Analogové teploměry - Rozsah teploty (min) - 0 °C
S klasickou stupnicí
Analogové teploměry s klasickou škálou nebo stupnicí můžeme rozdělit na dva druhy. Starší rtuťové teploměry dnes nahradily lihové teploměry, které mají klasickou vertikální škálu. Uprostřed je nejčastěji zobrazena nula, od které je vzestupná a sestupná stupnice stupňů celsia. Druhý typ analogových teploměrů zobrazuje naměřenou hodnotu na kruhové škále připomínající hodiny. Tyto teploměry jsou velmi často doplněny i o škálu s vlhkoměrem.
Teploměry se zobrazením na analogové stupnici jsou oblíbené hlavně pro svou nenáročnost a spolehlivost. Nevyžadují zdroj napětí a fungují téměř za jakýchkoli podmínek.

Půdní teploměr TFA 19.1006
| Rozsah teploty (max) | 80 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | 0 °C |


Sauna teploměr TFA 40.1000
| Rozsah teploty (max) | 120 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | 0 °C |


Potravinářský vpichový teploměr TFA 14.1028
| Rozsah teploty (max) | 120 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | 0 °C |

Teploměr TFA 14.1002.60.90 vpichovací
| Rozsah teploty (max) | 120 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | 0 °C |

Teploměr do udírny - průměr 100 mm, stonek 250 mm
| Rozsah teploty (max) | 260 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | 0 °C |

Teploměr do trouby TFA 14.1004.60 - nerezová ocel
| Rozsah teploty (max) | 300 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | 0 °C |

Teploměr TFA 14.3018.02
| Rozsah teploty (max) | 50 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | 0 °C |

Teploměr do trouby TFA 14.1004.55 - hliníkový
| Rozsah teploty (max) | 300 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | 0 °C |

Sauna kombinace (teploměr/vlhkoměr) - TFA 40.1052.01
| Rozsah teploty (max) | 100 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | 0 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 20 až 120% |

Potravinářský teploměr vpichový TFA 14.1024 - nerezová ocel
| Rozsah teploty (max) | 300 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | 0 °C |

Teploměr s vlhkoměrem do sauny TFA 40.1008
| Rozsah teploty (max) | 120 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | 0 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 65% |

Teploměr na mléčnou pěnu TFA 14.1023 PRIMACREMA
| Rozsah teploty (max) | 100 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | 0 °C |

Bazénový kapalinový teploměr TFA 40.2003 s plovákem
| Rozsah teploty (max) | 40 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | 0 °C |

Školní teploměr TFA 12.1007
| Rozsah teploty (max) | 80 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | 0 °C |

Sauna kombinace (teploměr/vlhkoměr) - TFA 40.1006
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | 0 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 120% |

Teploměr TFA 14.3018.06
| Rozsah teploty (max) | 50 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | 0 °C |

