s DPH
| Maximální váživost | 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Počítací váha Kern CPE se třemi displeji zobrazujícími hmotnost, referenční hmotnost a celkový počtu kusů. Váha pro rychlé, nekomplikované…


Dětská váha SOEHNLE Professional Multina Comfort
Ihned skladem
4 575 Kč
bez DPH
5 535,75 Kč s DPH
| Maximální váživost | 20 kg |
|---|
Dětská váha s odnímatelnou vaničkou pro kojence. Lze použít pro děti do hmotnosti 20 kg. Váha se snadno ovládá pomocí jednoho tlačítka.…


Váha CAS ER PLUS bez nožky, úředně ověřená
obvykle skladem
8 000 Kč
bez DPH
9 680 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg |
|---|
Váha je určena pro použití v obchodním i v neobchodním styku na vážení při prodeji zboží s výpočtem ceny.


Váha CAS ER PLUS s nožkou, úředně ověřená
obvykle skladem
8 600 Kč
bez DPH
10 406 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg |
|---|
Tato váha je určena pro použití v obchodním i v neobchodním styku na vážení při prodeji zboží s výpočtem ceny.


Obchodní váha T-Scale QSP úředně ověřená
obvykle skladem
6 918 Kč
bez DPH
8 370,78 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Obchodní dvourozsahová ověřená váha s výpočtem ceny s displejem na stativu. Provoz váhy na baterie nebo ze sítě. Možné propojení s…


Můstková počítací váha Excell DHWH3, ověřená
obvykle skladem
10 900 Kč
bez DPH
13 189 Kč s DPH
| Maximální váživost | 60 kg, 150 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Můstková váha Excell DHWH3 je vybavena jednoduchým počítacím systémem, který vám usnadní práci při vyskladňování či inventuře. Váhu…

Obchodní váha Excell ESW Plus
obvykle skladem
6 990 Kč
bez DPH
8 457,90 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Obchodní váha s úředním ověřením Excell ESW Plus je odolná proti vodě. Certifikace IP68 chrání váhu proti vodě. Váhu tak lze běžně umýt pod…


Kuchyňská váha CAS SW-LR úředně ověřená
Skladem
6 500 Kč
bez DPH
7 865 Kč s DPH
| Maximální váživost | 2,5 kg, 4 kg, 5 kg, 10 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Kvalitní váha, která je vhodná zejména na vážení porcí do kuchyní, jídelen a přípraven pokrmů, kde je vyžadováno použití přesných a úředně…


Osobní váha RADWAG C315.O úředně ověřená
do 7 dní
od
14 600 Kč
bez DPH
od 17 666 Kč s DPH
| Maximální váživost | 60 kg, 100 kg, 150 kg, 200 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Váhy Radwag C315.O jsou určeny pro vážení pacientů ve zdravotnických zařízeních a na klinikách. Je vybaven indikátorem řady PUE C315, který…


Kojenecká váha Seca 834
Ihned skladem
6 909 Kč
bez DPH
8 359,89 Kč s DPH
| Maximální váživost | 20 kg |
|---|
Kojeneckou váhu Seca 834 lze použít dvojím způsobem. S kojeneckou miskou lze použít na vážení kojenců a po její sejmutí lze použít jako…


Přesná váha AND FZ-i úředně ověřená
do 14 dní
od
29 110 Kč
bez DPH
od 35 223,10 Kč s DPH
| Maximální váživost | 122 g, 220 g, 320 g, 520 g, 1,22 kg, 2,2 kg, 3,2 kg, 5,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Řada přesných vah AND FZ-i používá nejmodernější senzorové technologie. Váhy AND FZ-i nabízí přesné a rychlé vážení s rychlou odezvou. Váha…


Balící, kuchyňská váha AND SJ-WP
obvykle skladem
od
13 610 Kč
bez DPH
od 16 468,10 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Voděodolná váha AND SJ-WP má certifikaci IP67 proti vodě. Lze ji tedy bez problémů umýt pod tekoucí vodou a pracovat s ní v potravinářském…


Obchodní váha Excell GR
obvykle skladem
4 750 Kč
bez DPH
5 747,50 Kč s DPH
| Maximální váživost | 6 kg |
|---|
Obchodní váha Excell GR s výpočtem ceny je vhodná pro prodej potravin v uzenářstvích, prodejnách ovoce a zeleniny nebo pro prodej krmiv ve…


