Váhy - Rozlišení - hmotnost (dílek) - 500 g
Prodáváme širokou škálu vah mnoha výrobců, značek a provedení. Vybrat si můžete profesionální váhy do laboratoře nebo počítací a paletové váhy pro vážení ve skladech a prodejnách. V nabídce ale také naleznete váhy pro domácnost, kuchyni nebo osobní váhy pro vážení osob. Nesmíme také zapomentou na váhy lékařské s tělesnou analýzou či výškoměrem.


Jeřábová závěsná váha KERN HCB
Ihned skladem
od
2 156 Kč
bez DPH
od 2 608,76 Kč s DPH
| Maximální váživost | 20 kg, 50 kg, 99 kg, 100 kg, 200 kg, 500 kg, 1 t, podle zvoleného modelu |
|---|
Váha Kern HCB pro vážení zavěšených břemen je vhodná pro rychlé převážení při příjmu či výdeji zboží, ale využití najde i u rybářů a…


Závěsná váha KERN HCN
obvykle skladem
3 430 Kč
bez DPH
4 150,30 Kč s DPH
| Maximální váživost | 50 kg, 100 kg, 200 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Robustní a kompaktní zavěšená váha řady Kern HCN s vysokým stupněm ochrany proti prachu a stříkající vodě. Váha má certifikaci TÜV, váhy…


Závěsná jeřábová váha KERN HFC
obvykle skladem
od
26 215 Kč
bez DPH
od 31 720,15 Kč s DPH
| Maximální váživost | 600 kg, 1 t, 3 t, 5 t, 10 t, podle zvoleného modelu |
|---|
Váha má kvalitní povrchovou úpravu a nízkou hmotnost. Díky kompaktním rozměrům je tato jeřábová váha vhodná pro průmyslové použití, na…


Závěsná jeřábová váha Kern HFD-M, ověřitelná
obvykle skladem
od
15 435 Kč
bez DPH
od 18 676,35 Kč s DPH
| Maximální váživost | 600 kg, 1,5 t, 3 t, 6 t, 12 t, podle zvoleného modelu |
|---|
Závěsná jeřábová váha Kern HFD-M s vysokým rozlišením a váživostí až do 12 tun je ideální pro trvalé použití v průmyslovém prostředí. Váhu…


Paletová váha Kern UID, ověřitelná
obvykle skladem
od
29 890 Kč
bez DPH
od 36 166,90 Kč s DPH
| Maximální váživost | 600 kg, 1,5 t, 3 t, podle zvoleného modelu |
|---|
Paletová váha Kern UID je vysoce mobilní díky možnosti provozu na baterie (volitelně). Váhu je možné úředně ověřit, možnost prvotního…


Paletová váha Kern UIB
obvykle skladem
23 765 Kč
bez DPH
28 755,65 Kč s DPH
| Maximální váživost | 600 kg, 1,5 t, 3 t, podle zvoleného modelu |
|---|
Paletová váha Kern UIB se čtyřmi hliníkovými snímači zatížení, které jsou potažené silikonem a mají krytí IP67. Vysoká mobilita, váha může…

Paletový vozík s váhou do 1500kg
30 900 Kč
bez DPH
37 389 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1,5 t |
|---|
Paletová váha pro kontrolní vážení do 1500kg....


Závěsná jeřábová váha Kern HFA
obvykle skladem
od
16 415 Kč
bez DPH
od 19 862,15 Kč s DPH
| Maximální váživost | 600 kg, 1 t, 3 t, 5 t, 10 t, podle zvoleného modelu |
|---|
Kompaktní jeřábová váha s integrovaným displejem - lze použít i pro měření tahové síly (měření v Newtonech). Závěsná váha KERN HFA má…


Počítací systém Kern CCS do 1500 kg s hmotností počítaného kusu od 1 g
skladem
od
38 740 Kč
bez DPH
od 46 875,40 Kč s DPH
| Maximální váživost | 600 kg, 1,5 t, podle zvoleného modelu |
|---|
Vysoce přesný profesionální počítací systém Kern CCS vám může nahradit celou řadu jednotlivých počítacích vah. Systém se skládá z přesné…


