Váhy - Rozlišení - hmotnost (dílek) - 20 g
Prodáváme širokou škálu vah mnoha výrobců, značek a provedení. Vybrat si můžete profesionální váhy do laboratoře nebo počítací a paletové váhy pro vážení ve skladech a prodejnách. V nabídce ale také naleznete váhy pro domácnost, kuchyni nebo osobní váhy pro vážení osob. Nesmíme také zapomentou na váhy lékařské s tělesnou analýzou či výškoměrem.


Váha na balíky a sudy Loadtron CSS-100
Skladem
2 800 Kč
bez DPH
3 388 Kč s DPH
| Maximální váživost | 100 kg |
|---|
Váha vhodná na vážení balíků, vážení ve skladu či převažování sudů.


Plošinová váha Kern EOE
obvykle skladem
od
4 165 Kč
bez DPH
od 5 039,65 Kč s DPH
| Maximální váživost | 15 kg, 35 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern EOE je vhodná pro rychlé a snadné vážení v expedici, výrobě i v kancelářích. Displej váhy je umístěn mimo vážící plochu…


Závěsná váha Kern HDB
Ihned skladem
od
1 470 Kč
bez DPH
od 1 778,70 Kč s DPH
| Maximální váživost | 5 kg, 6 kg, 10 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Malé a přenosné, to jsou váhy z produktové řady Kern HDB. Jednoduchá obsluha a snadná manipulace s váženým materiálem dělá z vážení…


Jeřábová závěsná váha KERN HCB
Ihned skladem
od
2 156 Kč
bez DPH
od 2 608,76 Kč s DPH
| Maximální váživost | 20 kg, 50 kg, 99 kg, 100 kg, 200 kg, 500 kg, 1 t, podle zvoleného modelu |
|---|
Váha Kern HCB pro vážení zavěšených břemen je vhodná pro rychlé převážení při příjmu či výdeji zboží, ale využití najde i u rybářů a…


Plošinová váha Kern EOB
obvykle skladem
4 239 Kč
bez DPH
5 129,19 Kč s DPH
| Maximální váživost | 15 kg, 35 kg, 60 kg, 150 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern EOB je bestsellerem mezi balíkovými a veterinárními váhami. Nabízí velký váživý rozsah a malou vážící platformu, kterou…


Kojenecká váha Seca 354
Ihned skladem
4 092 Kč
bez DPH
4 951,32 Kč s DPH
| Maximální váživost | 20 kg |
|---|
Kojenecká váha Seca 354 kombinuje dvě váhy v jedné. Po sejmutí vážící misky pro kojence lze váha použít i pro vážení osob do 20 kg. Zvážit…


Závěsná váha Kern CH
Ihned skladem
od
1 666 Kč
bez DPH
od 2 015,86 Kč s DPH
| Maximální váživost | 15 kg, 50 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Závěsná váha z produktové řady Kern CH nabízí jednoduché a rychlé vážení břemen ve visu. Využití nalezne při vážení hmotnosti ryb, zvěřiny,…


Plošinová váha Kern DE-D dvourozsahová
obvykle skladem
od
5 023 Kč
bez DPH
od 6 077,83 Kč s DPH
| Maximální váživost | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 35 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Praktická mobilní plošinová váha s nerezovou vážící plochou a displejem odolným proti stříkající vodě. Displej lze umístit mimo vážící…


Můstková váha CAS PB úředně ověřená
obvykle skladem
od
7 900 Kč
bez DPH
od 9 559 Kč s DPH
| Maximální váživost | 30 kg, 60 kg, 100 kg, 200 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Lehká a přenosná váha CAS nabízí velký přehledný displej. Je vybavena RS232 konektorem, ke kterému snadno připojíte kompatibilní tiskárnu…


Můstková váha KERN ECB-N
obvykle skladem
2 604 Kč
bez DPH
3 063 Kč
3 150,84 Kč s DPH
| Maximální váživost | 10 kg, 20 kg, 50 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Modelová řada můstkových vah Kern ECB-N je postavena na jednoduchosti ovládání, plochém designu a možnosti přesunout váhu podle potřeby.…


Plošinová váha Kern EOB-L
obvykle skladem
8 453 Kč
bez DPH
10 228,13 Kč s DPH
| Maximální váživost | 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern EOB-L nabízí větší vážící plochu z nerezu. Díky velkému vážicímu rozsahu lze využít ve spoustě odvětví. Displej váhy je…


Můstková váha s LCD displejem CAS DB2 úředně ověřená
obvykle skladem
od
9 100 Kč
bez DPH
od 11 011 Kč s DPH
| Maximální váživost | 30 kg, 60 kg, 150 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Tyto můstkové váhy jsou určeny pro vážení jak v obchodním styku, tak pro kontrolní vážení.