Obchodní, můstková váha Excell DAP
obvykle skladem
12 500 Kč
bez DPH
15 125 Kč s DPH
| Maximální váživost | 60 kg, 150 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Úředně ověřená můstková váha Excell DAP nabízí výpočet ceny pro přímý prodej ovoce, zeleniny, potravin, granulí ve zverimexu apod. Je…


Závěsná jeřábová váha Kern HFM
obvykle skladem
od
23 275 Kč
bez DPH
od 28 162,75 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1 t, 3 t, 5 t, podle zvoleného modelu |
|---|
Závěsná jeřábová váha Kern HFM s vysokým rozlišením a váživostí do 5 tun je ideální pro trvalé použití v průmyslovém prostředí. Váha s…


Závěsná jeřábová váha Kern HFM 10000 kg
skladem
41 650 Kč
bez DPH
50 396,50 Kč s DPH
| Maximální váživost | 10 t |
|---|
Závěsná jeřábová váha Kern HFM s vysokým rozlišením a váživostí do 10 tun je ideální pro trvalé použití v průmyslovém prostředí. Váha s…


Kojenecká váha T-Scale FOX-I-BABY, dvourozsahová, ověřená
obvykle skladem
8 000 Kč
bez DPH
9 680 Kč s DPH
| Maximální váživost | 6 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Kojenecká váha T-Scale FOX-I-BABY je úředně ověřená jako stanovené měřidlo pro vážení ve zdravotnictví ve III. třídě přesnosti. Váha má…


Kojenecká váha Seca 336i
Dodání 5 - 10 týdnů
23 275 Kč
bez DPH
28 162,75 Kč s DPH
| Maximální váživost | 20 kg |
|---|
Váha seca 336 i může být součástí integrovaného řešení pro zdravotnická zařízení. Naměřená hmotnost se nepřenáší jen jako jednoduchý údaj…


Osobní váha Seca 769
Dodání 5 - 10 týdnů
10 829 Kč
bez DPH
13 103,09 Kč s DPH
| Maximální váživost | 200 kg |
|---|
Osobní elektronická váha Seca 769 s displejem na vyvýšeném sloupku s funkcí výpočtu BMI. Váha má váživost do 200 kg, je vybavena…


Můstková gastro váha OHAUS VALOR™ 4000 plastová ověřitelná
do 7 dní
10 094 Kč
bez DPH
12 213,74 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1,5 kg, 3 kg, 6 kg, 15 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Potravinářská váha Ohaus VALOR™ 4000 je určena pro výrobu a zpracování potravin. Váha je dodána včetně prvotního úředního ověření. Váha…


Kojenecká váha SOEHNLE Professional Neo 6752 úředně ověřená
Ihned skladem
17 200 Kč
bez DPH
20 812 Kč s DPH
| Maximální váživost | 15 kg |
|---|
Kojenecká váha Soehnle Profesional Neo 6752 nabízí rozlišení 5 g a maximální váživost 15 kg. Váha je určená pro použití ve zdravotnictví.…


Lékařská váha SOEHNLE Professional 6730
do 7 dní
14 200 Kč
bez DPH
17 182 Kč s DPH
| Maximální váživost | 250 kg |
|---|
Lékařská váha pro profesionální použití ve zdravotnictví pro vážení pacientů do 250 kg. Váha má elegantní designové provedení s displejem…


Můstková gastro váha OHAUS VALOR™ 7000 ověřitelná
do 7 dní
15 190 Kč
bez DPH
18 379,90 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1,5 kg, 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Kompaktní potravinářská váha OHAUS Valor 7000 je nejnovější váhou v řadě spolehlivých a odolných produktů OHAUS, které zvýší vaši…


Můstková váha KERN FCB ověřitelná
skladem
6 248 Kč
bez DPH
7 350 Kč
7 560,08 Kč s DPH
| Maximální váživost | 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Váha KERN FCB-DM je stolní průmyslová váha vhodná pro kontrolní vážení, porcování, sčítání navážek i počítání kusů. Díky kompaktním…





































































































































































