Dataloggery - Funkce měřidla - TIME - zobrazení času
Pro záznam naměřených hodnot
Dataloggery jsou zařízení pro záznam naměřených hodnot. Některé slouží jako prostředník mezi čidlem a úložištěm a některé samy ukládají naměřená data, se kterými se dá později pracovat. Dataloggery se vyrábí v různých provedeních pro běžné použití až po specifické účely s různými druhy připojených externích čidel. Nejčastěji jsou využívány v průmyslu, výrobě, výzkumu a skladovacích prostorech.


Digitální teploměr s vlhkoměrem a dataloggerem TFA 30.3039.IT
Ihned skladem
1 893 Kč
bez DPH
2 290,53 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 50 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | 0 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 1 až 99 % |
Profesionální teploměr a vlhkoměr TFA 30.3039.IT s dataloggerem, s možností uložení až 50000 záznamů do paměti přístroje. Přístroj…


Jednorázový datalogger teploty Elitech LogEt-1 s displejem
Ihned skladem
551 Kč
bez DPH
666,71 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 70 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
Jednorázový datalogger Elitech LogEt-1 je vybaven displejem pro zobrazení aktuální teploty. Datalogger je vhodný pro jednorázové použití…


WIFI brána pro TFA.me ID-01 - TFA 35.8103.02
Ihned skladem
1 066 Kč
bez DPH
1 289,86 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 50 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | 0 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 10 až 99% |
WiFi brána TFA.me ID-01 je základním prvkem pro vzdálené sledování teploty a vlhkosti doma i v profesionálním prostředí. Nabízí online…

Indikátor oxidu uhličitého TFA 31.5008 AIRCO2NTROL 5000
Skladem
4 537 Kč
bez DPH
5 489,77 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 50 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | 0 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 5 až 95 % |
| Rozsah měření CO2 | 0 až 5000 ppm |
Indikátor oxidu uhličitého TFA 31.5008 AIRCO2NTROL 5000 slouží pro měření a kontrolu množství oxidu uhličitého ve vnitřním ovzduší. Kromě…


Datalogger teploty LogTag TRIX-16
obvykle skladem
1 843 Kč
bez DPH
2 230,03 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 85 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -40 °C |
LogTag TRIX-16 je kompaktní, cenově dostupný záznamník teploty pro monitorování v rozsahu -40 °C až +85 °C. Ukládá až 16 159 záznamů s…


Datalogger teploty LogTag TRID30-7R
obvykle skladem
3 651 Kč
bez DPH
4 417,71 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
Záznamník teploty LogTag TRID30-7 je teplotní datalogger s displejem určený pro průběžné monitorování teploty v chladicích a skladovacích…


Datalogger teploty LogTag UTRID-16R USB
obvykle skladem
3 651 Kč
bez DPH
4 417,71 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
LogTag UTRID-16R je záznamník teploty s integrovaným USB konektorem a vestavěným displejem, určený pro monitorování teploty v rozsahu -30…

Datalogger teploty a vlhkosti LogTag UHADO-16
obvykle skladem
6 896 Kč
bez DPH
8 344,16 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 70 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah měření vlhkosti | 0 až 100% |
LogTag UHADO-16 je datalogger teploty a vlhkosti určený pro průběžné měření, záznam a kontrolu podmínek během skladování, přepravy i…

Datalogger teploty LogTag UTRIX-16
obvykle skladem
2 229 Kč
bez DPH
2 697,09 Kč s DPH
| Rozsah teploty (max) | 70 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
LogTag UTRIX-16 je USB záznamník teploty určený pro měření a záznam teploty při přepravě, skladování i provozním monitoringu. Záznamník…