Osobní váha s výškoměrem Radwag C315.OW úředně ověřená
do 7 dní
od
18 400 Kč
bez DPH
od 22 264 Kč s DPH
| Maximální váživost | 60 kg, 150 kg, 200 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Váha určena pro vážení osob v nemocnicích a ordinacích. Cena váhy zahrnuje i prvotní úřední ověření, které je nutné pro použití ve…

Můstková váha KERN ECE
obvykle skladem
2 291 Kč
bez DPH
2 695 Kč
2 772,11 Kč s DPH
| Maximální váživost | 10 kg, 20 kg, 50 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Jednoduchá, přenosná a mobilní. Těmito třemi slovy by se dala charakterizovat modelová řada můstkových vah Kern ECE. K ovládání váhy vám…


Plošinová váha Kern DE-DL dvourozsahová
obvykle skladem
od
8 575 Kč
bez DPH
od 10 375,75 Kč s DPH
| Maximální váživost | 15 kg, 35 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Praktická mobilní plošinová váha s velkou nerezovou vážící plochou a displejem odolným proti stříkající vodě. Displej lze umístit mimo…


Kojenecká váha Seca 384
Dodání 5 - 10 týdnů
9 727 Kč
bez DPH
11 769,67 Kč s DPH
| Maximální váživost | 20 kg |
|---|
Profesionální kojenecká váha Seca 384 lze použít i pro běžné vážení osob do 20 kg. Váha Seca 384 je vhodná pro použití v pediatrických…


Plošinová váha Kern EFC
obvykle skladem
od
9 065 Kč
bez DPH
od 10 968,65 Kč s DPH
| Maximální váživost | 30 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern EFC má vážní desku z nerezové oceli a je vhodná do průmyslového prostředí. Zobrazovací jednotka s výškou číslic 52 mm a…


Závěsná jeřábová váha Kern HCD
obvykle skladem
4 900 Kč
bez DPH
5 929 Kč s DPH
| Maximální váživost | 60 kg, 100 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Závěsná jeřábová váha Kern HCD pro zatížení až do 300 kg. Váha má masivní konstrukci, která zaručuje extra úroveň bezpečnosti (testováno…


Můstková počítací váha Excell DHWH3, ověřená
obvykle skladem
10 900 Kč
bez DPH
13 189 Kč s DPH
| Maximální váživost | 60 kg, 150 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Můstková váha Excell DHWH3 je vybavena jednoduchým počítacím systémem, který vám usnadní práci při vyskladňování či inventuře. Váhu…


Osobní váha RADWAG C315.O úředně ověřená
do 7 dní
od
14 600 Kč
bez DPH
od 17 666 Kč s DPH
| Maximální váživost | 60 kg, 100 kg, 150 kg, 200 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Váhy Radwag C315.O jsou určeny pro vážení pacientů ve zdravotnických zařízeních a na klinikách. Je vybaven indikátorem řady PUE C315, který…


Kojenecká váha Seca 834
Ihned skladem
6 909 Kč
bez DPH
8 359,89 Kč s DPH
| Maximální váživost | 20 kg |
|---|
Kojeneckou váhu Seca 834 lze použít dvojím způsobem. S kojeneckou miskou lze použít na vážení kojenců a po její sejmutí lze použít jako…


Závěsná jeřábová váha Kern HCD dvourozsahová
skladem
5 145 Kč
bez DPH
6 225,45 Kč s DPH
| Maximální váživost | 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Závěsná jeřábová váha Kern HCD s dvěma rozsahy pro zatížení až do 300 kg. Váha má masivní konstrukci, která zaručuje extra úroveň…


Obchodní, můstková váha Excell DAP
obvykle skladem
12 500 Kč
bez DPH
15 125 Kč s DPH
| Maximální váživost | 60 kg, 150 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Úředně ověřená můstková váha Excell DAP nabízí výpočet ceny pro přímý prodej ovoce, zeleniny, potravin, granulí ve zverimexu apod. Je…


Nerezová plošinová váha Kern SFB-M, ověřitelná
skladem
od
27 930 Kč
bez DPH
od 33 795,30 Kč s DPH
| Maximální váživost | 60 kg, 150 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová plošinová váha Kern SFB-M je vhodná do náročného průmyslového prostředí. Váha i zobrazovací jednotka jsou odolné proti prachu a…


Nerezová plošinová váha Kern SFB-HM, ověřitelná
skladem
od
21 560 Kč
bez DPH
od 26 087,60 Kč s DPH
| Maximální váživost | 15 kg, 30 kg, 60 kg, 150 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová plošinová váha Kern SFB-HM je vhodná do náročného průmyslového prostředí. Váha i zobrazovací jednotka jsou odolné proti prachu a…

Nerezová plošinová váha Kern SFE, ověřitelná
obvykle skladem
od
10 780 Kč
bez DPH
od 13 043,80 Kč s DPH
| Maximální váživost | 6 kg, 15 kg, 30 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová plošinová váha Kern SFE je vhodná do průmyslového prostředí, snadné a hygienické čištění. Váha i zobrazovací jednotka jsou odolné…


Nerezová plošinová váha Kern SXS do 300 kg
skladem
od
34 060 Kč
bez DPH
od 41 212,60 Kč s DPH
| Maximální váživost | 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nerezová plošinová váha Kern SXS je vhodná do náročného průmyslového prostředí nebo potravinářského průmyslu. Zobrazovací jednotka má…


Plošinová váha Kern IFB do 600 kg
obvykle skladem
od
11 750 Kč
bez DPH
od 14 217,50 Kč s DPH
| Maximální váživost | 60 kg, 150 kg, 300 kg, 600 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern IFB je vhodná do náročného průmyslového prostředí. Bluetooth, Analog nebo dobíjecí bateriový set jsou za příplatek …


plošinová váha OHAUS DEFENDER™3000 Front Mount
do 7 dní
od
20 482 Kč
bez DPH
od 24 783,22 Kč s DPH
| Maximální váživost | 15 kg, 30 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Defender 3000 Washdown ‑ i‑D33 ‑ D33XW15C1R6 je robustní nerezová průmyslová váha typu bench (stolní), určená pro základní vážení,…

