Váhy - Rozlišení - hmotnost (dílek) - 0,5 g
Prodáváme širokou škálu vah mnoha výrobců, značek a provedení. Vybrat si můžete profesionální váhy do laboratoře nebo počítací a paletové váhy pro vážení ve skladech a prodejnách. V nabídce ale také naleznete váhy pro domácnost, kuchyni nebo osobní váhy pro vážení osob. Nesmíme také zapomentou na váhy lékařské s tělesnou analýzou či výškoměrem.


Kuchyňská váha na porce CAS SW 1S úředně ověřená
obvykle skladem
5 400 Kč
bez DPH
6 534 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1 kg, 2 kg, 2,5 kg, 4 kg, 5 kg, 10 kg, 20 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Jednoduchá ověřitelná digitální váha s integrovaným LCD displejem. Velmi spolehlivá s provozem na síť i baterie.


Počítací váha Kern CFS
obvykle skladem
od
8 330 Kč
bez DPH
od 10 079,30 Kč s DPH
| Maximální váživost | 300 g, 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, 50 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Profesionální počítací váha Kern CFS s vysokým rozlišením a pamětí až na 100 položek. Umožňuje připojení druhé váhy a je tak ideální pro…


Můstková gastro váha OHAUS VALOR™ 1000 s HACCP
do 7 dní
3 234 Kč
bez DPH
3 913,14 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Stolní můstková váha OHAUS VALOR™ 1000 je určena pro potravinářský provoz. Má certifikaci HACCP a NSF. Váha je snadno ovladatelná pomocí…


Laboratorní váha Excell SI-132
Skladem
5 500 Kč
bez DPH
6 655 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1 kg, 3 kg, 6 kg, 9 kg, 15 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Přesná laboratorní váha Excell SI-132 nabízí kontrolní vážení v laboratořích s vysokým rozlišením. Jednoduché ovládání nabízí funkce jako…


Plošinová váha Kern DE
obvykle skladem
od
5 635 Kč
bez DPH
od 6 818,35 Kč s DPH
| Maximální váživost | 6 kg, 12 kg, 24 kg, 60 kg, 120 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern DE je vhodná pro použití na více místech díky ploché konstrukci, nízké hmotnosti a možnosti provozu na baterie nebo…


Můstková váha KERN WTB-N
obvykle skladem
6 983 Kč
bez DPH
8 449,43 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1,5 kg, 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Můstková váha KERN WTB-N je vhodná pro použití v potravinářském průmyslu, splňuje HACCP a má druhý displej na zadní straně. Díky svým…


Počítací váha Kern CPB
Ihned skladem
6 983 Kč
bez DPH
8 449,43 Kč s DPH
| Maximální váživost | 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Počítací váha Kern CPB je ideální pro přesné zjištění počtu kusů. Váha totiž disponuje rozlišením až 60 000 bodů. Proto nabízí velmi přesné…


Můstková váha KERN WTB-NM
obvykle skladem
7 350 Kč
bez DPH
8 893,50 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1,5 kg, 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Můstková váha KERN WTB-NM je vhodná pro použití v potravinářském průmyslu, podporuje systém řízení kvality HACCP a má druhý displej na…


Můstková váha KERN FFN ověřitelná
obvykle skladem
8 330 Kč
bez DPH
10 079,30 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1,5 kg, 3 kg, 6 kg, 15 kg, 25 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Můstková ověřitelná váha Kern FFN lze úředně ověřit pro účely stanoveného měřidla. Váhu je pak možné používat k prodeji nebo k vážení…


Nerezová stolní váha Kern FOB-LM, ověřitelná
obvykle skladem
od
8 208 Kč
bez DPH
od 9 931,68 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1,5 kg, 3 kg, 6 kg, 15 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová stolní váha Kern FOB-LM je v souladu s HACCP a vhodná pro použití v kuchyních, prodejnách, jídelnách, laboratořích atd. Váhu je…


Můstková váha KERN FFN-N
Ihned skladem
7 963 Kč
bez DPH
9 635,23 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1,5 kg, 3 kg, 6 kg, 15 kg, 25 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Můstková váha Kern FFN-N má nerezovou vážící plochu i tělo. Díky certifikaci IP65 má také odolnost proti stříkající vodě. Vhodná je tedy do…


Můstková váha KERN FKB-A
obvykle skladem
od
7 081 Kč
bez DPH
8 330 Kč
od 8 568,01 Kč s DPH
| Maximální váživost | 8 kg, 15 kg, 30 kg, 65 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Můstková váha Kern FKB nabízí vysoké rozlišení vážení až do 65 kg, díky tomu najde uplatnění pro přesné měření zejména v průmyslové oblasti…


Počítací váha Kern CPE
skladem
5 880 Kč
bez DPH
7 114,80 Kč s DPH
| Maximální váživost | 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Počítací váha Kern CPE se třemi displeji zobrazujícími hmotnost, referenční hmotnost a celkový počtu kusů. Váha pro rychlé, nekomplikované…


Můstková váha KERN FCD
obvykle skladem
4 478 Kč
bez DPH
5 268 Kč
5 418,38 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Můstková váha KERN FCD je díky kompaktní, lehké konstrukci a provozu na dobíjecí bateriový set vhodná pro používání na více místech (sklad,…


Můstková váha KERN FKB
obvykle skladem
od
11 037 Kč
bez DPH
12 985 Kč
od 13 354,77 Kč s DPH
| Maximální váživost | 6 kg, 8 kg, 16 kg, 36 kg, 65 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Můstková váha Kern FKB nabízí vysoké rozlišení až 360 000 dílků, díky tomu najde uplatnění pro přesné měření zejména v průmyslové oblasti.…