Závěsná jeřábová váha Kern HFM
obvykle skladem
od
23 275 Kč
bez DPH
od 28 162,75 Kč s DPH
| Maximální váživost | 1 t, 3 t, 5 t, podle zvoleného modelu |
|---|
Závěsná jeřábová váha Kern HFM s vysokým rozlišením a váživostí do 5 tun je ideální pro trvalé použití v průmyslovém prostředí. Váha s…


Podlahová váha Kern BID do 1500 kg, ověřitelná
obvykle skladem
od
29 890 Kč
bez DPH
od 36 166,90 Kč s DPH
| Maximální váživost | 600 kg, 1,5 t, podle zvoleného modelu |
|---|
Podlahová váha Kern BID do 1500 kg, vážící můstek se 4 vážicími články z oceli potažené silikonem a protiskluzovou rýhovanou ocelovou…


Podlahová váha Kern BFB, ověřitelná
obvykle skladem
od
34 500 Kč
bez DPH
od 41 745 Kč s DPH
| Maximální váživost | 600 kg, 1,5 t, 3 t, 6 t, podle zvoleného modelu |
|---|
Podlahová váha Kern BFB má vážící desku přišroubovanou shora pomocí nerezových šroubů a je tak snadno odnímatelná, hygienická a snadno se…


Podlahová váha Kern BFN, ověřitelná
skladem
od
64 190 Kč
bez DPH
od 77 669,90 Kč s DPH
| Maximální váživost | 600 kg, 1,5 t, 3 t, podle zvoleného modelu |
|---|
Podlahová váha Kern BFN je vhodná do náročného průmyslového prostředí, vážící deska je přišroubovaná shora pomocí nerezových šroubů a je…


Paletová váha Kern UFB, ověřitelná
skladem
31 250 Kč
bez DPH
37 812,50 Kč s DPH
| Maximální váživost | 600 kg, 1,5 t, podle zvoleného modelu |
|---|
Paletová váha Kern UFB je vysoce mobilní díky možnosti provozu s dobíjecím bateriovým setem (volitelně). Váhu je možné úředně ověřit,…


Paletová váha Kern UFN z nerez oceli, ověřitelná
skladem
od
41 405 Kč
bez DPH
od 50 100,05 Kč s DPH
| Maximální váživost | 600 kg, 1,5 t, podle zvoleného modelu |
|---|
Paletová váha Kern UFN je vysoce mobilní díky možnosti provozu na dobíjecí baterii. Váhu je možné úředně ověřit, možnost prvotního ověření…


Paletová nosníková váha Kern UFA
obvykle skladem
od
27 195 Kč
bez DPH
od 32 905,95 Kč s DPH
| Maximální váživost | 600 kg, 1,5 t, 3 t, 6 t, podle zvoleného modelu |
|---|
Paletová váha Kern UFA je tvořena dvěma vážními nosníky a displejem. Jedná se o vysoce mobilní řešení vhodné pro vážení velkých, objemných…


Podlahová průjezdná váha Kern NFN, ověřitelná
skladem
od
97 750 Kč
bez DPH
od 118 277,50 Kč s DPH
| Maximální váživost | 600 kg, 1,5 t, podle zvoleného modelu |
|---|
Podlahová váha Kern NFN je robustní váha s nízkou výškou a rampami na obou stranách pro usnadnění přístupu. Váha je určena k rychlému…


Podlahová průjezdná váha Kern NFB, ověřitelná
skladem
od
46 250 Kč
bez DPH
od 55 962,50 Kč s DPH
| Maximální váživost | 600 kg, 1,5 t, podle zvoleného modelu |
|---|
Podlahová průjezdná váha Kern NFB je určena k rychlému vážení vozíků, kontejnerů, drátěných klecí, skladových vozíků atd. Váha je nízká a…





































































































































































