COMET - Pokročilé funkce - WWW rozhraní


Web Sensor Comet T6541 teploty, vlhkosti a CO2 s výstupem na Ethernet
Na dotaz
22 100 Kč
bez DPH
26 741 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 105 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 5 až 100% |
| Rozsah měření CO2 | 10000 ppm |
Web Sensor Comet T6541 s externí kombinovanou sondou teploty a vlhkosti a sondou CO2. Měření CO2 je založeno na NDIR principu s duální…


Web Sensor Comet T6540 teploty, vlhkosti a CO2 s výstupem na Ethernet
Skladem
10 740 Kč
bez DPH
12 995,40 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 80 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 5 až 95 % |
| Rozsah měření CO2 | 2000 ppm |
Web Sensor Comet T6540 s vestavěnými čidly koncentrace CO2, relativní vlhkosti a teploty. Měření CO2 je založeno na NDIR principu s duální…


Web Sensor Comet T5541 snímač CO2 s výstupem na Ethernet
Na dotaz
19 070 Kč
bez DPH
23 074,70 Kč s DPH
| Rozsah měření CO2 | 10000 ppm |
|---|
Web Sensor Comet T5541 se sondou na kabelu k měření koncentrace CO2. Délka kabelu standardně 1m, za příplatek je možno přiobjednat kabel 2…


Web Sensor Comet T5540 snímač CO2 s výstupem na Ethernet
Skladem
8 480 Kč
bez DPH
10 260,80 Kč s DPH
| Rozsah měření CO2 | 2000 ppm |
|---|
Web Sensor Comet T5540 je určený k měření koncentrace CO2 pomocí vestavěného čidla. Měření CO2 je založeno na NDIR principu s duální…


Web Sensor Comet T5545 CO2 do vzduchotechnického kanálu s výstupem na Ethernet
Na dotaz
9 280 Kč
bez DPH
11 228,80 Kč s DPH
| Rozsah měření CO2 | 2000 ppm |
|---|
Web Sensor Comet T5545 je určený pro montáž do vzduchotechnického kanálu a k měření koncentrace CO2 pomocí vestavěného čidla. Měření CO2 je…


Web Sensor Comet P2520 převodník z proudových smyček 0-20mA
Ihned skladem
4 360 Kč
bez DPH
5 275,60 Kč s DPH
Dvoukanálový převodník proudové smyčky Comet P2520 umožňuje on-line monitorovat snímače a zařízení s analogovým signálem. Je navržen pro…


Web Sensor Comet T2514 tlaku s výstupem na Ethernet
Skladem
7 610 Kč
bez DPH
9 208,10 Kč s DPH
Web Sensor Comet T2514 s vestavěným čidlem atmosferického tlaku. Zobrazení a výstup tlaku je možný v těchto jednotkách - hPa, kPa, mbar,…


Web Sensor Comet T7611 PoE teploty, vlhkosti a tlaku s výstupem na Ethernet
Skladem
od
11 500 Kč
bez DPH
od 13 915 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 105 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |
Web Sensor Comet T7611 s externí sondou teploty a vlhkosti. Komunikuje prostřednictvím sítě Ethernet pomocí, které muže být zároveň napájen…

WiFi snímač CO2 Comet W5714
Skladem
11 460 Kč
bez DPH
13 866,60 Kč s DPH
| Rozsah měření CO2 | 5000 ppm |
|---|
Bezdrátový WiFi snímač CO2 od českého výrobce Comet system je ideální pro umístění do prostoru, který je pokryt signálem WiFi. Je vhodný do…

WiFi snímač teploty a vlhkosti Comet W3721
Ihned skladem
7 010 Kč
bez DPH
8 482,10 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | závisí na typu senzoru |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | závisí na typu senzoru |
| Rozsah měření vlhkosti | závisí na typu senzoru |
Tento bezdrátový snímač teploty a relativní vlhlkosti Comet W3721 lze snadno připojit do vaší WiFi sítě. Ideální je pro instalaci do budov,…

WiFi snímač teploty, vlhkosti a tlaku Comet W7710
Skladem
10 160 Kč
bez DPH
12 293,60 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 95% |
Comet W7710 je bezdrátový snímač, který jednoduše instalujete v dosahu vaší WiFi sítě. Díky vestavěnému čidlu dokáže měřit nejen teplotu…


Teploměr, vlhkoměr Comet P8641 PoE s výstupem na ethernet
Ihned skladem
4 590 Kč
bez DPH
5 553,90 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 105 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -55 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | Podle zvolené sondy |
Teploměr Comet P8641 má výstup do ethernetové sítě, ze které je i napájen. Nepotřebuje tedy externí adaptér do zásuvky. Comet P8641 je…