Počítací váha Kern CXB
skladem
od
8 575 Kč
bez DPH
od 10 375,75 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Počítací váha Kern CXB s jednoduchou obsluhou a provozem na dobíjecí baterii . Váha disponuje rozlišením při počítání 30 000 bodů. Ideální…


Plošinová váha Kern EOC
obvykle skladem
od
7 105 Kč
bez DPH
od 8 597,05 Kč s DPH
| Maximální váživost | 6 kg, 12 kg, 24 kg, 60 kg, 120 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Robustní plošinová váha Kern EOC s vysokým rozlišením je ideální váhou pro využití v náročných průmyslových podmínkách. Praktický displej…


Počítací systém Kern CCS do 15 kg s hmotností počítaného kusu od 0,05 g
obvykle skladem
od
15 680 Kč
bez DPH
od 18 972,80 Kč s DPH
| Maximální váživost | 6 kg, 15 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Vysoce přesný profesionální počítací systém Kern CCS vám může nahradit celou řadu jednotlivých počítacích vah. Systém se skládá z přesné…


Plošinová váha Kern IFB do 30 kg
obvykle skladem
od
9 750 Kč
bez DPH
od 11 797,50 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern IFB je vhodná do náročného průmyslového prostředí. Bluetooth, Analog nebo dobíjecí bateriový set jsou za příplatek …


Voděodolná váha AND SK-WP úředně ověřená
do 14 dní
9 750 Kč
bez DPH
11 797,50 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1 kg, 2 kg, 5 kg, 10 kg, 20 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Skvělá volba pro uživatele, kteří vyžadují omyvatelnou váhu. Váha z modelové řady AND SK-WP totiž vlastní certifikaci IP65, díky které není…


Balící, kuchyňská váha AND SJ-WP
obvykle skladem
od
13 610 Kč
bez DPH
od 16 468,10 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Voděodolná váha AND SJ-WP má certifikaci IP67 proti vodě. Lze ji tedy bez problémů umýt pod tekoucí vodou a pracovat s ní v potravinářském…


Voděodolná váha AND HL-WP
obvykle skladem
od
7 690 Kč
bez DPH
od 9 304,90 Kč s DPH
| Maximální váživost | 300 g, 1 kg, 3 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Voděodolné váhy AND HL-WP mají certifikát IP65 a konstrukci z nerezové oceli. Díky tomu se snadno udržují hygienicky čisté. Jsou tedy…


Počítací váha Kern CIB
obvykle skladem
6 493 Kč
bez DPH
7 856,53 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Počítací váha Kern CIB s pamětí a možností uložení rychlých předvoleb pro snadné a pohodlné počítání. Váha má velkou klávesnici a barevnou…


Nerezová stolní váha Kern FOB
skladem
5 880 Kč
bez DPH
7 114,80 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1,5 kg, 3 kg, 6 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Kompaktní váha Kern FOB v nerezovém provedení pro snadné čištění. Váha FOB je zvláště vhodná pro kontrolní vážení, porcování či dávkování…


Nerezová stolní váha Kern FXN
obvykle skladem
od
10 290 Kč
bez DPH
od 12 450,90 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová stolní váha Kern FXN je v souladu s HACCP a vhodná do náročných podmínek, krytí IP68, váha zvládne i ponoření do vody. Dlouhá…


Plošinová váha Kern IXS do 30 kg
obvykle skladem
od
15 860 Kč
bez DPH
od 19 190,60 Kč s DPH
| Maximální váživost | 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern IXS je vhodná do náročného průmyslového prostředí nebo potravinářského průmyslu. Zobrazovací jednotka má integrovaný…


Nerezová plošinová váha Kern SXS do 30 kg
skladem
od
26 705 Kč
bez DPH
od 32 313,05 Kč s DPH
| Maximální váživost | 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová plošinová váha Kern SXS je vhodná do náročného průmyslového prostředí nebo potravinářského průmyslu. Zobrazovací jednotka má…


Můstková gastro váha OHAUS VALOR™ 4000 plastová ověřitelná
do 7 dní
10 094 Kč
bez DPH
12 213,74 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1,5 kg, 3 kg, 6 kg, 15 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Potravinářská váha Ohaus VALOR™ 4000 je určena pro výrobu a zpracování potravin. Váha je dodána včetně prvotního úředního ověření. Váha…


Můstková gastro váha OHAUS VALOR™ 7000 ověřitelná
do 7 dní
15 190 Kč
bez DPH
18 379,90 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1,5 kg, 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Kompaktní potravinářská váha OHAUS Valor 7000 je nejnovější váhou v řadě spolehlivých a odolných produktů OHAUS, které zvýší vaši…


Gastro váha OHAUS Valor™ 4000 kovová ověřitelná
obvykle skladem
12 177 Kč
bez DPH
14 734,17 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1,5 kg, 3 kg, 6 kg, 15 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Vysokovýkonná gastro váha OHAUS Valor 4000 s dotykovým senzorem, rychlou stabilizací a odolností proti vodě (IPX8). Ideální pro…


Můstková váha KERN FPB s ochranou IP68/IP69K
skladem
4 165 Kč
bez DPH
4 900 Kč
5 039,65 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
KERN FPB je robustní stolní můstková váha určená pro přesné vážení v provozech s vysokými nároky na hygienu, odolnost a spolehlivost. Díky…


Můstková váha KERN FPE
skladem
2 916 Kč
bez DPH
3 430 Kč
3 528,36 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Stolní váha FPE je základní průmyslová můstková váha určená pro kontrolní vážení. Je vybavena nerezovou vážicí deskou a funkcí kontrolního…





































































































































































