Vše o kalibracích měřidel

Potřebujete vystavit kalibrační list ke svému stávajícímu měřidlu nebo chcete koupit kalibrované měřidlo nové? Naše kalibrační laboratoř prošla úspěšně akreditací ČIA v oborech teplota, vlhkost, objem, hmotnost, otáčky a čas.

Podrobnosti o rozsahu naší akreditované činnosti naleznete v Osvědčení o akreditaci. Naše laboratoř provádí kalibrace různých měřidel (viz dále), a to jak u nás v laboratoři, tak v některých případech přímo v provozu u zákazníka.

Cena kalibrace

Cena kalibrace je závislá na mnoha faktorech, jako jsou množství a druh měřidel ke kalibraci, možnost dodání měřidel do naší laboratoře, rozsah kalibrace apod. Proto se na nás neváhejte obrátit s žádostí o cenovou nabídku. Při objednávce většího množství kalibrací či dlouhodobé spolupráci Vám můžeme nabídnout individuální slevy.

Objednávka kalibrace měřidla

Nabízíme jak možnost kalibrace Vašeho stávajícího měřidla, tak také možnost koupě nového zkalibrovaného měřidla. Kalibraci si můžete zvolit v detailu konkrétního produktu. Více informací se dozvíte na stránce věnované objednávkám kalibrace, viz odkaz níže.

Rádce

Kalibrace, otázky a odpovědi

Kalibrace, otázky a odpovědi

Jak dlouho kalibrace platí? Jaká je lhůta rekalibrace? Co je to kalibrační list a co obsahuje? Co je to validace, etalon, návaznost měřidel či úřední ověření měřidla? Odpovědi na tyto otázky naleznete právě zde.